» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
21 / 86
»»

Jst ::

Pojma nimam, če po pravici povem. Dal je eno ročno narisano skico (načrt), zraven napisal, da javi, ko nariše v računalniku. Nisem na FB, na G+ ga pa ni nikjer (- mislim bolj javno izpostavljen), razen v komentarjih.

Upam, da ne bluzi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

coffeetime12 ::

wate je izjavil:

coffeetime12: kje pa kupuješ Fuzion cotton?


Do pred kratkim [TPD2] tu

connel ::

Pa je šla še moja fave trgovina za nikotin (Irska) :( V Španiji se zgleda še da naročiti brez problema - https://pink-mule.com/

pol3ni ::

Pozdravljeni
Rabim en vape pen za poletne dni.V mislih sem imel tole
https://www.steam-time.de/de/smok-stick...
Po ocenah ni slab nakup.Mogoče še kakšen drug predlog
Hvala

Jst ::

Odvisno kaj hočeš. Jaz tega ne bi uporabljal poleti na javnem. Preveč pare...

Drugače je pa dober izdelek, le tukaj je cena "malo" visoka.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

pol3ni ::

Ja saj malo se da z pretokom zraka regulirat ali pač ne,ker da zameglim še polovico ljudi okoli sebe tudi meni ni interes.Če pa mi lahko predlagaš kakšno podobno alternativo si pa tudi dobrodošel.
Ja cena je nekaj višja ja, sam če naročim iz kitajske + carina potem
je tam tam vse skupaj

BorutK-73 ::

Ker sem pozabil na 21€ omejitev za nakupe iz kitajske, so mi pošiljko iz FT ustavili na carini, vrednost je 25€. Mi lahko kdo pove kako poteka to z carino ker to je za mene prvič.

Jst ::

Predložiš račun in ti zračunajo koliko carine moraš plačati.

Kaj si že dobil tisto "kodo", ki jo vpišeš na njihovi strani, da vidiš kaj se dejansko dogaja?

Če nisi, jo še boš, in ko jo vpišeš ti tam vse natančno piše. Odvisno je tudi od izdelkov. Recimo kolikor sem seznanjen, ne moreš drona, ki ne ustreza EU standardom kupiti in "uvoziti".

Meni trenutno link ne dela, ampak tukaj imaš cenik:

https://carinska.posta.si/Help/Import

Klikni na "Cenik storitev carinskega posredovanja"
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Še nisem dobil nič, v petek je prispelo v slovenijo. Upam da mi ne zatežijo zaradi dveh flašk Lique po 30ml.

pol3ni ::

Še vedno prosim za kašen dober vape pen za čez poletje.
Hvala

BorutK-73 ::

Joyetech AIO.

BorutK-73 je izjavil:

Sem kar naročil, dva tanka za 5EUR. Verjetno je clon.

Ne morem verjeti da sem danes dobil oba tanka in oba sta original. Dal sem pa dobrih 5EUR8-)
https://www.aliexpress.com/item/BIG-Sal...

ps
Pri nas bi mi stornirali naročilo, ker je bila napaka, mislim da so pozabili dodati 1 pred 2,96EUR. Z poštnino je prišlo 5.59EUR.

Zgodovina sprememb…

MadMen ::

BorutK-73 je izjavil:

Še nisem dobil nič, v petek je prispelo v slovenijo. Upam da mi ne zatežijo zaradi dveh flašk Lique po 30ml.

Jah, plačati boš moral trošarino + ostale stroške, drugih komplikacij pomoje ne bo.

BorutK-73 ::

Sem dobil danes obvestilo, poslal invoice v pdf-u na spletni strani, sedaj pa čakam...

freesty ::

BorutK-73 je izjavil:

Joyetech AIO.

BorutK-73 je izjavil:

Sem kar naročil, dva tanka za 5EUR. Verjetno je clon.

Ne morem verjeti da sem danes dobil oba tanka in oba sta original. Dal sem pa dobrih 5EUR8-)
https://www.aliexpress.com/item/BIG-Sal...

ps
Pri nas bi mi stornirali naročilo, ker je bila napaka, mislim da so pozabili dodati 1 pred 2,96EUR. Z poštnino je prišlo 5.59EUR.


Prodas enega? :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Jst ::

NotchCoil meni osebno (kot celota, ne ""žica" & površina") sicer ni všeč, ampak imajo pa te coili pa dobro lastnost, da se instantno segrejejo. Stvar okusa pač.


