» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
22 / 86
»»

BorutK-73 ::

Če še kdo ki ni iz LJ išče steklenice z pipeto:
https://www.natural-loti.si/izdelek/ste...
Imajo vse od 10 do 1L, prodajajo tudi pipete.

FoxKnox ::

Danes dobil na AE naročene coile bf ss316 brez problema. 10 kosov za 11,6 evrčkov!! Original in preverjena kvaliteta.

BorutK-73 ::

Meni so pa na carini ustavili EGO AIO iz Ali-ja.:8)

ps
Ni za mene.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

V Slo je okoli 20EUR, koliko je pa na Ali?

Na Fasttechu je 16 dolarjev, kar ZAME ni toliko ceneje, da bi naročil in čakal iz tujine...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

dobrih 11EUR z free poštnino. Sem pa dobil tanke in mode (vsak posebej) brez problema.

ps
Bojim se da mi bodo uturili njihove stroške. Če se to zgodi, odprem dispute na Ali in bom zahteval da mi vrne razliko.


ps2
Bolj me jezi dejstvo, da je paket že v sloveniji, dan dva od mene.;(

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

BorutK-73 je izjavil:

Meni so pa na carini ustavili EGO AIO iz Ali-ja.:8)

ps
Ni za mene.



Pa ti res nimaš sreče zadne cajte:'(
Sem tud jaz hotel naročiti EGO PRO na AE za pol cene, pa nisem mel jajc. Tko je, bolje vrabec v roki....
Kaj zdaj, si dobil obvestilo, so zaplenili, obdavčili?

Edit:Sem pisal, ko si odgovoril

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

#000000 ::

A obstaja kaka poceni zadeva ki naredi dosti dima pa da ni draga?

Mislm nebi rad vrgu v kanto 50+. € ker niti ne vem ce mi bo vsec, tko da zna bit dejansko samo enkratna uporaba.

Bi pa rad nehal kadit cike in spontano vse tko da naj bila e cigareta zgolj pripomocek k odvajanju.

Na suho ne bom nehal iz razloga komplikacij katerih si ne smem privoscit!

Torej kak predlog pa fino bi blo da se dobi pri nas.

Hvlala in lp

FoxKnox ::

#000000 je izjavil:

A obstaja kaka poceni zadeva ki naredi dosti dima pa da ni draga?

Mislm nebi rad vrgu v kanto 50+. EUR ker niti ne vem ce mi bo vsec, tko da zna bit dejansko samo enkratna uporaba.

Bi pa rad nehal kadit cike in spontano vse tko da naj bila e cigareta zgolj pripomocek k odvajanju.

Na suho ne bom nehal iz razloga komplikacij katerih si ne smem privoscit!

Torej kak predlog pa fino bi blo da se dobi pri nas.

Hvlala in lp


EGO AIO v večih variantah, ni veliko denarja (do 35 EUR) in poceni vzdrževanje, pa obvezno DIY tekočine,če ne se stroškovno ne izide. Ni ravno za oblake delat, je pa primerljivo s cigaretnim dimom. Meni je s tem uspelo v dveh mescih 100% opustit tobak

Se dobi v vape shopih pri nas. Izven Slo je očitno riziko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

#000000 ::

DIY tekocine. Ka ko naj to nardim sam brez da se še zastrupim ?

FoxKnox ::

#000000 je izjavil:

DIY tekocine. Ka ko naj to nardim sam brez da se še zastrupim ?



Kupiš tekočino pg/vg + aromo+ nikotin shot in zmešaš. Vse to majo v vape shopih pri nas pa še svetujejo ti. Obvezno pa malo preglej vape forume za podrobnosti inizkušnje uporabnikov

Jst ::

No, jaz če ne bi kupoval tobačne tekočine, se verjetno ne bi skinil cigaret, ker meni osebno nobena tobačna aroma ni niti malo podobna tobaku. Samo že pripravljene.

