» »

Družabne, namizne igre

Družabne, namizne igre

««
18 / 25
»»

dottor ::

cebelar123 je izjavil:

dottor je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Včeraj je spet bil 3 player Arkham Horror LCG na sporedu in pa tutorial soba v Zombicide-du.



Mi smo prišli do enega 4. Questa pri Black Plague, moremo nadaljevat. Pol nas čaka še dodatek in dodatni qusti iz uradne strani

Jaz sem solo odigral vse skupaj 4 in zdaj ko sem pravila pokazal drugim bomo najbrz kr 6 quest. Pac enega ko je zanimiv.


V 6ih je zadeva super.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Vceraj smo igrali Pendragona 4 players

cebelar123 ::

rise of fenris
 null

null

dottor ::

Jaz sem se končno lotu prebrat navodila za AH 3rd edition, jutri gre na mizo. Še 3d tiskal sem si card holderje :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Predpriprave so zelo pomembne :)

Še Andean Abyss na mizi

Zgodovina sprememb…

Haderach79 ::

cebelar123 je izjavil:

rise of fenris
 null

null


Super. Smo odigrali celo kampanijo. Res dobra zadeva. :D

cebelar123 ::

Mi smo odigrali prva dva scenarija.
Drugi scenarij je bil že bil hud. Igrali smo trije tako, da smo uspeli v 4h odigrati 2 igri od 8ih. Kljub temu, da smo bolj sveži v Scythu. Skratka igra zelo hitro poteka, kar je super zadeva.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Colonial Twilight: The French-Algerian War, 1954-62




2 player game.

cebelar123 ::

Moja standardna postavitev za dolge igre.


Ultrawide monitor pride lepo do izraza pri taki obliki mape.

BlackLight ::

Danes prispel Spirit Island Jagged Earth :)

cebelar123 ::

BlackLight je izjavil:

Danes prispel Spirit Island Jagged Earth :)


Lepa :) Premium Tokene si vzel? Jaz se takrat nisem odločil za igro ker je bil dolgi dobavni rok. Ampak sem čisto spregledal tokene. Zaradi katerih bi takrat sigurno nabavo igro.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Falling sky-the gallic revolt against caesar


BlackLight ::

cebelar123 je izjavil:

BlackLight je izjavil:

Danes prispel Spirit Island Jagged Earth :)


Lepa :) Premium Tokene si vzel? Jaz se takrat nisem odločil za igro ker je bil dolgi dobavni rok. Ampak sem čisto spregledal tokene. Zaradi katerih bi takrat sigurno nabavo igro.
Ne tokenov nisem :(

cebelar123 ::

Po dolgem času sem spet Tainted grail dal na mizo.

dottor ::

Mene pa muči Northgard: Uncharted Lands :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Mene pa muči Northgard: Uncharted Lands :))

To sem jaz nekoc na pcju igral. Kolko se spomnim je bla pc igra zakon.

dottor ::

Zdej je na KSju board game. Zgleda SmallWorld+deck building :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Zdej je na KSju board game. Zgleda SmallWorld+deck building :))

Sem videl ampak nisem nekaj preveč spremljal. Za letos imam na KSju nagledane samo še tri stvari. Če bom jih nabavo pa ne vem, ker se skoraj nič ne ve o igrah.
To so 7th citadel, ISS Vanguard in pa igra od Chip theory games "že dolgo si želim nekaj od njih" Burncycl. Bomo vidli če bo kaj od tega zanimivo.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Jaz nekaj štrajkam letos :P Od iger sme vzel: Rocketmen, Steampunk Rally Fusion in Rallyman: DIRT, od dodatkov pa: Glen More II: Highland Games in Rise of Tribes: Beasts & Bronze
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Včeraj smo odigrali Clank in space z dodatkom Apocalypse. Brez dodatka ne igram več nikoli :). Resnično popestri igro in ne spremeni skoraj ničesar.
Priporočam da se že kr v štartu igra z dodatkom. Edino solo igra ne podpira dodatka, pa še to bi se po moje dalo igrat.

cebelar123 ::

Lepo presenecenje danes Tainted grail app je dobil voice over.

dottor ::

Jaz pa nabavu Root + dodatek. Igral pri kolegu in je kar nice. Pa treba bo 3d tiskat figurce :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Jaz pa nabavu Root + dodatek. Igral pri kolegu in je kar nice. Pa treba bo 3d tiskat figurce :))

Dobra igra. Jaz sem nabavo pc verzijo za 12e da malo sprobam in moram priznat da je igra res huda. Rase so zelo razlicne milo receno :)

dottor ::

FDM:



SLA:



Sem odigral eno igro in je bla kar všečna.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

Ajnstajn` ::

cebelar123 je izjavil:

Včeraj smo odigrali Clank in space z dodatkom Apocalypse. Brez dodatka ne igram več nikoli :). Resnično popestri igro in ne spremeni skoraj ničesar.
Priporočam da se že kr v štartu igra z dodatkom. Edino solo igra ne podpira dodatka, pa še to bi se po moje dalo igrat.



dobro zgleda. sem ze vec dobrega slisal o tem clanku ampak nikogar ne poznam, ki bi ga imel.
Root sem pa igral parkrat ampak mi ni vsec. To je pac cisti war game in ce se jih vec na tebe spravi, ne mores nic enostavno.
//

cebelar123 ::

Machina Arcana


in 7th Citatel



prideta 22 septembra na KS.
Machina Arcana me je čisto presenetila.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Bo trpel TRR :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

Js pa zamenjal printer na resin :D Da bojo figurce mal bolse :D

dottor ::

Razlika je kot dan in noč ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Paths of glory in veličastni board




Tole zna biti dolgotrajen proces, da se človek nauči igrat.

