» »

Telefon do 200€.

Telefon do 200€.

Bela01 ::

Pozdravljeni!

Iščem telefon do 200€. Zaželjeno manj ;).
Želim, da ima dobro baterijo, solidno kamero in zaslon. Ter seveda, da se ne zatika ob delovanju.

Kaj pravite na LG Optimus L7 II?

Ali mogoče kaj drugega v tem rangu in ugodneje? ;)

bluefish ::

Moto G - cca. 20€ več, vendar v tem momentu najboljši nakup v tem rangu.

Tomazzzz ::

Moto G s prevozom vred dobiš že za 170 € prek angleškega amazona. Ta telefon res hvalijo kot dober nakup za takšno ceno ma pa povprečno kamero, vendar vprašanje če boš dobil boljšo v tem cenovnem rangu.

bluefish ::

Če se ne motim, je 170€ varianta z 8GB spomina?

IL_DIAVOLO ::

Nočem bit nesramen, ampak kaj ste res nepismeni...že vsaj 5 tem je bilo, kater telfon bi bil najboljši v tem rangu in smo ugotovili že ničkolikrat, da je moto g way to go.

A še vedno se najdejo, ki postavljajo ena in ista vprašanja...pa brez zamere, ampak to je že malo too much.

Go-ahead ::

Kje v Italiji ga lahko kupim?

Bela01 ::

Malo sem skeptik glede nakupa Moto G. Naj bi bil fajn telefon. Kako pa je kaj garancija? Ali imamo servis v Slo?

A tale LG ne bi bil ok?

zee ::

Motorola ima servis v Sloveniji in je po mojem skromnem mnenju bistveno boljsi od LG-ja, sploh s stalisca podpore.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Bela01 ::

No super. Kaj pa glede popšiljanja v Slovenijo? Gledam ravno enga na amazon, pa vidim da nismo med državami v katere pošiljajo :P. Al pa gledam napačno ponudbo.

Tomazzzz ::

Sam sem Moto G 8gb naročil prek amazon.co.uk. Sicer še čakam na telefon, dobil naj bi ga jutri, vendar pri pošiljanju v Slovenijo ni bilo težav.

igralec17 ::

Tomazzzz je izjavil:

Sam sem Moto G 8gb naročil prek amazon.co.uk. Sicer še čakam na telefon, dobil naj bi ga jutri, vendar pri pošiljanju v Slovenijo ni bilo težav.


Upam, da dobim kaj informacij po tvojem testu. Telefon za ceno res izgleda super. Kako je pa kaj z garancijo pri nakupu (amazon.uk)? Koliko je končna cena (poštnina všteta? Garancijo lahko uveljavljaš pri serviserjih v SLO?

Hvala :)

Bela01 ::

To tut mene zanima. Jaz bi sicer raje imela 16gb. Kako je kaj ziher tale trgovina? http://www.handtec.co.uk

Kako pa je kaj s slovenščino na tem gsm? Tipkovnica je slovenska?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Bela01 ()

Chev ::

Bela01 je izjavil:

... Kako pa je kaj s slovenščino na tem gsm? Tipkovnica je slovenska?


Da in da. Tipkovnico nastaviš na Slo - qwertz (po defaultu je qwerty).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chev ()

fopi ::

Kdo je servis za motorolo?

Tomazzzz ::

Napišem malo o telefonu ko ga dobim.

IL_DIAVOLO ::

Jaz imam telefon že par dni...16GB verzijo. Telefon je dokaj velik in težek, ampak to daje telefonu občutek dražjega telefona.

Sam telefon deluje tekoče, brez kakršnegakoli zatikanja ali restartanja. Baterija je solidna...seveda če si dosti na wifiju, če špilaš igrce in fotkaš, se hitro sprazni...vsekakor je dovolj močna baterija, da preživi 1 dan...v 3 urah je nafilan. Ob zmerni uporabi pa bi moral zdržat 2-3 dni. Potrebno je omeniti, da se polni prek usb-ja. Zelo mi je všeč pri telefonu, da ima google aplikacije, tako sploh ne daje vtisa, da je motorolin telefon, če je morda kdo alergičen na znamko telefona :D

Telefon je taka robustna zadeva, ki deluje tekoče...me presenetljivo sploh ne moti, da je v angleščini. Meni je telefon top...nekakšna mini verzija nexusa >:D

Bela01 ::

A maš kak link kje si ga kupil?

Na tem linku sem našla najbolj ugodnega.

