» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
61 / 86
»»

connel ::

Mhm, spet pošiljajo k nam.

Blumper ::

Berem na fb in tukaj, da dosti ljudi zabije 6mg/ml nikotina po npr. 3 potegih.
Jaz si dam tudi 18mg ampak nikoli odkar vejpam me še ni zabilo kot recimo po čiku.
Trenutno uporabljam zenith tank, nekje 12mg nikotina, 0.8 ohm grelno glavo na 15w, tudi če dam na 17w ni nič, razen tega da gre hitro juice.
Malo me moti poraba juica(brez učinka) ker napolnim cca 2 tanka dnevno, torej nekje 8ml.
Tudi če uporabljam berserker, na 1.3ohm(manj ne znam naredit coila) ni tega učinka nikotina. Ne da si ga želim, samo bi potemtakem manj vejpal.
Kakšen nasvet??

matobeli ::

Vse je v moči in porabi juica. 15W pač ne more sproducirat tolk pare kot nekaj močnejšega.
Jaz sem šel iz 6mg celo na 4mg, ampak mam 80W triple mesh, porabim pa 10ml juica na dan če sem casual, lahko pa vse tud 20 če je kakšen piknik in stalno puhamo.

locoloco ::

Zdravo

A kdo ve kje kupiti tisto napravo za delat coile.,ko das v tisti tulec,nato navvijes in dobis ven coil?Delanje na roko ali z tistim delom z navoji mi ne gre od rok..

Hvala

BorutK-73 ::

To?
https://www.aliexpress.com/item/3283873...

Jaz imam podobnega in je super za single wire coile

Zgodovina sprememb…

boro10 ::

Blumper je izjavil:

Berem na fb in tukaj, da dosti ljudi zabije 6mg/ml nikotina po npr. 3 potegih.
Jaz si dam tudi 18mg ampak nikoli odkar vejpam me še ni zabilo kot recimo po čiku.
Trenutno uporabljam zenith tank, nekje 12mg nikotina, 0.8 ohm grelno glavo na 15w, tudi če dam na 17w ni nič, razen tega da gre hitro juice.
Malo me moti poraba juica(brez učinka) ker napolnim cca 2 tanka dnevno, torej nekje 8ml.
Pa kakšen juice bolj zabije ali PG VG razmerje..
Tudi če uporabljam berserker, na 1.3ohm(manj ne znam naredit coila) ni tega učinka nikotina. Ne da si ga želim, samo bi potemtakem manj vejpal.
Kakšen nasvet??


Je lahko odvisno tudi od juica koliko te zabija. Na začetku sem bp vlekel 12 mg, sedaj mešam samo 6 in me ravno tako zabije pri zenithu pri nekaterih tobak okusih. V sadnih okus na primer pa me ne zabije. Odvisno.
Mam pa sicer trenutno 1.6 coil.

Maš še opcijo 18 mg nikotina (aja si omenil) ali nic salts, še več do mislim da 56mg, iz tujine.... Nekaj te bo zagotovo potešilo.
Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boro10 ()

Jst ::

Črni oblaki nad USA.

Čez približno pol leta bo vejpanja v USA kot ga poznamo, KONEC.

https://www.vapingpost.com/2019/06/20/f...

Vsi RTAji, RDAji, RDTAji, SubOhm Tanki, Modi, Podi, Juice-i,... gredo bye bye.

To je zakuhal Juul in Pod-i, ker so sneaky in so jih vejpali mulci v šolah.

Nov zakon oz. dovoljenje ali kar to je, se imenuje PMTA:

Under the new PMTA pathway, manufacturers and importers must demonstrate to the agency, amongst other things, that marketing of the new tobacco product would be appropriate for the protection of the public health. The agency's evaluation also includes reviewing a tobacco product's components, ingredients, additives, constituents and health risks, as well as how the product is manufactured, packaged and labeled.


To noben vape shop ne bo sposoben, ker to ne bo par deset tisoč, ampak vsaj ena nula več.

