» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
75 / 86
»»

yansek ::

Sem poskusil tudi drugo nikotinsko tekočino in aromo in sem moral sredi noči prezracevati prostor, kar mi sicer ni treba.

yansek ::

Kje ceneje naročiti oz kupovati grelne glave?
Mislim, da so se malo podražile od zadnjič ko sem jih kupoval. Te dni sem za 5 grelnih glav Innokin zenith MTL dal 13.99 EUR.

Kakšen predlog če kdo ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Dri3r ::

Dobi se jih za nekaj čez 5€/pack + poštnina. Kje točno pa sem ti že par strani nazaj napisal.
dri3r

yansek ::

Poštnina naj bi bila $10.04, če prav vidim (sourcemore)
Če so glave dobre oz original potem bi se verjetno splačalo pri nakupu večjih količin.

Dri3r ::

Roba je original, brez skrbi. Če kupiš 5 packov te skupaj s poštnino pride čez prst nekje okoli 40€. Za ta denar pri nas dobiš 3 packe. Če ti glava zdrži 1 teden potem imaš za vsaj 25 tednov zaloge.
dri3r

yansek ::

Res, skupaj s poštnino ~ 43€ za 5 škatlic (pri nas pa bi bila za isto količino, po dosedanjih cenah in v trgovini kjer sem nazadnje kupil cena slabih 70€)

-Poštnina $14.46 (12.8 EUR)
-Innokin Zenith Coil
5pcs = 6.99$ (6.2 EUR)
×5 = 34.95$ (31.01 EUR)

matobeli ::

Juice doctor je nehal prodajat nikotinske raztopine, sem pozbil naročit ko so bile še v odprodaji ;((

A kdo pozna dobro alternativo za Pink Mule tekočine? Oziroma kje naročate ostali svoje nikotine?

yansek ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

yansek ::

matobeli je izjavil:

Juice doctor je nehal prodajat nikotinske raztopine, sem pozbil naročit ko so bile še v odprodaji ;((

A kdo pozna dobro alternativo za Pink Mule tekočine? Oziroma kje naročate ostali svoje nikotine?


Tudi mene bi zanimalo kje naročiti kvalitetne nikotinske baze.

Anney ::

matobeli je izjavil:

Juice doctor je nehal prodajat nikotinske raztopine, sem pozbil naročit ko so bile še v odprodaji ;((

A kdo pozna dobro alternativo za Pink Mule tekočine? Oziroma kje naročate ostali svoje nikotine?



Zakaj pa to? 08-11-2021, je šlo še normalno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

matobeli ::

27/11/21:
Dear,

we are selling out nicotine solutions. The sale will last until Tuesday or until stocks run out, after which nicotine solutions will no longer be on offer in that way.

In addition to the above, currently, we have a Black Friday sale with a 20% discount on the entire assortment. The action ends on Sunday at 11:59 p.m.

Best Regards,
Juice Doctor

matobeli ::

Zdejle gledam trgovino ego2.eu
Kdo naročal že? poštnina za 20 shotov sicer 8eur...

Dri3r ::

Juice doctor zgleda nebo imel več nikotinske baze kot smo jo bili vajeni. Mogoče se je tudi pri njih spremenil kakšen zakon.. Ko je poslal ta mejl sem takoj kupil še 2 litra in upam da sem set za cca eno leto. Ima pa parilica.hr še nekaj zaloge 500ml baze, sicer nisem še nič naročal pri njih ampak v sili še hudič muhe žre :D
dri3r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dri3r ()

yansek ::

Ali bi znal kdo reči kaj je tisto kar najbolj 'paca' glave:
nikot. baza; aroma ali dodatek npr. 100% rastlinski glicerin?

Pa tudi me zanima ali se lahko za vape tekočinsko mešanico zmeša tekočino ki bi vsebovala zgolj Shooter nikotinsko bazo (v 10ml stekleničkah) ter rastlinski glicerin in brez dodajanja arome?

Gejspodar ::

Zdravo,

Ali bi znal kdo reči kaj je tisto kar najbolj 'paca' glave:
nikot. baza; aroma ali dodatek npr. 100% rastlinski glicerin?


Glave paca aroma in je tudi edina izmed sestavin, ki se jo lahko mirno znebiš.

Vetrpiha ::

yansek je izjavil:

Ali bi znal kdo reči kaj je tisto kar najbolj 'paca' glave:
nikot. baza; aroma ali dodatek npr. 100% rastlinski glicerin?

