» »

Družabne, namizne igre

Družabne, namizne igre

««
19 / 25
»»

bedarija ::

jaz nisem še nobene tuje trgovien našel ki bi imela bolj konkurenčne cene kot igraj.si (razen aliexpress, kjer kdaj dobiš org kdaj pa kopijo)

cebelar123 ::

Večina iger ni konkurenčnih se pa najdejo. Ampak v večini primerov gre bolj za to, da se ne dobi pri nas.
Tukaj je primer cene:
Time of Crisis gamers-hq.de EUR65.00 + EUR10 poštnina potem pa zraven naročiš še kaj, ko pri nas ne dobiš.
Time of Crisis igraj.si 74.90EUR

Ampak to je res bolj redkost v večini primerov ni tako in se gre bolj za nabavo nečesa kar pri nas ni.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Končno sem dobil nekaj dodatkov. Škatli s 6 prekati, ki se dajo odstraniti. Nameravam jih uporabljati pri igrah, ki imajo kampanjo. Tako da bo škatla še hkrati za savegame služila. Bomo videli kako se bo odrezalo. Noter bi naj šlo 480 kartic v ovitkih.




Ta slika na zadnje bi naj prikazovala kako močno pokrov drži ampak nebi jaz tega delal brez, da nisi pripravljen, da vse skupaj dol pade. V reklamah sicer nikoli ne pade.

dottor ::

Jaz pa končno našel Founders of Gloomhaven:



Grem v petek po službi iskat, za vikend jo verjetno sprovam solo :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Dolgo si jo iskal. Upam da ti bo vredu.

dottor ::

Žal sem zamudil KS in me niso hoteli dat v late pledge, tako da 2 leti ;(( Gledal sem par gameplay-ev in po videnem mi odgovarja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Ekipa se je zbrala ampak samo dva se bosta podala v akcijo :)

acookook ::

So kakšne online strani za igranje namiznih družabnih iger (ne mislim na poker in podobne)?

cebelar123 ::

acookook je izjavil:

So kakšne online strani za igranje namiznih družabnih iger (ne mislim na poker in podobne)?


Za strani nevem imaš pa kup namiznih iger v digitalni obliki pa ne mislim na tabletop simulator ali tabletopia.
Tudi za telefone če ti je lažje.

UganiKdo ::

Tabletop simulator je vrhunska zadeva, dalec najvecja izbira.

Haderach79 ::

Boardgamesarena je meni naj.

bedarija ::

Tabletop simulator x1000 igraš lahko vse igre, če pa kake ni in jo imaš ti original jo pa lahko sam digitaliziraš (zelo preprosto). je pa igrlacev proti 5 letom nazaj precej manj. nekje 10k jih je online vendar jih je prek 8k v privat mizah. tako da če že imaš skupino s katero igraš je to odličen nakup (ko so popusti je ponavadi 50% znižanje in kupiš 4pack za 27€), če pa nimaš skupine se moraš pa spoprijateljit z ljudmi ki ti odgovarjajo.

mikrofon je zaželjen, ni obvezen, razen če se pri kaki igri tako določi.

Zhiga ::

A je kdo na KS slučajno backal Etherfields, da bi se lahko pridružil late pledge-u v drugem valu?

cebelar123 ::

Jaz nisem je pa v tem trenutku Nemesis na zalogi pri igraj.si ce koga zanima.

Tabletop Simulator je spet 50% off 9,99€

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Tabletop Simulator je spet 50% off 9,99EUR

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Začel sem se učiti igrati Paths of glory. To bo zgleda dolgi proces glede na vse exceptionse, ki jih moreš vedeti. Ampak tema mi je bila preveč dobra, da bi rekel ne :) Torej najprej pravila potem pa solo varianta od Stuka Joea.