Po drugi strani oz. na drugi strani imamo pa UK, kjer imaš pa laboratorijsko testirane arome oz. juices in certifikate za te soke. Za prenehanje kajenja ti poleg standardnih obližev, žv.gumijev,... ponujajo po novem tudi vape pen-e. Sedaj lahko samo upamo, da EU ne sledi USA. UK itak "hodi" iz EU, tako da bo/je Otok na dobrem.

Če se v 60ih dneh noben ne pritoži,... Please pray for savior.

Jutri bo en vape reviewer dal ven video, kjer bo vse obrazloženo, bom postal.


--

By the way, nočna mora že obstaja v Vermontu, kjer moraš imeti neko izkaznico in jo vsak mesec obnavljati, če hočeš kupovati vape opremo (vse razen bombaža, baterij in žice - to lahko dobiš itak drugje). Imajo te v neki bazi, Ime in Priimek.

Tam je lažje kupovati cigarete kot vape opremo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

edit: te informacije so sveže, razložene na vape expo v NY, ki je ta vikend.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Sparkxl ::

Mojstri na pomoč, nujno rabim en mod. Od kot v EU bi lahko naročil, da bo čim prej tu?

krucymucy ::

odvisno kaj. Meni je vaprio.eu vsec. Dobre cene in zelo hitra dostava.

Sparkxl ::

Super stran, žal ne dela :( ko dam other eu, se ne zgodi nič. Prek nemške pa ne gre pošiljat k nam.

Še kak predlog mogoče?

Blumper ::

Grem v Brno na motoGP, pa vidim da, je tam vaprio shop..kaj naj si kupim? Smok pod?

BorutK-73 ::

Sparkxl je izjavil:

Mojstri na pomoč, nujno rabim en mod. Od kot v EU bi lahko naročil, da bo čim prej tu?

Ker vso tehniko kupujem iz kitajske, ne poznam evropskih trgovin. Lahko pa kupiš tudi pri nas.
https://www.qvapehouse.com/si/kategorij...
https://www.pyursmoke.si/kategorija-izd...

Španska stran
https://masquevapor.com/gb/48-mods?orde...

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

Hvala za predloge. Ni to pri nas bilo prepovedano vseskupaj?

Vaprio.eu pa dela preko pcja, preko telefona ne. Imajo pa res super cene in hitro dostavo. Vzel sem joyetech ultex t80, cena 10€ manj kot pri kitajcih, dostava 2 dni. Se mi blazno mudi, ker mi je eleaf invoke crknil po dobrem letu in se matram z neko zasilno igračo

krucymucy ::

Sparkxl je izjavil:

Super stran, žal ne dela :( ko dam other eu, se ne zgodi nič. Prek nemške pa ne gre pošiljat k nam.

Še kak predlog mogoče?

Hm, meni dela normalno. V zadnjih letih sem kar nekaj zadev kupil tukaj.

Blumper je izjavil:

Grem v Brno na motoGP, pa vidim da, je tam vaprio shop..kaj naj si kupim? Smok pod?

Meni osebno je zelo vsec lost vape orion. Imam dva celo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

BorutK-73 ::

A kdo pozna aromo Silverback (banana) od Dunfords? Je ne najdem več nikjer za kupit. Če mogoče kdo pozna kakno trgovino v EU. Google search ne najde nič.
Najboljša zamenjava mi je Chief Reverse od Twisted.

matobeli ::

Danes končno dobil novo glavo, ki jo čakam že 100let.

Ampak sem vzel navadno in ne "pro" verzijo :8). Če bi jo kdo imel dam za nabavno ceno, samo embalaža odprta, nikoli priklopljena.

€ 11,57 67%OFF | Augvape Skynet Sub-Ohm Rta Atomizer 24mm 5.1ML Mesh 0.15 Coil Triple Adjustable Air Slots Top Fill System Vape Tank
https://s.click.aliexpress.com/e/bAr91J...