Po parih dneh vejpanja moraš podati oceno, kako se ti dopade (top airflow) ta uparjalnik.

Sicer čakam na Captain z 20700 baterijami, ampak imam "v očesu" en mod, ki pride s tem uparjalnikom 5 EUR dražje, tako da me res zanima kakšen okus daje.

Od Eleafa so mi tisti "stari", navadni coili še najboljši. Eleaf keramični in notch coili mi pa res niso všeč, posebej ne maram keramičnih. Te začnejo že po parih dneh uporabe dajati nek čuden okus od sebe. Na redditu je en tip opisal, kako se mu zdijo keramični in jaz imam čisto enako mnenje. Gre pa nekako takole: Vsi hvalijo keramične coile, "oh in sploh", meni pa (v nasprotju večine) niso všeč. Spominjajo me na situacijo, ko te ujame dež, prideš ves premočen domov in daš na radiator sušiti nogavice. Te se sicer posušijo, a dobijo poseben čuden vonj. In točno takšen občutek dobim jaz po nekaj dneh uporabe.

Notch so zame stokrat boljši, ampak imajo različni pretok zraka. Odvisno od "modela" in vsi ne pašejo na vse Eleafove uparjalnike. Ker tako hitro zažarijo, predvidevam, da bi bili idealni za MTL, če bi bil ves uparjalnik zasnovan za MTL. Če zapreš airvalve ni isto... Te notchcoile, ki sem jih jaz imel, so imele "hudo" nizek razpon. Recimo 24-26W. Če sem dal dva watta moči več, je že "žgalo" aromo. Watt manj in ni bilo okusa. V TC mi pa tudi niso dobro delovale.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

pol3ni je izjavil:

Še vedno prosim za kašen dober vape pen za čez poletje.
Hvala


Poglej za review tega:

http://www.eleafworld.com/ijust-nexgen/

Z coilom ki pride zraven, ne bi smel narediti veliko pare (SMOK V8 naredi VELIKO PREVEČ pare), ima zmogljivo baterijo in zgleda lepo in majhno. Ker dejansko tudi je majhen. Ni pa "Advanced Mod"... Cena ne bi smela preseči 40EUR v EU.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

BorutK-73 je izjavil:

Sem dobil danes obvestilo, poslal invoice v pdf-u na spletni strani, sedaj pa čakam...

Zgodilo se je to kar sem se bal. Hočejo mi nabiti vse možno na Liquo! Prvo sem napisal da naj vzamejo tiste dve flaše juica ven in spustijo paket naprej ker ostalo je samo krama (ustniki, prazne flaške, žička..). Mi povejo da ne delajo tako in sem potem rekel da naj paket pošlejo nazaj na kitajsko.;((V glavi sem imel drugačne besede:)).

V bistvu je to moja krivda ker sem pozabil na 21EUR omejitev in bi enostavno naročil pol kakšen teden ali dva kasneje.


email
Za tekočine za elektronske cigarete, ki vsebujejo nikotin, je potrebno poravnati tudi trošarino, carino in DDV. Znesek vseh dajatev in stroškov je tako približno trikraten vrednosti vaše pošiljke. Boste pošiljko kljub temu uvozili? V tem primeru izpolnite dispozicijo. Skladno z Zakonom o trošarinah (Uradni list RS, št. 47/2016; ZTro-1), ki se je pričel uporabljati od 1. 8. 2016 se trošarina plačuje tudi od tekočin za elektronske cigarete, ki vsebujejo nikotin. Pri tekočinah za e-cigarete z vsebnostjo nikotina se zaračuna od celotne vrednosti blaga (vključno s stroški transporta, zavarovanja, .....) po računu najprej trošarina katera znaša 0,18EUR za ml, carinska stopnja znaša 6,5% in DDV v znesku 22%.
Za 24EUR bi oni radi da plačam 72EUR? Po zadnji računici, 0.18EUR na ml. bi me prišlo pa cca 16EUR?

Zgodovina sprememb…

coffeetime12 ::

pol3ni je izjavil:

Ja cena je nekaj višja ja, sam če naročim iz kitajske + carina potem je tam tam vse skupaj

Z njimi sem bil do pred kratkim izredno zadovoljen, a kot sem že omenil, spletna trgovina steam-time.de od 16.5. naprej v Slovenijo ne dostavlja več.

Aktuell ist der Versand nur innerhalb Deutschlands sowie in die Schweiz möglich.

BorutK-73 ::

freesty je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Joyetech AIO.