Pa tudi me zanima ali se lahko za vape tekočinsko mešanico zmeša tekočino ki bi vsebovala zgolj Shooter nikotinsko bazo (v 10ml stekleničkah) ter rastlinski glicerin in brez dodajanja arome?

Arome in sladila. Še toliko bolj, če daš premalo moči.
Boosterje lahko vejpaš kar same, v kolikor rabiš 20mg/ml. Lahko kupiš take, ki so 50/50 vg pg - polovico propilen glikola in polovico glicerina. Pod polovico glicerina raje ne iti.
Je pa to finančno nesmiselno.
50mg/ml PG 200ml te pride 24eur, liter glicerina pa 9 evrov.
Boosterjev dobiš za taki denar za 200ml, drugače pa za 750 ml.

matobeli je izjavil:

Juice doctor je nehal prodajat nikotinske raztopine, sem pozbil naročit ko so bile še v odprodaji ;((

A kdo pozna dobro alternativo za Pink Mule tekočine? Oziroma kje naročate ostali svoje nikotine?

Qvapehouse ima, pa še po nižji ceni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

yansek ::

V nikotinski bazi (boosterju) je 50-50 vg pg v tistih ki sem jih do sedaj uporabljal, kupoval sem jih v majhnih flaška po 10ml in so se mi zdele ok.
Zakaj pa naj ne bi kupoval tiste ki imajo manj kot 50% propilen glikola po tvoje?

Drugače sem pa nazadnje kupil pol litra nikotinske baze in je romalo večino v smeti, vključno s cenejsimi mesanicami z aromo, ki sem jih namesal s to bazo, tako, da na prvem mestu mi je kvaliteta pri teh rečeh.
Opažam odstopanja v kvaliteti. Pri sedanjih npr ne rabim posebej prezračevati če vejpam v zaprtem prostoru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

matobeli ::

Premalo glicerina oziroma preveč glikola povzroči pekoč občutek v grlu.

Naši prodajalci še vedbo ne smejo pošiljat nikotina po pošti?

Vetrpiha ::

Pa preveč PGja to je čez 50% pomeni leakanje v prenekaterih pomenih.

Naši pošiljajo preko pošte. qvapehouse pošilja, Belidim tudi. Qvapehouse ima dober nikotin, tako da ni panike glede kvalitete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

matobeli ::

A maš slučajno direkten link do unih 200ml? nekak mi ne uspe najt na njihovi strani :/

Vetrpiha ::

Pod DIY zavihku izberi PG/VG Baze. 24.90eur

bozicek ::

link:
https://www.qvapehouse.com/si/kategorij...

Jutri ko skočim do LJ si kupim dve flaši sedaj ko je juicedoctor prenehal z nikotinskimi bazami
Darila letos samo za poredne

bozicek ::

Saj res...A sploh še imajo štacuno v LJ?
Nazadnje ko sem bil tam (več kot eno leto) je bila zaprta (tam pri glavni postaji)
Darila letos samo za poredne

Vetrpiha ::

bozicek je izjavil:

link:
https://www.qvapehouse.com/si/kategorij...

Jutri ko skočim do LJ si kupim dve flaši sedaj ko je juicedoctor prenehal z nikotinskimi bazami

Naroči preko spleta in jo tam prevzami. V poslovalnici je ne smejo prodati

matobeli ::

Vetrpiha je izjavil:

Pod DIY zavihku izberi PG/VG Baze. 24.90eur


Sem našel, tnx, nisem bi pozoren na vse izdelke in sem falil tiste dva z nikotinom.

__Devil__ ::

Kje sploh kupit/naročit poceni bazo z nikotiom? Belidim baje tega ne prodaja. Nekaj Vape stranem v UK sem pisal, in nekatere pošiljajo v Slo. ampak veliko jih ne, pa najbrž je carina za plačat pri vseh. Zdaj nisem vejpal kakšni 2 leti, sem bolj na snus-u, pred kratkim sem spet začel vejpat, ker imam rad dim/paro z Sub Ohm vejp tankom na 50-60W, vem, veliko. Zelo so se podražili tile tanki izpred dveh let, takrat so bili ~15EUR, danes 30-35$+ na Aliexpressu imaš ogromno stvari za vejp, dobre cene, kaj pravite? Take tanke imam: https://www.aliexpress.com/item/3285989... ter TF V12 coile in TFV8 Baby. Delajo zelo dolgo (1 mesec+) preden dobijo "burnt" okus. Jaz bi najraje vejpal samo 100% VG + nikotin, aroma je sicer fajn ampak še dodatno nezdravo. Trenutno vejpal 70/30 bazo, ker nisem bil pozoren in so mi to dali v Belidim, vendar pa deluje vredu za MTL tank in TFV12 Sub Ohm.