BorutK-73 ::

Kako bi se obnesel čistilnik zraka za vape paro?
https://www.lidl.si/sl/katalog/lidlov-k...

m0LN4r ::

Kaj je razlika med vejpom za travo in fejpom za cigarete?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BorutK-73 ::

What?:))

m0LN4r ::

Ja res nevem: https://www.amazon.de/Focusvape-Pro-Vap...
Kaj je to?

Zakaj so eni tako mali, drugi spet veliki? Kaj je best buy za do 100eur za obcasno vrz not mal zelenga?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gejspodar ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj je razlika med vejpom za travo in fejpom za cigarete?


Vape kot nadomestek za cigarete ponavadi uparja mešanico rastlinskega glicerola, propilen glikola ter nikotina, v veliki verjetnosti pa je vmes še poljubna aroma ter njene sestavine.

Vape za travo lahko deluje na isto foro, le da lahko v PG+VG zmešaš le sintetične kanabinoide.
Ponavadi pa vapi za travo/thc uparjajo bodisi konopljina olja ali pa hašiš, zato večinoma ne vsebujejo bombaža v grelni glavi, temveč samo tuljavo, ki trdo snov upari in ponekod keramiko, ki deluje podobno kot bombaž.

Vape carti (za thc) so ponavadi še na EGO konektorju, medtem ko so atomizerji že skoraj v 100% na 510 konektorju. Prav tako so lahko vape carti na foro JUUL-a, kar pomeni lastniški konektor - cart se lahko uporablja samo z določeno napravo.

m0LN4r ::

Gejspodar,
hvala sicer vecine ne razumem, ampak to pomeni da za cigarete rabis nekaj kompliciranega in drazjega, da lahko predelujes, pimpas itn?

Da si malo izmislim, tega zgornjega sem videl pri kolegu in je on direkt kr ganjo not dal, nobeno olje al hasis in je delalo. Me pa edino zmoti ocena na amazonu, da je baje micro-usb za en drek.

Kaka alternativa?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gejspodar ::

Ne ne, zadeve se ponavadi prodajajo v kompletu, kjer dobiš mod(pamet) in atomizer(uparjalnik), nato samo še dokupiš juice in to je to.

Ja, teli uparjalniki za trde snovi tudi obstajajo, samo to je čisto druga zadeva kot elektronski cigaret, vsaj ne meče se jih v isti koš.

Glede na to, da zadeva dela na zamenljivo 18650 baterijo je vseeno kako dober je microusb konektor, baterijo je vedno bolje polniti eksterno, z namenskim 18650 polnilcem. Zadovoljivega dobiš že za manj kot 10€.

Temu kar ti iščeš je v bistvu "Dry Herb Vaporizer", kaj več ti pa težko povem.

matobeli ::

Za zelišča kurit rabiš "dry herb" glavo, pri vejperjeih imenovano tudi "tank".

Baterija se nahaja ponavadi v ločenem delu. Pri vejperjih se tem reče "mod". Skupaj se zašraufata z konektorjem "510".

"Cart" ki ga omenja gejspodar se nanaša na "cartridge" ki je ekvivalent glave z integriranim grelcem (ali "coil"), vendar s to razliko da jih zavržeš v celoti, pri glavah pa lahko menjaš grelce in ti ohišje ostane.

Za tvoj namen ti predlagam da poguglaš če obstaja dobra "dry herb 510 tank".
Če obstaja jo nabaviš, zraven nabaviš še poljuben 510 mod in si good to go.

Splača se ti kupovat "vape" komponente ker so cenejše kot tiste ki so samo za suha zelišča kadit.

m0LN4r ::

Fak, na to sploh nisem pomislil, da laho baterijo vzames ven in polnis na obicnem polnilcu za baterije...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

koliso29 ::

Ima kdo AMMIT MTL RTA?