Končno je prišel tudi

Zgodovina sprememb…

BlackLight ::

Danes na poti Nemesis :D

cebelar123 ::

BlackLight je izjavil:

Danes na poti Nemesis :D


Hudi špil. Čeprav je mišljen kot semi-coop je meni boljše igrati coop. Igra je tako ali tako že težka brez, da se se med samo zafrkavaš :)

acookook ::

Ima kdo slučajno to https://boardgamegeek.com/image/4677324... ? Je boljša napremu card game-a?

cebelar123 ::

acookook je izjavil:

Ima kdo slučajno to https://boardgamegeek.com/image/4677324... ? Je boljša napremu card game-a?

To še ni bilo dostavljeno, ljudje še zmeraj čakajo na KS. Vprašanje če sploh bo letos.

PARTyZAN ::

Jaz sem pa naročil še Gloomhaven Forgotten Circles in Jaws of Lion. Pohvale tojeto, naročeno v nedeljo ponoči, poslano je bilo v ponedeljek ob deseti uri zjutraj :).

dottor ::

Jaz čakam na Wingspan da pride na zalogo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

Wingspan smo mi kar dosti igral morem mal pogledat tele dodatke če so "worth"

cebelar123 ::

Končno sicer DE verzijo ampak bo tudi OK. EN enostavno ni vredna cene katero ima v EUju.

cebelar123 ::

Samo za informacijo naročil sem iz dveh trgovin in sporočam da je bilo vse zelo OK

https://www.waylandgames.co.uk/ cena poštnine odvisna od naročenega. Jaz sem naročil Return to forgotten age in plačal poštnino 4,4 Eur. Poslano z navadno pošto brez tracking numberja.
https://gamers-hq.de/en/ cena je 10eur. Poslano z DHLom, pri nas predno hitri pošti. Imaš tracking number.

BigWhale ::

Jaz sem mal cranky, ker so Kingdom Rush mal zabremzal in ga bodo najprej poslal v trgovini, sele potem backerjem, tko da se bo shipping zacel sele 23. novembra.

dottor ::

Sej so dali vn Update in vprašali če lahko in kar sem gledal jih je ogromno dalo potrdilo, skoraj ne najdeš ljudi ki so rekli ne. Ga tudi jaz čakam, ampak imam dovolj iger da se ne sekirma kdaj pride :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigWhale ::

Ja, sej sem tud jaz rekel, da lahko. :) Sam vseen sem cranky. :D

dottor ::

Pač itak zdej je korona spet, pa omejeno zbiranje in blablabla in pač se ne sekiram. Pri meni se to pozna tolko več, ker na obali vodim boardgame night, pa imam 45 folka s skoraj 300 igrami skupaj :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Pač itak zdej je korona spet, pa omejeno zbiranje in blablabla in pač se ne sekiram. Pri meni se to pozna tolko več, ker na obali vodim boardgame night, pa imam 45 folka s skoraj 300 igrami skupaj :)

Najs !

Jaz pa čakam da mi že 1x pošljejo email da je pošiljka na poti. Najprej so obljubili, da do konca tega tedna. Zdaj so rekli da do konca naslednjega.



Je kdo razmišljal ba bi kickno Atlantis rising?

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Meni manjka samo še ta zadnja, dodatek in saga :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Haderach79 ::

Men je prov hecno vse skupaj. Pomoje sem v zadnjih dveh mesecih kupil največ iger v nekem takem obdobju do zdaj (+ backal 2 kickstarterja) ... igrali pa zaradi ukrepov nismo skoraj nič.
Sumim, da mi tako manjka druženja&igranja, da se poslednično tolažim s temi nakupi. :D No ja, imam pa dost časa navodila študirat ... :))

dottor ::

Meni je uspelo ene dve solo odigrat. Me čaka še ene par jih iz shelf of shame.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Jaz sem spucal svoj shelf of shame in trenutno igram svojo zadnjo neodigrano igro \0/.

dottor ::

Jaz dokler ne odpravijo vsaj prepoved občin ne morem ga spraznit. Imam 6 iger ki jih lahko igram solo, (eno od teh bi igral s kolegi ker je escape varjanta), 1 igro ki jo lahko igram "solo" zaradi BGGja (nekdo je naredu sam mode) in 3 igre kjer rabim vsaj še enega soigralca.