cebelar123 ::

Mala primerjava ovitkov katere uporabljam.Stari FFG vs GAMEGENIC "novi FFG" Pred GAMEGENIC je bil za mene Dragon shiled daleč najboljši ovitek. Ampak zdaj ko vidim GAMEGENICa kako se prilega karti nisem več prepričan. Nisem pe igral nobene igre z njimi ampak na dotik in ceno bi rekel da je boljši.
Ampak za igre kjer ne držiš kart dosti v roki in jih ne mešaš dosti kart pa so daleč najboljši izmet teh MTL ovitki. Prilegajo se super edino debelina ovitka je mogoče malenkost tanjša. Ampak še zmeraj na nivoju in niti približno "vrečkata". MTL ima drugače tudi te vrečkaste ovitke "po 100 kosov v paketu"

dottor ::

Za standard "poker" size jaz uporabljam KMC Perfect Fit.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigWhale ::

Kingdom Rush so zacel nalagat na ladje. In upam, da cez dober mesec zacnejo s shippingom. :) Komplet paket vseh iger ima skor deset kg. :D

dottor ::

Ja jaz tudi čakam da pride :)

Sva pa včeraj s kolegom sprovala Arkham Horror 3rd Edition:



Kolega ima celoten 2nd Edition in pravi da so kar solidno dodelali pravila, čeprav mu je pri 2nd bolj všeč neusmiljenost igre. Sva pa odigrala le prvi scenarij in se sproti še malo lovila s pravili.

Sem pa malo "spimpal" igro: deluxe rulebook, 3d tiskani card holderji, token holderji in dice tray (lesen filament), lepše kocke (original so kr neki, bom pa nabavi original AH), Iron Clay Chips (original denar je kr neki), custom made vrečkica Mythos (Krsnichka). Imam pa še namen zbrat vse character minije in natisnit iz smole. Kolega se je navdušu nad pripravo koktejlov, tako da se je bil Mai Tai.

Komaj čakam da se lotimo ostalih scenarijev in da nabavim dodatek.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigWhale ::

Danes sem narocil tudi Fallout: Atomic Bonds expansion, ki popravi nekaj pravil pri igri in vse scenarije spremeni v co-op igro.

cebelar123 ::

dottor- Kako dolgo je trajala igra?

dottor ::

Glede na to da sva se precej lovila s pravili in setupom je trajala cca. 3h30min, če bi bli bolj vtečeni bi šlo hitreje. Je pa prvi scenarij tak simpatičen nepretežek.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

V Petek prispel Gloomhaven Jaws of Lion :) Tako da začnemo z Gloomhaven JL potem pa gremo naprej na Gloomhaven :D In verjetno ko ga koncamo bo ze Frosthaven :D (Junij/Julij)

cebelar123 ::

BlackLight je izjavil:

V Petek prispel Gloomhaven Jaws of Lion :) Tako da začnemo z Gloomhaven JL potem pa gremo naprej na Gloomhaven :D In verjetno ko ga koncamo bo ze Frosthaven :D (Junij/Julij)

Večja verjetnost bo, da ko bo prispel Frosthaven bote še zmeraj pri Jaws of Lion:D

BigWhale ::

BigWhale je izjavil:

Danes sem narocil tudi Fallout: Atomic Bonds expansion, ki popravi nekaj pravil pri igri in vse scenarije spremeni v co-op igro.


Evo, danes prisla dostava. Resnicno je mini expansion in zadeva zgleda lepo. Scenariji so fajn in igra postane co-op in bolj zabavna.

Playtest bo verjetno ze jutri. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

dottor ::

Jaz si Gloomhaven Jaws of Lion ubodem za pod jelko :) Sem pa dobil Terraformnig Mars Prelude dodatek in dodatek za Raccoon Tycoon iz KSja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

Jaws of Lion mislim da ima "samo" 25 misij :D Tak da do Frosthavena nam pa menda rata :D

dottor ::

Meni ni varjante zrat folk da bi bil dovolj reden za se lotit Gloomhaven-a, zato nisem backnu Frosta. Že za DnD folk pride 4x in zginejo... so pa na začetku vsi glasni kako bi igrali.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Jaz pa sem Scythe digital za Androida nabavo. Svetovna zadeva! Sicer sem že od prej imel travniško PC zadevo. Ampak na telefonu, ko pa lahko igram proti drugim igralcem pa je to čisto druga zadeva. Sploh zvečer ko se mi ne da vstati iz kavča :)

cebelar123 ::

Machina Arcana ~ To Eternity je prišla na KSja in je cena kr normalna za današnje čase.

dottor ::

Ja je tudi mene presenetla cena. Čakam še 7th continent pa se pol odločim. Ker za oboje ne bo financ.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Po moje bo cena enaka nekje kot machina z dodatkom

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Machina zgleda zanimiva, po drugi strani imam že Zombicide Black Plague za končat.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Pogledal sem 7th citadel gameplay od one stop coop shop-a in se mi zdi kr vredu. To da si action deck spet napolnis tako da dobis damage se mi zdi boljse kot hrana pri 7th continentu.

cebelar123 ::

Pozna kdo tole stran?
https://gamers-hq.de/en/
Cena dostave je 10e.
««
18 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naučimo se vstaviti sliko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10019747 (1071) Blinder
»

Onesnaženost z reklamnimi panoji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
957767 (4273) starfotr
»

Call of duty - Slovenistan

Oddelek: Igre
292199 (1387) Matevz96
»

Grafiti

Oddelek: Sedem umetnosti
293755 (2440) BivšiUser2
»

Igre ki ste jih igrali v otroštvu [Nostalgia] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13827617 (23334) Maximus

Več podobnih tem