» »

Zdravniško spričevalo

Zdravniško spričevalo

Turar8 ::

Zdravo!

Kje bi se dalo dobiti zdravniško spričevalo za vozniški izpit v Ljubljani čim hitreje, brez čakanja. Sem slišal, da je prej veliko ljudi pregled opravilo pri dr. Štoparju. Še vedno dela?

Kaj moram imeti s sabo? Moram dvigniti zdravstveni karton pri svojem zdravniku? Kolikšna je cena za dijaka?

Če pridem z očali, mi bojo vseeno pogledali vid? Kaj pa če pridem z lečami in ne povem, da imam leče, ter perfektno vse vidim?

Hvala za odgovore!
  • spremenilo: Turar8 ()

Matevz96 ::

Spričevalo za?

Turar8 ::

Matevz96 je izjavil:

Spričevalo za?


Vozniški izpit, ups.

bluefish ::

Jaz sem ga opravil v Železniškem ZD. Kartoteke nisem potreboval, imajo pa na spletni strani napisano, da jo je treba prinesti s sabo.

Turar8 ::

bluefish je izjavil:

Jaz sem ga opravil v Železniškem ZD. Kartoteke nisem potreboval, imajo pa na spletni strani napisano, da jo je treba prinesti s sabo.


Koliko pa si plačal, kaj vse so ti pregledali, si bil takoj konec?

bluefish ::

Glede tega ti konkretnejših informacij ne morem dati, ker je bilo to cca. 5 let nazaj.
Če se torej ni kaj spremenilo - na vrsti sem bil skorajda takoj, čeprav se nisem predhodno najavil (verjetno je pomagala dopoldanska ura, ko še ni bilo "rednih" pacientov). Medicinska sestra je najprej za nek vprašalnik zastavila par splošnih vprašanj, zdravnik je preveril reflekse, koordinacijo,... nič posebnega torej. Sledil je še pregled vida.

manniac ::

Kje bi se dalo dobiti zdravniško spričevalo za vozniški izpit v Ljubljani čim hitreje, brez čakanja. Sem slišal, da je prej veliko ljudi pregled opravilo pri dr. Štoparju. Še vedno dela?

Dela vse dobiš v roku 4 ur odvisno od gužve.

Kaj moram imeti s sabo? Moram dvigniti zdravstveni karton pri svojem zdravniku? Kolikšna je cena za dijaka?

Denar,... men se zdi da je bila cena 40 eur

Če pridem z očali, mi bojo vseeno pogledali vid? Kaj pa če pridem z lečami in ne povem, da imam leče, ter perfektno vse vidim?

Prišel z lečami, nič nisem rekel, nic ni bilo narobe.

Hvala za odgovore!

Turar8 ::

Kaj pa nočni vid? Kako se to testira?

manniac ::

Neke pol kroge gledaš in morš povedat kje je prekinjen. Itak ti tko k za đabe dajo spričevalo.

Turar8 ::

manniac je izjavil:

Neke pol kroge gledaš in morš povedat kje je prekinjen. Itak ti tko k za đabe dajo spričevalo.


No, to sem jaz zadnjič, ko sem to delal, popolnoma zasral.

Mislim, da sem jih le polovico UGANIL. Dejansko res nič ne vidim v tistih pol krogih, kao kok je ura. A lahko zaradi tega ne dobiš spričevala?

manniac ::

Jaz tudi jih okoli polovico nisem vedel oz sem govoril narobe uganil šele v 3jem poskusu, nekaj ti asistentka pomaga, drgač je pa to dost zajeban blo ja, nevem men so ga dal pa tud nism lih blestel pr tem.

SkIDiver ::

Če si totalno slep pri nočnem vidu potem ti verjetno ne bodo dali zdravniškega potrdila, da si sposoben za vožnjo. Nekako naj bi bil to namen zdravniškega pregleda, da se ugotovi ali si zdravstveno sposoben za vožnjo. Sicer ja, lahko ti je slabo med vožnjo, kap, itd... Pač dejavniki, ki jih ne moreš ravno predvideti. Kvaliteto vida pa lahko preveriš in je več ali manj osnova za vožnjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podaljšanje vozniškega izpita

Oddelek: Loža
2919763 (7643) krneki2
»

mladi voznik, podalšanje vozniškega dovoljenja

Oddelek: Loža
194801 (4292) blackbfm
»

Kontrolni pregled za oči (vozniška)

Oddelek: Loža
288992 (7990) ivanuscha
»

Zdravniški pregled za A,B kategorijo

Oddelek: Loža
66660 (6559) Tilen
»

voz. izpit (slabovidnost)

Oddelek: Loža
396396 (5567) ||_^_||

Več podobnih tem