Tomazzzz ::

Telefon sem dobil danes in ne v ponedeljek. Malo na hitro. Telefon dela tekoče brez zatikanj mislim, da kar se tiče uporabniškega vmesnika po hitrosti ni razlike med Moto G in high end napravami ostalih proizvajalcev. Baterija bo zdržala tam 5h-5h 30min screen on time, kar bo pri moji uporabi dovolj za dva dni brez polnjenja. Zvočnik je soliden in lepo glasen edino kar me moti je, da manjka kakšna vmesna stopnja glasnosti v nastavitvah. GPS dela dobro. Kamera je povprečna, ko sliko malo povečaš se hitro vidi da ji manjka detajlov in da ima kar nekaj šuma. Ena prednost kamere pa je, da je možno narediti več slik naenkrat. Všeč mi je da je na telefonu v bistvu čisti android, na živce so mi šle le googlove aplikacije, ki so zahtevale Google+ račun a sem jih že onemogočil. Zaslon je tudi kr vredu, nikjer nobenih pikslov, sploh če ga primerjam z Galaxy Ace mojim prejšnjim telefonom, ne morem pa povedati kako se obnese na soncu. V nastavitvah ni slovenskega jezika, je pa možno naštimati slovensko tipkovnico. Kar me je pa najbolj presenetilo je občutek kvalitete. Malo me je skrbelo, da bo telefon izgledal cheap a moram reči, da v živo izgleda lepše kot na slikah. Omenil bi še gumbe, glede na samsunga me malo moti, da so power in volume gumbi na isti strani poleg tega pa če telefon streseš malo zaropotajo kot ropotuljica. To napako ima tudi marsikater lastnik moto g na xda forumih a naj ne bi bila problematična.

fopi ::

Kje si pa kupil?

fopi ::

Kako se obnese ekran? Je treba dat gor screen protector?

krucymucy ::

Jaz lahko po tedenski uporabi recem da je odlicen telefon. Na otip in pogled je kvalitetno sestavljen, edino stranski gumbi imajo malo zraka, mene ne moti.
Vmesnik deluje zelo lepo, tekoce in hitro, kar je najbrz tudi zato, ker je sam launcher google-ov in ni zelo veliko predelan kot je to v navadi proizvajalcev (touchwiz recimo)
Na 4.4.2 Kitkatu v ART mode, mi porabi priblizno 1% baterije na 4h v standby-ju z vklopljenim wi-fi, kar je odlicno in nad vsemi pricakovanji.

Kupil sem ga na amazonu.co.uk, prislo je s postnino nekje 205EUR za 16GB verzijo.

Folije za display so po moje brezveze, ker se nisem nasel take da bi lepo drsela. Pa tudi po dveletni uporabi prejsnje motorole defy z gorilla glassom ni niti potrebe po folijah, ker se mi v dveh letih ni spraskala prakticno nic.

Skratka ce je kak telefon vreden svojega denarja je to ta.

edit: zgoraj napisano velja za 4.4.2 KK, na 4.3 nisem probal, ker sem takoj ko sem vzel iz sklatle flashal na 4.4.2.

Zgodovina sprememb…

Bela01 ::

Preko amazona sem naročila ta telefon in sicer 8gb. Imam ga 3 dni. Za sedaj sem zelo zadovoljna. Telefon je zelo kompakten. Na oko lepši kot na slikah. Je težji ampak ne moti, daje občutek dobro narejenega telefona. Baterija mi drži 3 dan, s tem da sem ga imela kar precej v uporabi. V glavnem za zdaj super telefon za ta denar.

polde66 ::

Bela a slovenščina je gor?
polde

skyline ::

Ni.

polde66 ::

Probaj locale setting iz google play-a. Če je kaka možnost
polde

fopi ::

zee je izjavil:

Motorola ima servis v Sloveniji in je po mojem skromnem mnenju bistveno boljsi od LG-ja, sploh s stalisca podpore.


Kdo je servis za motorolo?

skyline ::

ram2

Hayabusa ::

Torej ga ni :)).

Glej LG telefone, oni imajo spodoben servis, če te to skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

fopi ::

Garancijo nudimo samo za aparate kupljene v Sloveniji pravijo na RAM2 glede moto g kupljenega drugje...mogoče pa je tako še boljše :)

Kaj če kupiš na amazonu pošlješ na servis k njim ali kam drugam? Kaj pa za Tesco? Pošlješ Tescotu?

skyline ::

Da.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651158665 (49211) c00L3r
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717162 (10572) Scaramouche
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822509 (11249) jacksy
»

Kateri telefon mi priporočate do 150€? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10222776 (18580) hojnikb
»

Motorola v razred niže z Moto G (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8332480 (27051) krucymucy

Več podobnih tem