BorutK-73 je izjavil:

Sem kar naročil, dva tanka za 5EUR. Verjetno je clon.

Ne morem verjeti da sem danes dobil oba tanka in oba sta original. Dal sem pa dobrih 5EUR8-)
https://www.aliexpress.com/item/BIG-Sal...

ps
Pri nas bi mi stornirali naročilo, ker je bila napaka, mislim da so pozabili dodati 1 pred 2,96EUR. Z poštnino je prišlo 5.59EUR.


Prodas enega? :)

Original Eleaf LYCHE Atomizer with RBA Head 4ml Rebuildable Tank Airflow Adjustable Side Filling for 510 iStick Pico/iPower Mod
http://s.aliexpress.com/7Vv2EVFB
Imajo spet akcijo.

BorutK-73 ::

Končno sem našel okus ki mi je res všeč, vape-am tudi po pol ure. Aroma je RY4 Defuncta Special, mešana 5% z 50/50 bazo z 12mg nikotina. Jo še staram kak teden, ampak sem jo prejšni teden sprobal in od takrat vape-am samo to. JE pa to za MTL, za DL imam pa Double Chocolate (Clear) in French Vanilla Creme, oboje po 2.5% in 70/30 baza z 3mg nikotina.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Napiši še proizvajalca.

Bom še jaz prispeval.

Kot sem že omenil, mi NOBENA tobačna aroma ni všeč, samo že narejene tekočine z tobačno aromo.

Kupil:
Diylicious: Classic Blend
The Flavor Apprentice: Western Flavor
Twisted: Straight Kentucky Leaf
T-Juice: Cubanito
(To so vse tobačne arome.)

Naredil v 100ml steklenih flaškah 50/50 6nic. Starali so se do danes... okoli meseca dni. V temi in hladnem prostoru. Večkrat na teden sem jih fajn pretresel in recimo parkrat v tretjem tednu odprl za pol ure in dal na svež zrak (kar eni priporočajo, drugi pravijo, da je vseeno, make up your mind).

Vsi so en CRAP. Sedaj imam skoraj pol litra (ker gre v flaške ene 110-120ml) različnih tobačnih arom in je edino Cubanito za silo "dober". Recimo, da ni za bruhati še Twisted Straight Kentucky Leaf. Ostala dva pa bosta šla v školjko, ker sta mi tako negravžna, da mi je od DIYLICIOUS bilo dobesedno slabo v želodcu po 15min vejpanja.


Kar se tiče doma narejenih, pa dnevno vejpam Twised Kokos, Orangelimo (ne Orange in tretji Orange), Jagodo z smetano & stuff. FlavourArt: Fujt (jabolko), Karamela, Grapefruit. LiQuid: .... ne spomnim se...

Čeprav imam vse te različne, pa brez kupljenih tobačnih tekočin več kot nekaj dni, vseeno ne morem.

Še nekaj:

Čeprav sem že postal, bom še enkrat. Tu je tabela različnih proizvajalcev in njihovih arom in priporočene vrednosti različnih ljudi in povprečje.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

BorutK-73 ::

Ne stran zlivat. Mogoče pa podariš kakšnemu kolegu, jaz sem 60ml sweet mississippi podaril ker mi je isto šlo na bruhanje.
Od tobačnih mi je všeč še Virginia

Arome in zraven moji procenti doziranja:
TPA AROMA DOUBLE CHOCOLATE (clear) 5%
TPA AROMA FRENCH VANILLA CREME 5%
SPECIAL RY4 BY DEFUNCTA 5%
INAWERA AROMA VIRGINIA 2%

Kupil sem jih pa tu:
http://juicedoctor.eu/hr/

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Jaz imam svoje "standardne", a če sem slučajno fizično v trgovini, kupim za kakšnih 20-30EUR na blef. V tujini sem v večih vape shopih videl "tester arome", kjer je 1ml (ali malo več) - pač toliko, da narediš 10-30ml tekočine. Tega v Sloveniji nisem videl nikjer.

