» »

Moto G

Moto G

««
8 / 14
»»

evian ::

Obnese se originalni Motorola Flip Shell...

Matevz96 ::

Kje se trenutno najugodneje dobi moto G 2014?

evian ::

dr.Akula ::

Kako je s prednameščenimi jeziki na Mogo G, če je ta naročen na nemškem ali angleškem Amazonu? Je med njimi tudi slovenščina in če ni, se jo da kako dodati brez root-a?
ni podatka

LeQuack ::

dr.Akula je izjavil:

Kako je s prednameščenimi jeziki na Mogo G, če je ta naročen na nemškem ali angleškem Amazonu? Je med njimi tudi slovenščina in če ni, se jo da kako dodati brez root-a?


http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...
Quack !

dr.Akula ::

A tako je s tem... Hvala LeQuack.
ni podatka

dreja ::

Jaz sem kupil Moto G 2014 na angleškem amazonu, in Slo jezika ni bilo na izbiro...
LP Andrej

IL_DIAVOLO ::

Motog me je prvič ZELO razočaral :|

Glih, ko bi se moral z nekom slišat, mi naenkrat crkne omrežje in ne morem nič, ne klicat, ne pisat, fak sem bil jezen...pol pa pogledal na netu in seveda to je bug, ki se ga reši z resetom...ko bi vedel.

Sem malo pred tem, da ga prodam ;((

Buggy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Motog me je prvič ZELO razočaral :|

Glih, ko bi se moral z nekom slišat, mi naenkrat crkne omrežje in ne morem nič, ne klicat, ne pisat, fak sem bil jezen...pol pa pogledal na netu in seveda to je bug, ki se ga reši z resetom...ko bi vedel.

Sem malo pred tem, da ga prodam ;((



aja...das lahko link do tega "buga", jaz se nisem naletel nanj pa zato toliko bolj zanima.

dreja ::

Jaz sem našel tole:
http://www.digitaltrends.com/mobile/mot...
http://businesstoday.intoday.in/story/m...

Gre pa se za model 2013.
LP Andrej

Buggy ::

...potem sem pa res srecko, ker s svojo Moto G prvi model nimam ze od zacetka nobenih tezav, ki so opisane zgoraj...sem pa na 4.4.4 in imam dosti clean okolje, brez kaksnega dodatnega bloata.

mitja_i ::

BS, tiste morebitne težave naj bi bile po nadgradnji na 4.4.2, 4.4.4 nima nobenih takšnih problemov.

IL_DIAVOLO ::

Imam 4.4.4, 1. generacijo...verjetno imate drugi 2. generacijo.

Tule je link:

http://www.digitaltrends.com/mobile/mot...

Bugov je zaskrbljujoče veliko :|

Včasih imam zaklenjen wifi in moram resetirat telefon, da se spet vzpostavi.

PS: izguba signala se je zgodila na strehi parkirne hiše pred mariborskim ukc-jem.

Samson ::

Moja je tudi prva generacija pa se mi le tu in tam zgodi kaksen fail. Res pa da imam malce modificiran original rom gor, kjer so najverjetneje ze odpravljeni bugi.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

GabrieLeo ::

Mogoče kdo ve kje se da kupiti prvo generacijo ugodno v tem trenutku? Razen angleškega Amazona

avani ::

motorola je danes napovedala še uradne updejte na lollipop.

https://plus.google.com/s/moto%20g

Samson ::

Updajti so uradno napovedani ze kar precej casa. Soak je ze v Brziliji in cist lepo dela pri nas. Imam gor in dela vse kot treba, edino kadar me klicejo prikaze stevilko namest imena. Skoda.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

knesz ::

Samson je izjavil:

Updajti so uradno napovedani ze kar precej casa. Soak je ze v Brziliji in cist lepo dela pri nas. Imam gor in dela vse kot treba, edino kadar me klicejo prikaze stevilko namest imena. Skoda.

Se pravi, vse dela, ampak je praktično neuporabno :)

Samson ::

Ce ti to sprejmes tako, potemtakem je tako :)
SIcewr pa je danes prisel ven update na 5.01...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

knesz ::

Samson je izjavil:

Ce ti to sprejmes tako, potemtakem je tako :)
SIcewr pa je danes prisel ven update na 5.01...