Ne rabiš "veliko pare". Pojdi v en vape shop in jim razloži, da si kadilec in ti bodo pokazali in svetovali. To je še najlažje in če se odločiš za nakup, veš kaj boš dobil. Nakupi prek spleta, sploh za začetnike, jaz ZELO odsvetujem... Toliko stvari gre lahko narobe - čeprav, ko si enkrat seznanjen in vejpaš par mesecev, se ti zdi vse enostavno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FoxKnox ::

Meni tobačne nikoli niso sedle, padel sem na sadne breskev, marelica in zlo hitr mi je tobak začel smrdeti. Na koncu sem šenkal pol piksne tobaka, tube in strojček za zvijanje.

damjan1980 ::

FoxKnox je izjavil:

#000000 je izjavil:

DIY tekocine. Ka ko naj to nardim sam brez da se še zastrupim ?



Kupiš tekočino pg/vg + aromo+ nikotin shot in zmešaš. Vse to majo v vape shopih pri nas pa še svetujejo ti. Obvezno pa malo preglej vape forume za podrobnosti inizkušnje uporabnikov


Ja bravo, nekdo ki bi rad samo probal če je to sploh to, naj zdaj kupi vse našteto in si sam zmeša. Zakaj že? To je za tiste ki redno uparjajo velike količine in se jim da s tem sploh ubadat.

Jaz bi za začetek bolj priporočal Eleaf iJust Start+. Dela definitivno več pare kot EGO AIO in po mojih izkušnjah je Eleaf bolj zanesljiva firma kot Joyetech. Imel sem od vsakega 2 različna modela. Joyetech sta oba točila, na enem je bil problem z gumbom. Eleaf sta oba bila brez najmanjšega problema.

Jst ::

>Eleaf bolj zanesljiva firma kot Joyetech.

V bistvu je Joyetech Audi, Eleaf pa VW, če dam primerjavo z avti. Joyetech izdeluje chipsete, ki jih uporablja množica drugih proizvajalcev, med njimi tudi Eleaf. Joyetech je poceni "go-to" chipset, YIHI, DNA chipset so pa tako dražji, da bi za YIHI rekel, da je Merc, DNA pa Porsche. :)

Ampak Eleaf nima slabih izdelkov, da ne bo pomote. Večino modov naredijo premišljeno dobro in lepo. Uporabljajo dobre materiale in ne izgledajo cheap. Za nekatere mode bi rekel celo, da boljše izkoristijo Joyetech chipset, kot v modih od Joyetecha.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kunigunda ::

Je kdo ze probal IQOS, pravi tobak, multifilter, brez dima ?

https://www.pmi.com/science-and-innovat...

damjan1980 ::

Jst je izjavil:

>Eleaf bolj zanesljiva firma kot Joyetech.

V bistvu je Joyetech Audi, Eleaf pa VW, če dam primerjavo z avti. Joyetech izdeluje chipsete, ki jih uporablja množica drugih proizvajalcev, med njimi tudi Eleaf. Joyetech je poceni "go-to" chipset, YIHI, DNA chipset so pa tako dražji, da bi za YIHI rekel, da je Merc, DNA pa Porsche. :)

Ampak Eleaf nima slabih izdelkov, da ne bo pomote. Večino modov naredijo premišljeno dobro in lepo. Uporabljajo dobre materiale in ne izgledajo cheap. Za nekatere mode bi rekel celo, da boljše izkoristijo Joyetech chipset, kot v modih od Joyetecha.


Saj elektronika pri joyetech ni problem, problem je po mojih izkušnjah šlampasta izdelava. Oba modela sta točila, ego one je tudi imel serijsko napako, da so vsem po vrsti gumbi crkovali

SeMiNeSanja ::

Ne vem, če se splača, da kot začetnik copraš še z mešanjem baze, nikotina in arome.

Jaz sem na začetku najprej vzel pripravljene variante z aromo, toliko da sem videl smer, ki mi leži. Šele nato sem začel z eksperimentiranjem, kako si sam zmešat ustrezno kombinacijo arom. Žal je naš vrli zakonodajalec ta pristop precej podražil, ko je nabil trošarine na pripravljene e-tekočine.

Drugače pa v Vape Shopu kupiš ustrezno mešanico PG/VG z x% nikotina in potem samo še dodajaš arome in malo eksperimentiraš, katera ti najbolj sede. Malo je zoprno, ker morajo ene arome 'zoreti' vsaj mesec dni (predvsem tobačne), ampak se tudi na to navadiš. Na koncu ne kompliciraš več in si delaš samo še tisto varianto, ki ti najbolj leži.