Še bolj nesramno od "1 grelna glava za 5 EUR (ko bi se pa morale prodajati v paketu po 4 ali 5)":
Naletel tukaj v Slo, da so mi prodali "nekaj", kjer je na embalaži pisalo "not for sale" (reklamni produkt). A se ne spomnim kaj ... (mogoče bi tu v kakšnem starem postu našel)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FoxKnox ::

BorutK-73 je izjavil:

Ne stran zlivat. Mogoče pa podariš kakšnemu kolegu, jaz sem 60ml sweet mississippi podaril ker mi je isto šlo na bruhanje.
Od tobačnih mi je všeč še Virginia

Arome in zraven moji procenti doziranja:
TPA AROMA DOUBLE CHOCOLATE (clear) 5%
TPA AROMA FRENCH VANILLA CREME 5%
SPECIAL RY4 BY DEFUNCTA 5%
INAWERA AROMA VIRGINIA 2%

Kupil sem jih pa tu:
http://juicedoctor.eu/hr/


A mi lahko poveš, če si pri juicedoctorju naročal tudi baze z nikotinom in kako je z dostavo sedaj v novem zakonu? Ali se dobi brez dodatnih stroškov ali ti nabijejo vse po spisku?
Hvala

connel ::

Nakup v Španiji šel skozi BP, malo sem bil na trnih, ko je vel teden potovala pošiljka, srečen konec, pol litra nikotina doma na varnem :P

BorutK-73 ::

Nazadnje sem naročil sem imel brez nikotina bazo, nikotinsko bazo sem pa dobil normalno okoli 1 maja. Kolikor je meni znano, za baze ne velja isto kot za že narete tekočine kot je liqua.
naprimer:
http://juicedoctor.eu/hr/vpg-green-labe...

ps
Pri pyursmoke nimajo nobene baze, itak imajo vse z 0mg, ampak nimajo nič na zalogi.

FoxKnox ::

BorutK-73 je izjavil:

Nazadnje sem naročil sem imel brez nikotina bazo, nikotinsko bazo sem pa dobil normalno okoli 1 maja. Kolikor je meni znano, za baze ne velja isto kot za že narete tekočine kot je liqua.
naprimer:
http://juicedoctor.eu/hr/vpg-green-labe...

ps
Pri pyursmoke nimajo nobene baze, itak imajo vse z 0mg, ampak nimajo nič na zalogi.



Hvala
Bom probal z naročilom litrce, pa da vidmo.

BorutK-73 ::

Poročaj kako bo šlo, tudi če bo vse ok.:)

ps
Če kdo potrebuje flaške do 100ml:
https://www.aliexpress.com/item/5ml-10m...
5x50ml flašk me je prišlo 1.64EUR z poštnino ki je bila 20centov. Ko daste v košarico, samo označite "China Post ordinary mail" namesto "China post air mail. Dobil sem pa v 3 tednih.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Moram povedati naslednje:

Delanje tekočin v plastičnih flaškah ni priporočljivo, ker plastika "pobere" aromo in se "zažre" v plastiko. To sem prvo nekje prebral, nato pa tudi sam ugotovil. Side by side primerjava. V steklenih flaškah daš lahko manj arome, pa pride boljši in bolj izrazit okus, kot pa v plastičnih. In sam delam tekočine samo v steklenih flašah iz Sanolaborja (100ml brez kapalke ~0.80EUR, 50ml s kapalko ~1.10EUR). Steklene potem lahko samo opereš z vodo in ne ostane nič vonja od prejšnje arome.

So pa plastične bolj "handy". Lažje jih nosiš okoli, se ne razbijejo in lažje z njimi nafilaš tank.

Tako da,... Delam v steklenih, potem pa prelijem v plastično, da imam s seboj.

To je moje opažanje.

Your Mileage May Vary.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

damjan1980 ::

Do sedaj sem vse naročal na edampf shop iz nemčije, ki pa po novem več ne pošilja v slovenijo. Pa me zanima če imate kakšne dobre izkušnje s kako drugo nemško trgovino, ki pošilja k nam?

Lonsarg ::

Če je naročilo dovolj veliko, da se splača, lahko uporabiš posrednika cheaper&more, ki ti iz Nemčije ali Anglije pošlje v slo:)

connel ::

Imaš malo višje špansko trgovino, ki še pošilja naokrog. Cene, kakor sem gledal, so čisto spodobne. Poštnina, GLS, cca 6€.

BorutK-73 ::

Jst - kje pa naročaš steklene? Jaz imam nekaj juica v dveh kozarcih od senfa ali hrena (250ml)

Jst ::

Saj sem napisal. Lokalni Sanolabor. 100ml za ~0.80 (brez kapalke) in 50ml za ~1.10 EUR (s kapalko).