Tako da za 1x na mojem shelf of shame so:
Age of Civilization
BRASS Birmingham
Crisis
Dig your way Out
Escape Tales: The Awakening
Founders of Gloomhaven
Glen More II: Chronicles
God of War
Gugong Deluxe (The Forbidden City)
Pocket Tactics (3D printed)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Jaz sicer nabavljam samo igre katere imajo moznost igrati solo ampak to kaj zdaj igram je pa 2 player only "paths of glory". Sicer se bolj ucim igre preden probam solo opcijo iz bgg-ja.

Sem pa se zdaj spomnil, da imam se ultra tiny izvedbo galaxies in kingdomsa nekje zapakirno saj mi jih je zal odpreti :/

BigWhale ::

dottor je izjavil:

Meni je uspelo ene dve solo odigrat. Me čaka še ene par jih iz shelf of shame.


Jaz dans GMjam en The Expanse RPG, po dolgem casu.

Remotely :)))

dottor ::

Jaz razmišljam vzet Rick and Morty DnD Box da odigramo s kolegi, da ni vedno "navaden" DnD.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

cebelar123 ::

Prispel je KS 1 mesec prej kot bi moral

dottor ::

Tudi pri meni bla dostava:



Tako da nisi mogu najdet boljšega dneva za tisti meme :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Tudi pri meni bla dostava:



Tako da nisi mogu najdet boljšega dneva za tisti meme :))

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Je bla na bolhi za 30€ in se nisem mogu upret :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Je bla na bolhi za 30€ in se nisem mogu upret :))

Torej past :)
Javi mi ce bos rabo kako pomoc pri pravilih.

dottor ::

cebelar123 je izjavil:

dottor je izjavil:

Je bla na bolhi za 30€ in se nisem mogu upret :))

Torej past :)
Javi mi ce bos rabo kako pomoc pri pravilih.


Hvala. Zdej sem sleeval, tako da v petek verjetno sprovam, med tednom si uzamem čas za preštudirat navodila :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Na ta link sem naletel pred par dnevi in se mi je zdel kr dober. Lep opis kako kaj deluje in na kaj mores biti se posebej pazljiv.
Prvi del
https://jazzkplays.net/howtoplayahtcg/
Drugi del
https://jazzkplays.net/howtoplayahtcg2/...

dottor ::

Najlepša hvala, jutri se najverjetneje lotim branja :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

UUU West Kingdoms si dobil kak tracking number? Pri men še ni ne duha ne sluha :(

cebelar123 ::

BlackLight je izjavil:

UUU West Kingdoms si dobil kak tracking number? Pri men še ni ne duha ne sluha :(

Ja DHL email sem dobil prejšni tedn.

MIHAc27 ::

Zdravo, ker vidim da poznate veliko iger mi verjetno lahko svetujete, kaj bi Miklavž lahko kaj prinesel nam.

Torej iščem nekaj za 3-4 igralce, primerno tudi za otroke... 12+ Ker smo kar tekmovalni sem razmišljal, če obstaja kaj, kjer sodelujejo igralci, pa da ni dolgo (15-30 minut na igro).
Ali pa 2 vs 2
Ali pa kake zabavne z kartami v stilu Exploding kittens?
««
19 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naučimo se vstaviti sliko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10220099 (209) gort
»

Onesnaženost z reklamnimi panoji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
957834 (4340) starfotr
»

Call of duty - Slovenistan

Oddelek: Igre
292215 (1403) Matevz96
»

Grafiti

Oddelek: Sedem umetnosti
293773 (2458) BivšiUser2
»

Igre ki ste jih igrali v otroštvu [Nostalgia] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13827825 (23542) Maximus

Več podobnih tem