» »

Ocenite spletno stran bitcoinslo.com

Ocenite spletno stran bitcoinslo.com

webmojsterrr ::

Nedolgo nazaj sem končal z izdelavo spletne strani bitcoinslo.com. Spletna stran je namenjena pogovoru o (zadnje čase) zelo popularnih kripto valutah. Na njej bojo zbrane sveže novice iz sveta virtualnih valut, objavljeni so zadnji tečaji večji valut ter forum na katerem boste lahko debatirali o vsem.

Prosim vas, da si stran ogledate in mi sporočite kakšna se vam zdi, kaj bi dodali, spremenili, izboljšali?

Spletna stran je "custom made".

psickolog ::

Mogoče bi se splačalo narediti še trollbox, da bi lahko chatali v živo.

webmojsterrr ::

Dobr predlog. Sem razmišljal tudi o chatu. Ga bom skoraj zagotovo v kratkem dodal.

webmojsterrr ::

Dodan "trollbox" :) Za sodelovanje ni potrebna registracija.

Še kaj pogrešate na strani?

Zgodovina sprememb…

webmojsterrr ::

Žal ne morem več urejati prejšnjega sporočila. Po nesreči sem prepisal en fajl tko da mi je šla kakšna urca dela v nič. Posledica tega pa je, da trenutno žal šumniki v chatu ne delujejo. Bom popravil kasneje, ker je božični večer.

webmojsterrr ::

Popravljeno, chat zdaj približno deluje.

Mnenja?

webmojsterrr ::

Trollbox prenovljen ;) Mislim, da je sedaj dosti bolj pregleden. Če mate še kakšen predlog pa kar na dan z njim...

Veron ::

Mnenje? samo reklamo si delaš tuki...

shadeX ::

Všečna stran. Nebi spreminjal nič. Zakon.

Aston_11 ::

Trolbox bi povečal.

webmojsterrr ::

Veron je izjavil:

Mnenje? samo reklamo si delaš tuki...


Zakaj? Sj ni nobenih oglasu gor, pa če po pravic povem mi je čist vseeno za stran al zaživi al ne, itak sm jo sam za hobi naredu. Zaradi mene se lahko ta tema tudi izbriše, če ni nekega interesa, da se pove, kaj bi izboljšali spremenili :P

shadeX je izjavil:

Všečna stran. Nebi spreminjal nič. Zakon.


Vsaj en, ki mu je všeč, hvala ;)

Zgodovina sprememb…

Veron ::

4 posti zaporedoma je samo kričanje po "attention"

kornilov ::

Odlično, takšno stran smo potrebovali. Meni marsikatera zadeva z Bitcoini ni jasna.
Spletna stran je asketska, ampak zelo pregledna, meni je všeč.
Vztrajaj, na dolgi rok ti bo uspelo. ;)

Uros!no ::

Kornilov, res? Nisi pred časom kupoval domene za/o bitcoin? ;)

kornilov ::

Jaz imam nekaj drugega v mislih. ;)

Vzdevek ::

Tako ti bom povedal, sam sem dokaj aktiven na področju bitcoina in na tej tvoji strani ne vidim niti enega razloga, da bi se še kdaj vrnil.
Zakaj?
Premalo informacij, zadeva že obstaja boljša in je bolj obiskana. Tukaj pa je vse mrtvo par mulcev, ki nima pojma o pojmu je aktivnih.

Tako da kar pozabi, da bo zadeva postala aktualna, ker dejansko take strani so že sicer v angleščini, kar je pa tudi prav. Ne me razumet narobe lepo, da si se potrudil ampak žal si si izbral napačno tematiko spletne strani.

webmojsterrr ::

Stran je nova in za vse sem sam. Zadnje čase se res nisem imel čas ukvarjati z njo. Sem pa danes dodal en kup novic ;) V bodoče se bom trudil, da jih bo še več ;)

Zaenkrat pa ne moreš pričakovati, da bo vse "pro", ker je vse na prostovoljni ravni, brez zaslužka in bolj kot hobi. Mogoče se čez čas spremeni. Ne hitimo, vse ob svojem času :) Sicer sem pa stran omenil samo na slo-tech in internetmojster... niti jo še nisem vpisal v najdi.si, obvestil ostale forume ipd...

shadeX ::

Vzdevek je izjavil:

Tako ti bom povedal, sam sem dokaj aktiven na področju bitcoina in na tej tvoji strani ne vidim niti enega razloga, da bi se še kdaj vrnil.
Zakaj?
Premalo informacij, zadeva že obstaja boljša in je bolj obiskana. Tukaj pa je vse mrtvo par mulcev, ki nima pojma o pojmu je aktivnih.

Tako da kar pozabi, da bo zadeva postala aktualna, ker dejansko take strani so že sicer v angleščini, kar je pa tudi prav. Ne me razumet narobe lepo, da si se potrudil ampak žal si si izbral napačno tematiko spletne strani.


Jah ne more bit narejeno vse v dveh dneh. Pustite fantu cajt :)

Vzdevek ::

Že že ampak ne razumeš, da je nesmiselno ustvarjat iste strani, ki že obstajajo in imajo bistveno več uporabnikov in informacij.

MrBrdo ::

Pač stran bi bila zanimiva če bi bilo gor par pro-jev, ki bi dobro poznali bitcoin sceno. Samo jih ni.
MrBrdo

webmojsterrr ::

Vzdevek je izjavil:

Že že ampak ne razumeš, da je nesmiselno ustvarjat iste strani, ki že obstajajo in imajo bistveno več uporabnikov in informacij.


V tujini res. V Sloveniji pa podobne strani še ni. Nekaj idej še imam za izboljšavo in jih bom realiziral potem bomo pa videli, kako bo s stranjo. Ne moreš pa pričakovati, da bo na strani, ki je stara par tednov toliko uporabnikov in informacij kot jih je na 5 let starih, ne? Sicer pa tudi, če se tvoje napovedi uresničijo, sem vsaj poskusil ;)

MrBrdo je izjavil:

Pač stran bi bila zanimiva če bi bilo gor par pro-jev, ki bi dobro poznali bitcoin sceno. Samo jih ni... še


fixed:D

Zgodovina sprememb…

kornilov ::

@Vzdevek
Ni isto, če je stran v angleščini ali v slovenščini. S slovensko stranjo se pokaže spoštovanje do svojega jezika, to je dodatna promocija elektronskih valut, razširi se možni krog uporabnikov, pokaže se ali je Slovenija v koraku z novostmi v svetu. Prej ko se bomo pogovarjali o teh zadevah, bolje se bomo tudi spopadali z negativnim posledicami. Da vsaka noviteta ima ponavadi tako pozitivne kot negativne lastnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17732296 (19222) dronyx
»

Cashing out BTC

Oddelek: Pomoč in nasveti
81683 (1157) SmeskoSnezak
»

Kaj je Bitcoin - razlaga za vsakogar

Oddelek: Znanost in tehnologija
1110292 (8696) bitcoin
»

Milijonske kraje bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4521609 (18216) micka15

Več podobnih tem