BorutK-73 ::

Imam dva. Če iščeš flavor mtl, to ni to. Je Siren 2 veliko boljši. Edini plus Ammita je da nima problemov z spušanjem juica skozi airflow.

Zgodovina sprememb…

Goran213 ::

A ve kdo mogoče kje bi se dalo kupiti grelne glave za Smoant Naboo 225W MOD, za njegovo originalno glavo v Sloveniji???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goran213 ()

matobeli ::

Katera pa je njegova original glava?

YdoIPonU ::

Mal bi se začel špilat z RDA, pa mam par vprašanj. A mi lahko kdo pove, kateri je najboljši RDA trenutno, ki ga lahko kupim v SLO oz. s katerim ste res zadovoljni? Pa na koliko časa dejansko je potem treba dolivat tekočino v tale juice well (če prav razumem juice well nadomesti " stekleni tank", torej zadrži nekaj tekočine v seb)? Recimo da je treba dolivat na vsake 20 potegov? Kej takega? Več? Finta je da imam doma tolk tekočin, da bi jih zdej rad dnevno menjavu čimveč in se mi zdi da je dripper prav namen tega a ne? Hvala za odgovore že v naprej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

Končno sem kupil DNA250C mod, ki mi je bil všeč. Problem: krati žepi in ene dvs tedna nazaj sem odtsč brez 140EUR vrednega oda. Bil je dual 18650, Replay mode je delal čudeže, če uporabljaš Temp. Control.

A to še ni vse... Zbubil sem edini Joetech mod (na enio baterijo),ki mi ni crknil. (Drgače so mi Joyetech, Eleaf, in Wismec crknili vsi, ene 8-9 Modov vseskupaj). Ampak ni panike. Gor je bil edeini MTL tank, ki mi je bil všeč - Sirena 2, verzija 2.

Če še to ni bilo dosti, sem uničil nov mobilc.

Medtem, ko sem ves avgust se skrival v klimitiziranih prostorih.

Ko ti gre nekaj narobe.....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

YdoIPonU je izjavil:

Mal bi se začel špilat z RDA, pa mam par vprašanj. A mi lahko kdo pove, kateri je najboljši RDA trenutno, ki ga lahko kupim v SLO oz. s katerim ste res zadovoljni? Pa na koliko časa dejansko je potem treba dolivat tekočino v tale juice well (če prav razumem juice well nadomesti " stekleni tank", torej zadrži nekaj tekočine v seb)? Recimo da je treba dolivat na vsake 20 potegov? Kej takega? Več? Finta je da imam doma tolk tekočin, da bi jih zdej rad dnevno menjavu čimveč in se mi zdi da je dripper prav namen tega a ne? Hvala za odgovore že v naprej!


Eno "polnenje" (recimo 10 kapljic) ti da cca 5 finih dolgih potegov; kaj več pa verjetno ne.
Se pa dovolj zgodaj začuti da je bombaž suh - spet filaš.

Jaz sem hitro šel na squonker (prodajam lep set) - ki ti omogoči več "svobode" - vsake tolko napumpaš tekočino v RDa in piči dalje.
Kar se menjave okusov tiče - jaz sem vedno menjal bombaž (včasih tudi opral), kar pa ti vzame par minut, saj jih je 99% zelo enostavnih.

mojih 5 centov....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Goran213 ::

matobeli je izjavil:

Katera pa je njegova original glava?



Njegova original glava je Smoant Naboo Sub-ohm tank, preprosto. Nikjer ne najdem teh njegovih mesh coilov. Zanima me če pozna kdo kakšmo trgovino ki ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goran213 ()

YdoIPonU ::

hvala alien! kater je pa res dober rda in da je cenovno dokaj ugoden? Da je enostaven (torej da se vijači) in da ma res dober okus (cloud chasing me ne zanima).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

BorutK-73 ::

Jst je izjavil:

Gor je bil edeini MTL tank, ki mi je bil všeč - Sirena 2, verzija 2.