Sem pa pričel eksperimentirat z vse nižjo količino nikotina, da bi ugotovil, ali je res problem v pomanjkanju nikotina, ali v razvadi, da 'moraš' nekaj vleči.
Sem vzel ta veliko steklenico z 18ml nikotina in vsakič, ko iz nje odtočim za pripravo nove sarže, jo dopolnim z PG/VG bazo brez nikotina. Tako % nikotina stalno upada, sprva bolj, kasneje malo manj, ampak prej ali slej prideš praktično na nulo.
Po treh saržah in razredčevanju se mi vse bolj zdi, da je bistveno bolj problem v navadi, da moraš nekaj vleči, kot pa dejanskem pomanjkanju nikotina.

Jst ::

Sem bral članek, ki pravi, da je največji problem ravno v rokah. (Sobotna Priloga, kakšen mesec nazaj.) Razni primeri: vedno imamo telefon v roki, ko kaj čakamo, doma se ljudje ne kregajo, kateri kanal bodo gledali, ampak se gre bolj za to, kdo drži daljinca v roki.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FoxKnox ::

Dobro, res sem mal pretiraval z DIY za začetnika, ampak v svojem primeru sem po dveh tednih vejpanja ugotovil, da s pripravljenimi tekočinami ne bo šlo. Uparil sem 6-8 ml tekočine na dan, s tem da sem število pokajenih cigaret zmanjšal za 90 procentov.
Kot začetnik sem se podučil o mešanju, nabavil in probal, nekajkrat zasral vrgel stran. Sedaj mešam po lastno preizkušenih receptih in z vsakim mešanjem znižujem vsebnost nikotina. Trenutno sem na 1,5 mg.Seveda pa je treba na začetku tudi veliko prebrati o postopku in imeti voljo do tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

BorutK-73 ::

#000000 je izjavil:

A obstaja kaka poceni zadeva ki naredi dosti dima pa da ni draga?

Mislm nebi rad vrgu v kanto 50+. EUR ker niti ne vem ce mi bo vsec, tko da zna bit dejansko samo enkratna uporaba.

Bi pa rad nehal kadit cike in spontano vse tko da naj bila e cigareta zgolj pripomocek k odvajanju.

Na suho ne bom nehal iz razloga komplikacij katerih si ne smem privoscit!

Torej kak predlog pa fino bi blo da se dobi pri nas.

Hvlala in lp

Osebno bi ti priporočal Joyetech EGO AIO in že kupljena tobačna tekočina. Važno je kako močne cigarete kadiš sedaj. Za light se priporoča 12mg, super light 6mg, klasika pa 18+mg.
Tako je meni uspelo prešaltat iz analognih. Prvi dan sem se samo malo igral še, dugi dan sem že namesto treh čikov vape-al, itd... Sedaj ne kadim že 2 meseca, tudi nočne sem nehal:). Bi te pa rad opozoril da je strošek na začetku višji od analognih, ampak ko imaš enkrat zalogo vsega, gre strošek dol na 10-20EUR na mesec.

FoxKnox je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Meni so pa na carini ustavili EGO AIO iz Ali-ja.:8)

ps
Ni za mene.



Pa ti res nimaš sreče zadne cajte:'(
Sem tud jaz hotel naročiti EGO PRO na AE za pol cene, pa nisem mel jajc. Tko je, bolje vrabec v roki....
Kaj zdaj, si dobil obvestilo, so zaplenili, obdavčili?

Edit:Sem pisal, ko si odgovoril

Sem pa danes dobil tank brez problema.

Zgodovina sprememb…

kunigunda ::

A pol se noben ni sprobal te nove tehnologije PM ?

V Srbiji vem da ze na velko uporabljajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kunigunda ()

marS ::

kunigunda je izjavil:

A pol se noben ni sprobal te nove tehnologije PM ?