  
Pred kratkim kupil Ares 2 MTL RTA v Belidim ~ 40EUR  set, kar drago, ampak okus je boljši, sicer veliko manj dima kot Sub Ohm vape tanki, ter poceni menjava "coilov", ker je v bistvu vata/bombaž za 5-6EUR, ki ga mam že 2 leti in še je poln (malo sem vejpal s tem)

Pred kratkim kupil Ares 2 MTL RTA v Belidim ~ 40EUR set, kar drago, ampak okus je boljši, sicer veliko manj dima kot Sub Ohm vape tanki, ter poceni menjava "coilov", ker je v bistvu vata/bombaž za 5-6EUR, ki ga mam že 2 leti in še je poln (malo sem vejpal s tem)



Jaz še imam eno staro skoraj polno zalogo od Juice Doctor od "Green Label" in je 50/50 PG, VG, ter 26mg nikotina. Tale na Qvapehouse zgleda primerna in močnejša, to bo bo. Samo razmerje je treba ugotovit, koliko daš nikotina zraven k bazi, da ima efekt.

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

Jaz dam na sto mililitrov mešanice deset mililitrov za DTL in dvajset za MTL.
Kar izpade 5mg/ml za DTL in 10mg/ml za MTL.
Razmerje med VG in PG je med 75 do 85% VG in 25 do 15% PG za DTL
Ter
Okrog 65% VG 35%PG za MTL

Glede RTA tankov pa je tako: kupiš enega ali dva dobra in si dober za nekaj let

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Sparkxl ::

Juicedoctor ne sme več prodajati zmešanih baz z nikotinom. Z novim letom bodo prodajali baze+nikotin v kompletu

BorutK-73 ::

To že prodajajo

yansek ::

A se še komu kdaj spahuje ali ima podobne težave kadar vejpa?

Sumim na nikotinsko bazo (glavo sem dal namreč dvakrat povsem novo)? Dlje časa sem imel dve nikotinski bazi (18 mg/ml) na sodni temperaturi, kar se datuma uporabe tiče pa ni možno razbrati saj so številke zabrisane.

Okus je takšen bolj jedek, bolj kiselkast ali pekoč, a te nikotinske baze imajo so tako ali tako bolj takšnega okusa se mi zdi, kaj ne?

Ko enkrat odpreš flaško z nikotinsko bazo, igra to kakšen faktor morda da jo je treba porabiti v nekem doglednem času?
In kaj si mislite o tem da mi več mesesev te nik. baze stojijo na sobni temperaturi?

Nikotinska baza in spahovanje? Bi znala biti tukaj kakšna povezava po vaše?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Dri3r ::

Nikotinsko bazo in namešane tekočine večjih količin imej shranjene v hladilniku oz v temnem prostoru, da se ne pokvarijo. Če ti določena nikotinska baza ne odgovarja jo pač zamenjaj.
dri3r

yansek ::

Dri3r je izjavil:

Nikotinsko bazo in namešane tekočine večjih količin imej shranjene v hladilniku oz v temnem prostoru, da se ne pokvarijo. Če ti določena nikotinska baza ne odgovarja jo pač zamenjaj.


Načeloma mi te nikotinske baze po katerih se mi sedaj spahuje odgovarjajo, a sem jih imel kar nekaj mesecev v predalu na sobni temperaturi in sedaj ko sem jih odprl in malo dodajal imam težave s spahovanjem.

Kako pa v vape trgovini, kolikor sem opazil, če se ne motim, te nikotinske baze nimajo v hladilniku ampak oprav tako na sobni temperaturi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

BorutK-73 ::

Naročila iz Fasttech ali 3F vape se vedno ustavijo na carini, zgleda se jim jebe za EU zakonodajo.

bozicek ::

Ima kdo za prodati Geekvape Ammit MTL RDA?

Po želji lahko tudi menjava za Galaxy MTL RDA ali pa Holic mtl RDA skoraj nerabljene
Darila letos samo za poredne

yansek ::

Prodajalec mi pravi, da gre pri tej nikotinski bazi za problem oksidacije in imajo rok trajanja te tekočine.
Dlje časa ko ti to stoji nekje slabše bo. Pa ko enkrat odpreš to flaško in pride tekočina v stik z zrakom še hitreje oksidira.