No to, da ne prikaže imena, je zame osebno neuporabno. Recimo, po drugi strani je googlov id klicatelja zelo fina zadeva, ker pokaže celo klicatelja, tudi če ni v imeniku. Je psihološka prednost, ko te prcič kliče nova potencialna stranka.
Ko smo že pri tem, se mi je pa zameril CIA aplikacija, ki mi je uploadala celoten osebni imenik... Ampak to je že offtopic

Samson ::

Nisem se najdu kje je moznost google ID klicatelja, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

knesz ::

Samson je izjavil:

Nisem se najdu kje je moznost google ID klicatelja, hehe.

Nexus to ima.
Sicer pa primer, če me kliče 911 se ne bom oglasil, če pa pokaže ime, ki pripada tej številki, se pa z veseljem zmenim za pir :)

Iskraman ::

Samson je izjavil:

Imam gor in dela vse kot treba, edino kadar me klicejo prikaze stevilko namest imena. Skoda.


Kaj tole je bug v tvojem primeru, ali je to "feature" ??

Še eno vprašanje glede baterije pri Moto G 2. generacije: jo kdo uporablja kot GPS tracker pri športanju (sports tracker)? Koliko ur neprekinjene uporabe zdrži?

Samson ::

No sedaj v zadnji nadgradnji je zadeva postimana. dela vse kot treba. baterija je v redu pri prvi generaciji.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

cen1 ::

Kakršnikoli problemi ali pa zadeve na ketere je treba bit pozoren pri 2014 modelu?

Conrad ga ima za 237€. Se vam zdi to preveč? Iz tujine raje ne bi.. ampak zgleda da noben drug v Sloveniji nima. Pa tudi z garancijo je najbrž lažje.

mitja73 ::

Preveč, ker ga iz Amazona D dobiš za 180 s poštnino. To je pa 20+% razlike.

cen1 ::

Kako je pa z jeziki? A ni kakega bolj enostavnega načina kot rootat pa nov ROM? Res ne bi šel delat tega.. -.-

mitja73 ::

Kaki jeziki ? Nastaviš jezik ki ga želiš, sej to je isti telefon povsod.
Al pa "Koper" - http://www.unieuro.it/online/Smartphone...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mitja73 ()

dr.Akula ::

mitja73 je izjavil:

Kaki jeziki ? Nastaviš jezik ki ga želiš, sej to je isti telefon povsod.

Nima slovenščine.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

cen1 ::

Hmm ja, to bo kar deal-breaker ker telefona ne kupujem zame. Kaj so še druge izbire v tem cenovnem območju (~200€)?

echoman ::

cen1 je izjavil:

Hmm ja, to bo kar deal-breaker ker telefona ne kupujem zame. Kaj so še druge izbire v tem cenovnem območju (~200€)?


Če ni nujno, da ima telefon Android in snemanje posnetkov v 720p, potem je Lumia 535 dobra izbira za cca. 100 €.

trnvpeti ::

še celo wp fani so rekli, da 530 ni vredna niti polovico te cene

echoman ::

trnvpeti je izjavil:

še celo wp fani so rekli, da 530 ni vredna niti polovico te cene


530 je druga zgodba kot 535, je pa res, da ni veliko razlike. Za osnovna opravila je telefon verjetno več kot dovolj dober, hkrati pa za takšno ceno ne moreš pričakovati velike zmogljivosti in najboljših specifikacij. Mislim, da trenutno na trgu ni telefona, ki bi za takšno ceno lahko ponujal toliko, kot 535, tudi Moto E je po specifikacijah slabši (in v tem primeru tudi nima slovenščine). Če jezik ni ravno ovira, potem za ~ 200 € vsekakor Moto G, za ~ 100 € pa se najbolj splača Lumia 535.

trnvpeti ::

echoman je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

še celo wp fani so rekli, da 530 ni vredna niti polovico te cene


Mislim, da trenutno na trgu ni telefona, ki bi za takšno ceno lahko ponujal toliko, kot 535

s cim si pa 535 primerjal, da lahko to reces?

echoman ::

trnvpeti je izjavil:

echoman je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

še celo wp fani so rekli, da 530 ni vredna niti polovico te cene


Mislim, da trenutno na trgu ni telefona, ki bi za takšno ceno lahko ponujal toliko, kot 535

s cim si pa 535 primerjal, da lahko to reces?