V Srbiji vem da ze na velko uporabljajo.

zakaj gre tu? Sem malo out, še posebej zdaj ko so težave pri nabavi....
...no more heroes...
https://ilbis.com/

k--p ::

Danes sem po dobrem letu uporabe Ego AIO (2 komada) nabavil SMOK Vape Pen 22, zaenkrat super vtis, isti princip, deluje bolj kvalitetno (cca. 10 € dražji od AIO-ta).
Pri AIO-tu me je motilo, da je bilo veliko "spitinga", ter slabo se je polnil, samo na določenih USB kablih, en se mi je pokvaril po 6 mesecih (nehal polniti), drugi pred kratkim + uničil mi je kabel.

Uporablja še kdo VP 22 in ima kakšne izkušnje, kje nabavlja glave?

kunigunda ::

marS je izjavil:

kunigunda je izjavil:

A pol se noben ni sprobal te nove tehnologije PM ?

V Srbiji vem da ze na velko uporabljajo.

zakaj gre tu? Sem malo out, še posebej zdaj ko so težave pri nabavi....

Nej bi baje samo nikotin zauzil, nic drugega.

Jst ::

>Uporablja še kdo VP 22 in ima kakšne izkušnje, kje nabavlja glave?

Jaz uporabljam SMOKov Tank, TVF8 Beast Big Baby in naročujem iz fasttech.com.

https://www.fasttech.com/products/3007/...

(Mislim, da ima SMOKov Vape Pen TFV8 Baby, ampak četudi ima Big Baby so glave enake.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

k--p ::

Aha kul, sem tudi do sedaj naročeval glave za AIO na fasttech. Za tega sem sicer gledal glave https://www.fasttech.com/products/3007/...

BorutK-73 ::

kunigunda je izjavil:

marS je izjavil:

kunigunda je izjavil:

A pol se noben ni sprobal te nove tehnologije PM ?

V Srbiji vem da ze na velko uporabljajo.

zakaj gre tu? Sem malo out, še posebej zdaj ko so težave pri nabavi....

Nej bi baje samo nikotin zauzil, nic drugega.


Ko sem videl napis Marlboro, sem nehal gledat.:))

Jst ::

k--p je izjavil:

Aha kul, sem tudi do sedaj naročeval glave za AIO na fasttech. Za tega sem sicer gledal glave https://www.fasttech.com/products/3007/...


Očitno sem se zmotil. Niso enake glave za Vape pen 22. Zamešal sem za Smok Stick V8:

http://www.smoktech.com/kit/stick-v8

Stick V8 in Stick V8 Baby imata "TFV8 Baby (Big Baby)" Tank, ki imajo enake glave. Vape Pen 22 ima pa svoje glave. Na fasttech imaš na desni strani dropdown menu in lahko pogledaš.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Spet naletel na dobro aromo:
http://juicedoctor.eu/hr/t-juice/577-t-...
Pa še stepanje je kratko, jaz sem jo teden dni.
50/50 baza z 9mg nic, mešano 12%

Vse arome tega proizvajalca imajo kratek steping
http://juicedoctor.eu/hr/179-t-juice.

ps
Sem pa zmešal prvi recept, še potrebuje 2 tedna da vidim če mi je uspelo.
4% Inawera Classic MB
1,5% TPA RY4 Double
1,5% TW Pure Tobacco
Dobil sem ga na Slovaper:
https://slo-vaper.com/topic407-30.html?...

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Do sedaj sem uporabljal kangetech evod mega in ego aio, zdaj pa bi šel na en mod, kaj priporočate da ni preveliko in da coile delaš sam. Prosim za predloge kaj je zdaj moderno in se dobi pri nas. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Jst ::

Pojdi v Vape Shop in si oglej v živo.

Priporočam, da si zadeve vzameš v roke in si "predstavljaš" kako se boš počutil nekaj mesecev po nakupu...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

connel ::

Kbox mini, poceni, simpl in dela.

Anney ::

Kje imajo največjo izbiro CE-MB? Problem tega zakona je da si jih niti ogledat na netu več ne morem, ker ne vem kaj ponujajo, imam pa uro vožnje do celja ali maribora. Zato sem spraševal za mnenje, da si jih prvo pogledam na netu in malo primerjam. Tako da, če ima kdo kakšen info kaj kje držijo bi bilo fino in napiše kakšen model, kaj je v mojem primeru najbolje, pa dejmo se budget do cca 60€.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

freesty ::

Jaz sem dal cca 60eur za Wismec Predator mod in RDTA limitless classic.