Sem pa slišal danes tudi za nikotinsko sol, kdo pozna? Naj bi bila prav tako v obliki tekočine sicer.

yansek ::

Kar se tiče te solne nikotinske baze naj bi bila njena značilnost - za razliko od običajne nikotinske baze - da je v primeru, ko je vsebnost nikotina v e-tekočini večja, poteg bolj blag in torej manj rezek, pekoč (nekateri to opisujejo kot praskanje po grlu), kot bi bil sicer pri običajni nikotinski bazi, ko je vsebnost nikotina višja.

Vsaj tako je to opisal prodajalec v trgovini, če pa ima kdo kakšne izkušnje pa lahko kaj na to pripomni ali popravi ali napiše kakšna se mu zdi ta nikotinska baza, če ima izkušnje.

Dri3r ::

Oksidacija ja, zato pa sem ti pa napisal, da imej shranjeno v hladilniku - probaj boš videl. Jaz tako hranim nikotinsko bazo in namešane tekočine pa po več kot pol leta niso spremenile barve ali okusa. Ko so na hladnem tudi spremenijo viskoznost (postanejo bolj goste) in morajo, preden mešaš, odležat kake pol urce na sobni temperaturi. Nikotinska sol mi ni všeč, ker ne kadim močnih tekočin. Na DL imam 2mg, na MTL cca 5mg in mi je dovolj. Sicer pa sem imel en caliburn namešan na 16mg nic salt in sem po 3 potegih dobil vrtoglavico. Brezveze.
dri3r

yansek ::

Bom poskusil. Mi je pri e-tekočinski mešanici, ki ima večjo vsebnost te običajne nikotinske baze poteg preveč rezek oz premočan.

Saj se temu reče 'throat hit' ne? A ko si ga potegnil si ga čutil? lol

Dri3r ::

Throat hit lahko dobiš na različne načine. Večja vsebnost PG npr. mešanica 50PG/50VG bo dala večji throat hit kot 70VG/30PG pri enakem % nikotina. Razni okusi (sploh mentol) prav tako in nenazadnje % nikotina. Navadna "free base" nad 9mg zame ni uporabna, ker peče in gifta. Nic salta pa res da skoraj ne čutiš in greš komot preko 20mg, nekateri vejpajo tudi nad 40mg/ml. Ja sem ga čutil, ma ne v smislu giftanja ampak zaradi instant overdosa :)) 3 dime pa pride rdečica na lica, rahla omotica in občutek slabosti, katerega spremlja kmalu tudi glavobol. Kot sem rekel, brezveze.
dri3r

yansek ::

Potem bi lahko verjetno probal še običajno nikot.bazo v razmerju 70VG/30PG in bi bil morda tudi pri večji vsebnosti nikotina v tekočinski mešanici poteg blažji in manj rezek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

yansek ::

ali drži, da več kot ima nikot.baza vsebnosti PG-ja napram VG-ju bolj bo izrazit 'throat hit'?
Obstaja tudi nik.baza, ki ima 100 PG-ja?

Vetrpiha ::

Da. Ampak več kot 50PG nočeš. Če hočeš večji throathit, imaš Flash (FA)

yansek ::

Vetrpiha je izjavil:

Da. Ampak več kot 50PG nočeš. Če hočeš večji throathit, imaš Flash (FA)


Zakaj ne?

yansek ::

Kaj pa throat hit in arome kot so pepermint, pure mint ali cooling?

yansek ::

Veterpiha
Misliš verjetno na aromo: FLAVOUR ART AROMA FLASH 10 ml

Slopek ::

kriptobog ::

Ve kdo kje se pri nas prodajajo Salt switch vape-i?

Vetrpiha ::

kriptobog je izjavil:

Ve kdo kje se pri nas prodajajo Salt switch vape-i?

Kaj?

yansek je izjavil:

Veterpiha
Misliš verjetno na aromo: FLAVOUR ART AROMA FLASH 10 ml

Da

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

yansek ::

Ne bi bilo slabo, da bi bili v prodaji tudi kakšni gumijasti/silikonski zaščitni ovitki, nekaj v kar "mod" za stalno oblečeš in oblaziniš. Imam vse že po nekaj mesecih precej obtolčene.

stratosD ::

sej so v prodaji...
aliexpress - napišeš ime moda pa silicone sleeve cover
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca...

fasttech
https://www.fasttech.com/search?silicon...
««
75 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282251 (1101) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116385 (12596) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310068 (6370) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313050 (11956) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940605 (10367) BCSman

Več podobnih tem