S trenutno ponudbo se ne da veliko primerjati, ker vsem pametnim telefonom s podobno ceno 535 manjka bliskavica, pa tudi CPE nimajo ravno štirijedrne. V to zgodbo ne štejem kitajskih telefonov, ker večina prav tako ne podpira slovenščine, pa še vprašanje kako je z garancijo, itn. Res je, da ima tudi 535 pomanjkljivosti, kot je naprimer snemanje zgolj v 480p, vendar menim, da za večino uporabnikov takšnih telefonov to ni ovira.

Vsekakor se s svojimi izjavami lahko motim, ne trdim, da je vse res. Sam na trgu nisem našel pravega konkurenčnega telefona 535, zato sem si izoblikoval takšno mnenje. Vsekakor pa bi za takšno ceno rad videl še kaj boljšega - kakšen predlog?

trnvpeti ::

ful si napisal, s cim(z nic!) si primerjal :)

dope1337 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Imam 4.4.4, 1. generacijo...verjetno imate drugi 2. generacijo.

Tule je link:

http://www.digitaltrends.com/mobile/mot...

Bugov je zaskrbljujoče veliko :|



Mam isti telefon kot ti, kupjen v ZDA (relevantno?) marca/aprila 2014 in nimam niti enega od naštetih problemov. Ne bom trdil da drugače ne obstajajo (ker več kot očitno obstajajo). Opažam pa, da so izkušnje uporabnikov fuuul različne. Nekateri ga hvalijo v nedogled (zgleda da so dobili aparat, kjer dejansko vse deluje - moj primer), nekateri pa s popolnoma zbuganim telefonom totalno depresivni xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

LeQuack ::

Meni je delal super dokler sem ga imel.
Quack !

letmein ::

Prejle dobil Lollipop, DE verzija. Zaenkrat dela super.

mailer ::

Do naše motorole tudi lizika še ni prišla. Kako zadeva deluje? Se splača namestit ali počakat na poliranje?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

echoman ::

letmein je izjavil:

Prejle dobil Lollipop, DE verzija. Zaenkrat dela super.

Katera različica - 2013 ali 2014? Sam imam DE 2013 pa še nič ni...

al1976 ::

UK verzija gen 2. tudi ravnokar nalozil 5ko... zaenkrat ok

_Sajmon_ ::

Moto G (2014, FR verzija), update prišel kaka dva tedna nazaj. Zaenkrat deluje odlično, celo za baterijo imam občutek, da traje dlje (ni problem prit na tri dni, z ugašanjem ponoči). Trenuto dva buga - en niti ni vreden omembe, za drugega pa sem včeraj opazil, da če imam na vibro, se mi pri zvonjenju ne prižge zaslon. Pomaga reštart.

Vrocipes ::

1. generacija, evropski modeli še niso dobili updejta. Mislim da samo Indija in Brazilija zaenkrat (uradno).

abrezo ::

DuleKrtola ::

Vrocipes je izjavil:

1. generacija, evropski modeli še niso dobili updejta. Mislim da samo Indija in Brazilija zaenkrat (uradno).


A vas tud kej rit peče? Ko je bila motorola še googlova so krožile govorice, da bojo motorole dobile update pred N4. Dejansko pa te kurčeve 3 driverje pišejo že pol leta.

hojnikb ::

abrezo je izjavil:

https://www.hofer.at/de/angebote/techni...

Ma kir kake informacije, če pride tole tut v slo hofer ? :|
#brezpodpisa

abrezo ::

ma...naroč prek kerga kolega ko gre v IKEO naj ti to kupi,v slo ne bodo še tega kmal mel ko nas majo za budale. Aja...naj nekdo prevede a je to treba se kej vezat z hof.de? Jst ne zanm tolk nemšk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: abrezo ()

kopriwa ::

abrezo je izjavil:

https://www.hofer.at/de/angebote/techni...
Hofer Telekom vezava? Vsaj izgleda tako.

echoman ::

echoman je izjavil:

letmein je izjavil:

Prejle dobil Lollipop, DE verzija. Zaenkrat dela super.

Katera različica - 2013 ali 2014? Sam imam DE 2013 pa še nič ni...


Na DE 2013 sem ravno danes dobil update na 5.0 :) Ravnokar sem ga posodobil in se mi telefon prižiga, tako da zaenkrat še ne morem podati nekega mnenja o delovanju po nadgradnji.
««
8 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717237 (10647) Scaramouche
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822574 (11314) jacksy
»

Android 5.1 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5825292 (16719) R1710
»

Pametni telefon za okoli 200 EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
326613 (4828) polde66
»

Kateri telefon mi priporočate do 150€? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10222862 (18666) hojnikb

Več podobnih tem