So pa na voljo tudi 10ml, 30ml (s kapalko) in 100ml, 200ml (mogoče tudi 250ml) in verjetno tudi kaj večjega brez kapalke.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

To je fizična trgovina? Preko spleta nimajo ali pa ne najdem, našel sem samo 30ml z kapalko.

ps
Danes dobil svoj prvi mod.:) Imam pa še naročenega Pico-ta(mod only) z aliexpressa.
http://www.3fvape.com/vv-vw-mod/7582-au...

Zgodovina sprememb…

connel ::

Jst ::

Ja fizično v trgovini.

---

Jaz imam podobnega in dela super za smešno ceno 14EUR. :) In ker je srebrn, lepo pašejo majhni srebrni tanki gor... Super deal.

Probaj firmware editor za joyetech in po vsej verjetnosti boš lahko "odklenil" polno funkcionalnosti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FoxKnox ::

Poročam o naročilu pri džus dohtarju.
Naročil 2x po pol litra nik. Vpg baze in 4x arome in dobil na dom v enem tednu BP. Poštnina z GLS 3,7€.
VAPE ON!

BorutK-73 ::

Si dobil tudi šprice?
Hvala, zdaj pa še sam naročim kak liter:).

freesty ::

džus dohtar? link? :D
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

FoxKnox ::

BorutK-73 je izjavil:

Si dobil tudi šprice?
Hvala, zdaj pa še sam naročim kak liter:).


Tudi, 5 ml in 2 ml ter igle.

freesty je izjavil:

džus dohtar? link? :D


Malo višje na tej strani je link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

SeMiNeSanja ::

Malo za res, malo za hec - pazite se tujih e-cigaret! :|
https://www.secplicity.org/2017/06/19/v...

BorutK-73 ::

freesty je izjavil:

džus dohtar? link? :D

www.juicedoctor.eu/hr/

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

FoxKnox je izjavil:

Poročam o naročilu pri džus dohtarju.
Naročil 2x po pol litra nik. Vpg baze in 4x arome in dobil na dom v enem tednu BP. Poštnina z GLS 3,7EUR.
VAPE ON!

Tudi jaz sem dobil paket brez problema, liter pa pol baze z 12 in 6 mg nikotina in ducat arom.
Naročil v petek, dobil danes zjutraj.

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

To pa je lepa zaloga. Lepo uparjaj.
👍

BorutK-73 ::

Bo za kakšno leto dni. Edino problem bo če bodo vsi moji frendi prešaltali na vape (enega že mika), potem bodo vsi hoteli moje mešance kupovat.

ps
Je kdo kupoval tanke ali mode na FasTech po 20 maju in dobil domov brez težav z carino. Za juice z nikotinom dobro vem da težijo;(.

Zgodovina sprememb…

pol3ni ::

Jst je izjavil:

Moram povedati naslednje:

Delanje tekočin v plastičnih flaškah ni priporočljivo, ker plastika "pobere" aromo in se "zažre" v plastiko. To sem prvo nekje prebral, nato pa tudi sam ugotovil. Side by side primerjava. V steklenih flaškah daš lahko manj arome, pa pride boljši in bolj izrazit okus, kot pa v plastičnih. In sam delam tekočine samo v steklenih flašah iz Sanolaborja (100ml brez kapalke ~0.80EUR, 50ml s kapalko ~1.10EUR). Steklene potem lahko samo opereš z vodo in ne ostane nič vonja od prejšnje arome.

So pa plastične bolj "handy". Lažje jih nosiš okoli, se ne razbijejo in lažje z njimi nafilaš tank.



Tako da,... Delam v steklenih, potem pa prelijem v plastično, da imam s seboj.

To je moje opažanje.
Your Mileage May Vary.


Mene pa zanima kako se znebite vonja od prejšnjih arom.Namešane sem imel v steklenih 100 ml flaškah rjave barve.Zaenkrat sem samo spral z vročo vodo vendar vonj ostane.Brez težav ugotovim katera aroma je bila notri.

Jst ::

What? Kako? Jaz samo sperem z vodo (potopim v vodi za par ur, vmes parkrat zamenjam vodo). Če mogoče kaj ostane, pa sigurno ne bo vplivalo na naslednjo aromo. Drugače pa se aroma zažre v pokrovček. Zato pa podobne arome delam z podobnimi pokrovčki. Recimo Orange ali Orangenlimo komot potem brez da bi se nekaj fajn trudil s pranjem, naredim drugo sadno aromo. Kava, karamela. In ostalo; sedaj se iz glave ne spomnim točno vsega. Če hočeš pa še bolj sprati, pa kupi v lekarni alkohol.