Moje sožalje za izgubljena moda, ampak da zgubiš Sirenco! Ne oprostim:)

Sedaj veš zakaj jih imam 6.;)

ps
Če še imaš rezervne oringe od Siren 2, nabaviš klon iz FastTecha za 12EUR in sam oringe zamenjaš in bo kot original. Edino airflow obroček je 50/50 da se bo trdo odpiral.

Zgodovina sprememb…

Blumper ::

Jo. Neki časa nazaj sem spraševal za nord kit pod od smoka. Meni je zadeva zakon(dl) boljše kot berk in zenith.
Lp

BorutK-73 ::

Osebno z podim nimam izkušenj.

marez ::

Imam siren2 in je že nekaj časa nisem uporabljal ker imam problem da mi pušča če jo pustim čez noč na mizi. Ne vem kaj naj naredim da nebi puščala.

BorutK-73 ::

Pravilno jo zbildaj (vsaj 8-9 navojev z ss316 28ga) in vedno zapri airflow ko tanka ne uporabljaš.

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

Zakaj zapreti airflow? Da ne pridejo "smeti" zraven? Dobra ideja sicer! To na sliki pomeni, da moraš dati malo bombaža/frizure v tisti dve luknji za kakšna 2-3mm? Sem menjal bombaž komaj 10-20x in nazadje ko sem zamenjal bombaž sem preveč odrezal na obeh straneh in komaj kaj gleda bombaž v luknjice, zaradi tega sem opazil, da je tank zažel puščati juice takoj, ko sem ga napolnil, ko pa sem začel vejpat pa se je umirili oz. občasno še vedno puščalo kar je precej neprijetno. Tako, da mislim, da je to bila moja napaka, ki jo bom nasledjič poskušal popravit. Uporabljam Geat RTA single coil z 8ml steklom. Lp

bozicek ::

Goran213 je izjavil:

matobeli je izjavil:

Katera pa je njegova original glava?



Njegova original glava je Smoant Naboo Sub-ohm tank, preprosto. Nikjer ne najdem teh njegovih mesh coilov. Zanima me če pozna kdo kakšmo trgovino ki ima.


Pri nas je ne boš dobil na žalost
Sem bil tudi v qvapeshopu kjer so prodajali nekaj časa Naboo in mi je rekel da so prodajali samo mod in niso nikoli imeli coilov.

Edina varjanta je Aliexpress

Meni je tank zelo všeč, ampak imam občutek da coili prehitro crknejo. Tako da sem ga nehal uporabljat
Darila letos samo za poredne

PacificBlue ::

Vse več dokazov za škodljivost e-cigaret
https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/te...

louser ::

Za te rakaste arome se ve že ogromno časa.

matobeli ::

A je kje kakšen seznam teh slabih arom?

kjut ::

Kaj vs zdej s(k)rbi...kao niste vedl da je skodljiv...nehat bo treba cimprej ni druge...

CoolBits ::

Mentol je bil že pred 20 leti v cigaretih škodljiv, vsi smo vedeli.

BorutK-73 ::

PacificBlue je izjavil:

Vse več dokazov za škodljivost e-cigaret
https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/te...

Cigareti so dokazano škodljivi, pa jih prodajajo na vsakem vogalu.:P

kjut ::

Ste pa frajerji nimas kej.

Gejspodar ::

Seveda, frajerji. Kaj si pa ti? Revež, ki pljuva propagando.

Nikjer niso izrecno omenjene testirane mentolove arome - zakaj? Vse imajo proizvajalca in ime, čemu bi jih skrivali, če so tako toksične?

Bodi pozoren, nikjer nisem rekel da zadeva ni toksična, definitivno je - a v kolikšni meri? Nikjer nobene pametne primerjave, 1000X hujše kot cigaret mi zelo malo pove.
««
61 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282249 (1099) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116365 (12576) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310066 (6368) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313044 (11950) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940602 (10364) BCSman

Več podobnih tem