Sem kupil prej griffina 22, griffina 25 plus, wolofo serpent mini, vendar mi limitless dalec bolj odgovarja. Ce ga prav nawickas ima 2x boljsi okus kot ostali. Dosti tekocine spravis v tank. Lahko ga uporabljas kot dripperja, ce zelis. Odlicen tankec za moje pojme :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Anney ::

Kaj pa tale? Smok Alien 220W Kit. Če kdo pozna slovensko ceno in kako se obnese?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

freesty ::

To je direktni konkurent temu modu, ki sem ga napisal. V sloveniji je tudi ista cena. Mislim, da je sam mod 60eur s tankom pa 80eur, vendar s tem prilozenim tankom ne bos sam tuljav delal(razen ce se dobi rba glava).
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Jst ::

Big Baby Tank ima zraven RBA glavo, tale je brez "Big". So pa enake glave in lahko kupiš RBA glavo. (Ki je pa slabe kvalitete...)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Pruporočaj nekaj kar nima velike porabe in da ne dimi preveč, te ko sem omenjal verjetno dimijo zelo, ker majo dva coila.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutK-73 ::

A bi rad MTL ali DTL? Glede na to da nimaš rad veliko dima, vape-aš verjetno MTL.

MTL - Mouth to Lung, isto kot čiki, višji nikotin, manjša poraba juica
DTL - Direct to Lung, nižji nikotin, večja poraba juica

ps
Me jezi da se sedaj preferira DTL, ker s tem prodaja več juica.

BorutK-73 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Meni so pa na carini ustavili EGO AIO iz Ali-ja.:8)

ps
Ni za mene.



Pa ti res nimaš sreče zadne cajte:'(
Sem tud jaz hotel naročiti EGO PRO na AE za pol cene, pa nisem mel jajc. Tko je, bolje vrabec v roki....
Kaj zdaj, si dobil obvestilo, so zaplenili, obdavčili?

Edit:Sem pisal, ko si odgovoril

Sem pa danes dobil tank brez problema.

Dobil danes brez dodatnih stroškov. Prodajalec je začuda napisal dejansko vrednost na paket.;)

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Ta se mi do zdaj najbolj dopade, Eleaf - iStick Pico Mod, saj za ta denar ponuja največ, pa še ličen je. Kaj pa mu gor nataknit pa ne vem, nekaj na en coil. MTL.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

freesty ::

V vsakem vape shopu ti bodo ponudili picota v kombinaciji z mtl tankom, mislim, da stabe okrog 60eur komplet. Tank se ne spomnim tocno kak se mu rece. Ga pa ima kolega in je zadovoljen. Je direkt s cikov presaltal na to in ni vec prizgal cigareta.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Anney ::

Zdaj sem dal zadeve v ožji izbor, torej:
- iStick Pico 25 [ne vem ali je že dobavljiv pri nas]
- Smok AL85

Na oba paše 25mm tank, zdaj pa kaj se priporoča od tankov [MTL].

Cela j**a je sestavit nek pameten komplet. Do sedaj sem kadil palčke [Evod Mega] in je bilo to to.:D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Poglej Kanger TopTank Mini Tank.

Zraven dobiš polno goodies: Več grelnih glav, RBA grelno glavo, nekaj bombaža,...

Že polno odprt airvalve in malo bolj "restricted airflow" za DL, če pa zapreš airvalve, mislim, da bi kar pošteno opravljal MTL.

Če se ti z delanjem tuljav in bombažiranjem ne da ukvarjati, imajo (fasttech) zelo poceni glave, ki zdržijo res dolgo (tam okoli tretjega tedna meni začne izgubljati aromo), ne rabijo veliko moči (20-30W), da proizvedejo paro (zadovoljive gostote), s tem ti bo baterija dlje držala, dobro "wickajo" a ne "leakajo",...

Če imaš v ožjem izboru SMOK AL85 in Eleaf Pico, bi jaz vzel Pico in dal gor tisti ruski custom firmware, ki doda napravi toliko funkcij, da ne pride niti blizu AL85.

