» »

Katere letne gume?

Katere letne gume?

DrSergioDJ ::

eto, 15.3. je mimo, moj avto pa je še vedno obut v zimske gume.

Torej, sedaj me zanima, kaj mi priporočate, je pa dobrodošlo tudi, če ma kdo kake veze, da lahko kake gume kaj ceneje zrihta.

Potrebujem gume v mera 205/40/17, v igri pa so bolj naslednji modeli:

- Dunlop SP 9000
- GY Eagle F1 (mel ze lani, fenomenalna gume)
- Toyo TS1
- Falken 451

Falken dobim najceneje (90evrov komad), a mu po pravici povedano vseeno en mal ne zaupam. Toyo se je dalo dobiti celo za 80 evrov komad, pa so zalogo razprodali in pred 7.5. ne bo nic :(. Goodyearke so po 39 tisočakov, Dunlop pa po nekje 40.

Prosim da se držite teme, če ne jo bom dal zaklenit.

Hvala

p.s. alternative zgornjemu spisku dobrodošle.
...

R0K ::

Hehe, sploh ni debate.

Eagle F1.

Folk je daleč najbolj zadovoljen z njimi. Drži ko nora. V vseh pomenih besede.

DrSergioDJ ::

Falken 451 Vs F1 lanski model (GSD 2) je Falken bil boljši na testih. Je pa res, da je že nov model GSD3 (tega sm mel lani). Je pa tudi res, da dobim za 39k že 2 Falken gumi..

:D
...

R0K ::

Jah no sej. Falken tut ni slab - sam večina misli če je cena majhna, da je guma slaba.

Sam ti si reku kira je najboljša, ne pa najbolj ugodba za nakup :)

Drugače pa če res dobiš za 90ejrov komad se zdi precej ugodno ker GY je res tm nekje okol 150ejrov.

Kok km ti je pa zdržala F1 lani? A si jo že skuro nakoncu? :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

DrSergioDJ ::

195/50/15, kupljena 25.7., demontirana in prodana 11.11., probil cirka 0,5-1mm

:)
...

MI_KO ::

Eagle - kr najbolj kul zgledajo.

Ne vem no, jaz bi vzel kr falken. Na tiste nianse, ko je ta guma slabša (mogoče) od F1 se boš že navadil.

Drugač pa Nokian Nrv. Smo mel lani, pa guma gre kot po tirih. Na suhem enakovredna na mokrem pa neprimerno boljša od recimo michelin pilot sport (od predlani)

jjohny ::

Priporočam ti Bridgestone Potenza. Poglej v zadnjo številko Moto Revije od AMZS, notri je test letnih gum in cene.

lp, jani

ali3n ::

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

DrSergioDJ ::

ja, sam na teh testih majo same traktorske dimenzije (195/65/15)>:D


:)

Bridgestone je kul, sam je mal predraga, vsaj če gledam manjše dimenzije, tko da je za 17" sploh še nism isku.

V mislih imam kakopak S-03...drugi modeli ne pridejo v poštev.
...

Zgodovina sprememb…

kn3z007 ::

Zdravo

Jaz ti priporočam Toyo PXT-T1S. Jaz jih imam in za svoj denar ponujajo največ. Performanse v dežnih razmerah so odlične (testirano do 170 km/h), po suhi ceti pa itak delajo BP. Če jih kje dobiš si jih nabavi. Jaz si jih grem danes montirati. Ti lahko posljem smrekico na mail, da boš videl kako izgleda profil gume. Je pa res, da so gume malo mehkejše in se hitreje obrabijo (spet ne tako hitro), so pa tudi skoraj 1x ceneje od F1.

Drugače od drugih gum se pri meni kvalificira še Eagle F1, BFgoodrich. Poglej malo na netu.

sporoči kaj si kupil
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Keyser Soze ::

F1 GSD3.

Mislim da trenutno ni boljše. Letne gume. Seveda pa je odvisno kako voziš.

DrSergioDJ ::

Zanenkrat v moji izibiri vodijo Falken, predvsem zaradi cene.
Kaj bo pa konec mesca oz. v pričetku Aprila (ko bo plača), pa še ne vem 100%..sam pomoje bo kr Falken ostal..

Tko al tko mi avto nikamor ne bo šou z 17"..
...

||_^_|| ::

Kva maš pa zaeno mašino?

R0K ::

To že zdej ne gre >:D :D ;) ;)

Fiatovih 103 konjičev :)

Bo treba dat turbota iz coupeje not... ;)

DrSergioDJ ::

R0K: vse ob svojem času :D

prvo stayling v nulo porihtat, pol pa še tuning >:D
...

dejc2 ::

Poglej najboljš je da take stvari vprašaš tiste kateri se zastopjo na to zato sm ti dal link od mobisuxa,k je par modelov k se kr zastopjo, jz se tut odločam med Dunlop SP Sport 9000 in GY F1 gs-d3, sm se mi zdi tale dunlopka kr dobr, če jo majo nemci gor, pol mora bit neki.:D
Link
http://www.mobisux.com/tabla/showflat.p...

DrSergioDJ ::

mobisuxovci so poglavje zase (pa brez zamere :D )

Tm je ze skor obvezen fight v vsaki temi.

Sej se spoznam na zadevo, sam me je zanimal mnenje na "mojem" forumu.

:D
...

||_^_|| ::

Boš pol uštimal tiste bremze od coupeja al ne?>:D

R0K ::

Mobisuxov forum res vedno bolj suxa. Sam neki wari eu:jap. Sax. So pa še eni, k ful dost vejo pa lih zarad takih kekecov ne pišejo. Škoda.

Sam zdej boš pa res rabu kake konjiča več. 103 pri 17' feltnah, 215 al kok že gumah... 15+ - 100km/h >:D

Drgač neki me še sam zanima. Kak pa zgledajo tele OZ feltne? a bojo tut bele al jih boš štrihnu na bel? Maš kako slikco?

~Panter~ ::

Jutr pridejo na naš avto Dunlop SP 9000 215/45/17 8-) pa bom lahko poročou kakšni so občutki, baje so pa kukr tolk solidne gumice. :D
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

DrSergioDJ ::

Ne, bremz od coupeja na konc nism kupu, ker je bla cena prek 300evrov, pa se ibr sumljiv je bil tip k jih je prodaju (njegovi odgovori pa to).

:)

sej ce bom enkrat dajal celo masino not, si bom itak celga coupeja prpelu iz It...

Felge so MSW line od OZ-ja, Mugello model, bojo pa za enkrat navadne barve, pol bom pa se vidu, al bi jih strihnu al ne :D
...

aky ::

Jaz mam namontirane BFGoodrich Profiler G in so odlične. Ceste se držijo kot gokart. So pa ene izmed najglasnejših.

http://www.bfgoodrich.de/allemand/catal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aky ()

DrSergioDJ ::

V tej meri (205/40/17) so pri španu 33.000 sit komad. če upoštevam 15% gotovinski popust, so res cenejše od Toyo TS1 (30.000 sit), sam so mi toyo boljše.. :D
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pnevmatike (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9720044 (4943) Morison
»

Gume 2019 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5713445 (11095) matobeli
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28780908 (51690) slemarko
»

Nove gume: kaj izbrati, oziroma je še kje ceneje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13542873 (28208) beta1
»

Katere zimske in katere letne gume?

Oddelek: Loža
3111063 (8870) Fizikalko

Več podobnih tem