» »

Gaming Prenosnik

Gaming Prenosnik

HotIce ::

Pozdravljeni nakupujem prenosni računalnik in me zanima ali bo ta lahko poganjal igre na verys high še nekaj let?
In ali lahko dobim kaj boljšega za ta denar>?

http://www.mimovrste.com/artikel/275061...
  • poskusilo klonirati: HotIce ()

shadeX ::

Ta računalnik bo garantirano 2 leti poganjal špile na high. Sicer bi bilo bolje da ga kupiš v tujini, in dodaš še SSD.

HotIce ::

Koliko pa bi prišla cena v tujini?

shadeX ::

Ja recimo, tale je malo dražji kot tisti na mimovrste, ampak ima vgrajen SSD + 1 TB prostora.

Klik



EDIT: Sicer tudi ta z mimovrste ni niti toliko slab deal. Vidim da ima še dodaten prostor za disk. Kupiš recimo tega z mimovrste in dodaše še SSD in si zmagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

HotIce ::

Ja ampak koliker se jaz razumem v računalnike je tale grafična slabša...

hojnikb ::

za gejmat se sestavi kišta, ne prenosnik.
#brezpodpisa

HotIce ::

Glej če si slep ali psihično zmeden ti priporočam obisk psihijatra ali okulista.

Pizda v vsaki temi ki jo zastavim v zvezi GAMING + PRENOSNIK se vedno najde en bedak kot si ti ki nekaj pametuje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotIce ()

hojnikb ::

HotIce je izjavil:

Ne pa ne.

In zakaj bi bila kišta boljša od namiznega razen v ceni?

this makes no sense..

Kišta/namiznik whatever bo vedno bolša pri isti ceni kot prenosnik. In bolšo hlajenje. Nadgradljivost..
#brezpodpisa

54j0 ::

Za hec sem pogledal na dinokomp in v tej trgovini NI prenosnega računalnika, ki bi lahko gladko poganjal nove igre na visokih nastavitvah. Cene tam gredo tudi čez 1.500€. Lahko, da se kje najde kakšen primernejši/cenejši/oboje prenosnik, a bo v vsakem primeru približno 3x počasnejši, kot namizni računalnik z isto ceno(kar se tiče iger, vsaj). Torej, kot je hojnik kratko in jedrnato napisal: "za gejmat se sestavi kišta, ne prenosnik". Če kakaš denar, pa kar kupi prenosnik za 2.500€ in boš dobil zmogljivost na ravni srednje zmogljivega "gaming" stacionarca za 850€ (v ceno všteti monitor, miš in tipkovnica).

hojnikb ::

Če naš preveč denarja kupi en vstopn model prenosnika in en srednji rang gamer kište.
#brezpodpisa

Zheegec ::

Price/performance gaming prenosnik je Acer V3-772G z GTX760 za okoli 1000€. G750 je dober, čeprov malo debel in štorast za prenašati.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

hojnikb ::

za 1k€ bi pričakoval IPS panel..
#brezpodpisa

54j0 ::

S tem Acer-jem še vedno ne moreš igrati AAA iger na visokih in najvišjih nastavitvah (tekoče zagotovo ne). Ne rečem, je vse prej, kot slab. A nikoli ne bi kupoval česa takega, če so igre v prvem planu. Zmogljivost tiste mobilne grafične je nižja od navadne gtx 660 Ti, najverjetneje je nekje med 650 Ti in 660 (brez Ti). To sem kar na pamet navedel, glede na izkušnje s prejšnjimi generacijami mobilnih grafičnih... Realna slika je verjetno precej podobna.

shadeX ::

Jaz OP-ja razumem. Ne upa vsak imeti stacionarnega računalnika za gejmat. Tudi sam recimo med vikendom ko grem do punce, sem praktično brez računalnika s katerim bi kakšno urco med vikendom vrgu kak BF4 ali kaj podobnega. Tako da če reče OP da rabi prenosnika za gejmat, se mu svetuje, čimboljši prenosnik za kar je vprašal.

Ja ampak koliker se jaz razumem v računalnike je tale grafična slabša...


Je ja. Nisem niti opazil. Sicer tudi tisti od mimovrste ni slab. Sam kakor sem rekel, bi potreboval SSD.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA5! "Malo para, malo muzike" ?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
769589 (6832) m0LN4r
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
261605 (1342) gamecom
»

prenosnik za igre do 1200E

Oddelek: Kaj kupiti
337229 (6601) hojnikb
»

kaj naj kupim za igre

Oddelek: Kaj kupiti
453182 (2487) DOOM_er
»

Prenosnik za igre

Oddelek: Kaj kupiti
111759 (1257) Pcmojster

Več podobnih tem