» »

Plexi (Akrilno) ohišje

Plexi (Akrilno) ohišje

e-jay ::

8-O Jaz in moj frend sma si naredila vsak svoje ohišje iz pleksija. on ima celotno osvetlitev rdečo, jaz pa zeleno. imam pa težavico, imam namreč 2 neonki flourescenčno zelene barve, ki naj bi delovale pri 125V. lepo medlo svetijo tudi pri 12V. zanima me vezava, ki naj bi bila kar najbolj enostavna predvsem pa na 12V. pa zanima me še, po kakšni ceni bi ohišje v skrajnem primeru prodal? če koga zanima dejte pisat no.
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

TribesMan ::

Ja tud jest pa moj frend sva že pred dolgo časa naredila pleksi ohišje... pa ga tud prodajava, če koga zanima (še vedno). A maš ti kakšno slikco da vidim kako vama je ratalo???

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

e-jay ::

ne slikc še nimam kr ohišja še niso čist finiš. mal fines je še treba. pa doma mam tut enih 10 ventilatorjev sam nista niti dva enaka. zdaj bi jih rad prodal pa si kupo 4 enake, bom itak jutr v šoli videl. kolk pa pride NOVO plexi ohišje?
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

TribesMan ::

v trgovini okol 55 ksit.

Pri meni manj vendar je problem, ker je ohišje limano in se ponekod poznajo zračni mehurčki.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

e-jay ::

jaz bom mojga (ce ga bom prodal|O ) za ene 20-25 kSIT

a lahk napajalnik pr 12V goni neonko? ka se sploh da dobit dušilka za 12V neonko. al pa 12V starter? :\
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

e-jay ::

a sploh OBSTAJAJO neonke ki niso nazivne 220V??? jaz mam obcutek kot da je vsaka na 220.
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

totimato ::

Ja obstajajo - takšne za v avto. Imajo pretvornik na 12V integriran.

lp

e-jay ::

:\ ..pa vendarle imajo pretvornik.. pa jih skuris na 220V? pa dejte povedat kje se lahko dobijo navadne ali pa tudi BARVNE neonke. jaz sem prasal pr merkurju, pa majo najkrajso 65 dolgo za 450 SIT. krajsih nic
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TAGAN napajalniki

Oddelek: Strojna oprema
291884 (1353) cbelica
»

Chiftek 420W spreminjanje voltaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
806705 (5317) BigSexy
»

Brezžična 220V povezava?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
211801 (1309) TribesMan
»

Pregorjeno vezje za neonko

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
343263 (2767) Azrael
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321846 (1324) element

Več podobnih tem