Samo potem se ti, za moje pojme, bolj splača kupiti drugo flaško in to vreči stran. Itak so tako poceni, da sem jim dvakrat pobral vso zalogo 50 in 100ml flašk. Itak so jih imeli samo 8-10 vseskupaj, ter "crknjene" kapalke, pa tudi razbil sem nekaj flašk in+ali kapalk. (hmm izraz se mi zdi čuden, pa moram pojasniti: razbil sem recimo flaško, kapalka je pa ostala cela in obratno. ne vem zakaj sem se zapičil v tisti stavek in večkrat kot sem ga prebral bolj čuden se mi je zdel.)

Glede naročil iz NE-EU. Tanki še vedno prihajajo, vsaj jaz sem enega naročil in dobil po tem datumu. Enega pa naročil pred tem datumom in dobil ravno tam-tam. Se mi zdi, da je v Slovenijo paket prispel ene par dni po 20. Ne bi pa si upal trditi da je to 100%. Ko je kakšna akcija, bom še vedno naročeval. Na fasttechu so tudi tako dobri, da so mi strgali tisti del, na katerem je pisalo, da se lahko uporablja za nikotin, ali nekaj takšnega.


---

Drugače sem pa videl, da so nekateri proizvajalci izvirno "obšli ta zakon". Dajo v tank eno "gumo" in jo lahko vzameš ven. Posledica: tank ni več 2ml, ampak toliko, kot NE-EU verzija. Dvomljivo? Seveda! Neumno? Zagotovo! Smešno? ABSOLUTNO!!! Ne vem od kje jim logika, da mora biti kapaciteta največ 2ml. Kaj pa če kupiš papirčke za zvijanje in narediš Extra Long cigarete iz tobaka?

Sedaj so tako "stigmatizirali" vaping sceno, da je serviser, ki je prišel do mene in je bilo malo "zaparjeno", prosil, da ga moti in če odprem okna. Seveda sem odprl 2 okna in ko sem odprl drugo okno, sem šel takoj zapreti prvo, ker pare več ni bilo. :) Zaradi klime, pa nisem hotel, da mi "seka" vročina, da ne bo kdo mislil, da sem dick in da sem se delal norca. Ampak ko sem se pogovarjal z njim, kar je najbolj ironično, je tip kadilec, ki je videl na televiziji, kako nevarne so e-cigarete in kako povzročajo raka in !!!!BUUUU!!!! MUTACIJE!

To je bila tista raziskava, da če uparjaš pri 2000W, da nastanejo nevarne snovi. Ja Dva Tisoč Watov. Verjamem, ja, da če uparjaš z 2000W ampak v takšnem primeru je coil, samo za enkratno uporabo. Ne spomnim se pa, kakšne neumnosti so delali pa pri tisti, kjer naj bi vejpanje povzročalo "aktivacijo" ali "poškodovanje" več kot 50 genov. Sliši se veliko, 50 genov, ampak ko postaviš v perspektivo... Ampak vseeno so delali neke čudne stvari.

Nekje na Redditu so zbrane te raziskave in "debunkane", ter tudi kredibilne raziskave, kjer lepo povejo, da vejpanje sicer ni *nevarno,* AMPAK! Nekatere tekočine vsebujejo nekatere "sumljive" kemikalije. Napake, ki jih delamo vejperji. (Recimo vejpanje na novem tanku, brez da bi ga prej spral, in tako lahko uparjaš ostanke "machine oil" in drugih ostankov. Tako da prvo sperite nove tanke tako, kot perete posodo.) In da tudi samo vejpanje ni vohanje rožic, ampak vseeno so vse raziskave, ki niso bile "motivirano narejene" v tem smislu "ali škodi 97% ali 98% manj kot cigaretni dim iz tobaka".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

long john ::

Zdravo!

Trenutno uporabljam Pico 75W z originalnim Melo III Mini atomizerjem. Razmišljam, da bi zamenjal na Baby Beasta od Smoka, naročil a bi z GearBesta. Verjetno z dostavo tanka ne bi smelo biti problema, kajne? zraven bi pa še vzel 5 coilov, ker imajo ravno te dni akcijo za oba izdelka. Bi znal imeti kakšne probleme s carino? Kakšne izkušnje imate v zadnjih dveh mesecih z uvozom?

Glede na zadnji post @Jst, ne bi smelo biti problematično?

Jst ::

Pazi da ne bo več kot 22 EUR.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
21 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282218 (1068) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116187 (12398) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310010 (6312) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5312960 (11866) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940511 (10273) BCSman

Več podobnih tem