Moraš pa paziti, da kupiš najnovejšo hardware revizijo, ker prva ni (bila) tako dobra.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Super, hvala. Kako pa naj vem katera je zadnja verzija picota, na kaj naj bom pozoren.

Verjetno ima pico25 zadnjo revizijo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

BorutK-73 ::

Jaz sem Pico-ta (mod only) dobil iz Aliexpressa za 19,62EUR.
https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Sedaj so dodali poštnino, prej jo ni bilo. Opažam da ima čedalje več takšnih izdelkov 2-3EUR ptt.

ps
Šele sedaj opzail da iščeš Pico 25, ampak za MTL ne rabiš toliko watov, do 25W max.

ps2
V bistvo se sploh ne splača delati svojih coilov, ker so tovarniški tako poceni in ti zdržijo tudi po 5-6 tednov. 5 coilov te pride 6-10EUR.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Ne gre se mi tolk za vate, gor gre 25mm tank in pa izboljšan je. Kateri tank si mu nataknil gor. A tole še gre naročat čez lužo kljub tem strogim zakonom.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

BorutK-73 ::

Pašejo vsi z 510. Ker imam že kar nekaj tankov:)), sem sprobal.
mtl tanka:
Joyetech Cubis
Joyetech Cubis Pro

dtl tanki:
Eleaf Lyche x3
Cloupor Z5
tank od Vaporesso Veco one
Pico je moj secondary mod, SXK S80 je primary ker lepo paše v roko.

Edini ki ne paše je Kanger CLTANK, ampak ta ne paše na noben mod ker ima premajhen navoj za 3mm, dispute in progres na 3F vape.

Anney je izjavil:

Ne gre se mi tolk za vate, gor gre 25mm tank in pa izboljšan je. Kateri tank si mu nataknil gor. A tole še gre naročat čez lužo kljub tem strogim zakonom.

Zaenkrat še gre vse, ravno dva dni nazaj dobil tank, včeraj pa AIO.
Še juice sem dobil z 12mg nicotina, Liqua sweet tobacco preko gearbest.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Katere baterije pa uporabljate, bo ok Sony US18650VTC4 2100 mAh, 30 A?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

>ker so tovarniški tako poceni in ti zdržijo tudi po 5-6 tednov.

Amm, ne. Odvisno od glave, ampak po parih tednih začne zgubljati okus arome. Probaj enkrat eno staro mesec dni in eno, ki je v uporabi 2 dni. Če ne čutiš razlike, srečen ti. :)

Moje osebne izkušnje:
SMOK Baby X4 okoli 10 dni*.
Kanger 0.5 SSOCC ene tri tedne.
Eleaf EC 0.3 ne-keramična dva, tri tedne.
Eleaf EC 0.3 keramična teden dni.

*včasih kakšna zgubi okus že po parih dneh. Ker je "shotgun" varianta, mislim, da ne greje enakomerno obe tuljavi in dokaj hitro čutim čuden okus.

DIY je pa čisto odvisno, ampak po treh tednih menjam coil in bombaž.

Bolj "sladka" je aroma, hitreje obrablja coil in prej zgubi okus.

Mešanje različnih arom jih tudi "zmatra". Če pet dni furam tobačno aromo, nato pa dam notri sadno, ni pravega okusa.

Tudi sam coil (tuljava, ne bombaž) se zmatra in oddaja značilen čuden okus, ki ga ne morem faliti.


Torej: Your milage WILL vary.



---

Sony VTC4 so povprečno-dobre baterije, vsaj meni, če jih polnim v polnilcu. Plus je tudi nizka cena. Ko še nisem imel polnilca, sem jih polnil preko moda (Cuboid) in po parih mesecih je kapaciteta vidno upadla. Najbrž je z novimi modi stanje boljše, ampak imeti pravi polnilec poveča udobje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jst- veliko je odvisno tudi od juica in seveda količine.
Trenutno imam 0.6 ohm coil že 5 teden pa je okus isti.
««
22 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282278 (1128) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116586 (12797) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310153 (6455) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313115 (12021) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940674 (10436) BCSman

Več podobnih tem