» »

Družabne, namizne igre

Družabne, namizne igre

««
17 / 25
»»

dottor ::

95 funtov + shipping. Preko mojega budgeta za KS. 80€ s poštnino je max.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Jaz se ne vem če bom naročil. Mogoče če bodo SGji zanimivi. Predvsem pa me muči, ker bi rad imel stripe iz prve kampanje. To bi znalo na koncu odločit.

BlackLight ::

Bomo na igraj.si mel tud za nemsis moznost orderja :D ?

cebelar123 ::

Včeraj 4 player Scythe night

IGRAJ ::

cebelar123 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Nekaj robe je danes prispelo in pa novi COIN game \o/
 FiTL

FiTL


Zdaj pa sledijo užitki ob preučevanju pravil.


Šmet igra je prišla brez Random Spaces and Special Event sheeta :( Sicer sem si ga sprintal ga imajo na GMT strani v Hi- def. Bomo videli kako hitro se bo to rešilo.


GMT customer support;
https://www.gmtgames.com/t-GMTSupport.a...

Izpolni, bi ti morali poslati.

cebelar123 ::

IGRAJ je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Nekaj robe je danes prispelo in pa novi COIN game \o/
 FiTL

FiTL


Zdaj pa sledijo užitki ob preučevanju pravil.


Šmet igra je prišla brez Random Spaces and Special Event sheeta :( Sicer sem si ga sprintal ga imajo na GMT strani v Hi- def. Bomo videli kako hitro se bo to rešilo.


GMT customer support;
https://www.gmtgames.com/t-GMTSupport.a...

Izpolni, bi ti morali poslati.

Sem izpolnil ampak so v tem trenutku zaprti zaradi COVIDA. Sem si sprintal. Na njihovi strani so imeli, ker je bil to globalni problem z upgrade kitom za 2ed edition FiTL. Ampak se zgleda tudi v FiTL 2ed pojavlja.

dottor ::

Danes igrali Arkham Horror 2nd Edition z par dodatki

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigWhale ::

Jaz sem pa par dni nazaj dobil Kickstarter update, da je Kingdom Rush se vedno on track in da lahko jeseni pricakujem delivery. Vzel sem pa tist najbolj massive tier z vsemi addoni.

Zdej samo se drzim pesti, da bo igra ok. :)))

dottor ::

Jaz sem vzel le base game :P

Imam pa še ene 5-6 iger za dobit iz KSja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

cebelar123 ::

Še ena probna digital/analog . Zelo solidno se igra tudi shranit ni težko sredi igre.

BlackLight ::

Danes backal https://www.kickstarter.com/projects/br... :)

Rad bi še nemesisa full box :D Pa bom počakal če bo imel igraj.si kej restocka za core box :D

cebelar123 ::

BlackLight je izjavil:

Danes backal https://www.kickstarter.com/projects/br... :)

Rad bi še nemesisa full box :D Pa bom počakal če bo imel igraj.si kej restocka za core box :D


Jaz sem Nemesisa Lockdown + aftermath + oba stripa + medica.

Drugače pa sem danes začel spet igrati Pendragona GMT tokrat najdaljšo kampanjo bo za kakih 10 dni igre vsaj, če igram bolj na izi ".
Enostavno mi je COIN sistem tako hudi, da si ne morem privoščit da bi pozabil pravila :) + zgodovina mi je bila zmeraj zanimiva.

IGRAJ ::

Nemesis - core - pride reprint enkrat poleti, se je zamaknilo zaradi korone

Če je kdo razmišljal o Kemet KS, bo na zalogi ko izzide 2021 po praktično isti ceni kot na KS

cebelar123 ::

Končno je po vseh mukah prispel KS iz 2018 in povečal kolekcijo.

dottor ::

Jaz imam samo osnovno igro in mi je res super. Imam pa za Star Realms osnovno, Colony Wars in Frontier KS Edition.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Jaz imam samo osnovno igro in mi je res super. Imam pa za Star Realms osnovno, Colony Wars in Frontier KS Edition.

Vloži še tiso malo not pa nabavi characterse, če jih še nimaš se splača.
Jaz imam Star Realms samo v digitalni obliki. Nabavo sem tudi že nekaj dodatkov, pred kratkim pa so zastonj ponujali še osnovno verzijo, tako sem moji naložil in zdaj tu pa tam kako zaigrava:)

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Dejansko smo se malo naveličali deck builderjev tako da za enkrat ne bom nabavljal nič dodatnega...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bedarija ::

morda kdo ve kje bi lahko dobil kakšno nadomestno bombo za igro Tik tak buum, naša je šla na več kosov. gledal sem tudi na aliexpressu pa nimajo nobenih random timerjev ki bi jih lahko kot bombo uporabil. morda kdo ve kje bi lahko kako tako random timer igračo dobil.

dottor ::

Je poštar prinesu malo gline :))

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Danes imam dopust in seveda je Pendragon na vrsti.

dottor ::

Mi se danes mogoče lotimo Brass Birmingham-a.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Shegevara ::

Bi kdo od vas priporocal kako dobro namizno igro za dve osebi? S punco bi zelela igrat kaj novega ampak imava zelo razlicne zelje. Jaz mam rad karkoli strateskega, punca pa bolj klasicne igre kot so monopoli, enka, clovek ne jezi se...
Sva gledala malo razlicne igre skupaj na spletu ampak vse kar sva vidla zanjo vse prevec "geekovsko" in bi tudi kmalu obupala z igranjem.
Pa me zanima ce kdo ve za kaksno dobro igro, ki za neznejsi spol ne bi bila prevec zajebana, hkrati pa bi se jo dalo igrat ure in ure, kot recimo risk ali pa monopoli. Nekaj takega pac da se da igrat tudi samo za 2.

Ce kdo kaj zanimivga pozna naj prosim napise :)

bedarija ::

s kartami preproste: keltis, izgubljena mesta;
s kartami strateške: 7 wonders duel, citadels
strateške lažje: kahuna, azul, carcassonne, imhotep the duel
strateške težje: skoraj vse igre imajo verzijo za 2 igralca; catan, stone, age, pandemic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

cebelar123 ::

Shegevara je izjavil:

Bi kdo od vas priporocal kako dobro namizno igro za dve osebi? S punco bi zelela igrat kaj novega ampak imava zelo razlicne zelje. Jaz mam rad karkoli strateskega, punca pa bolj klasicne igre kot so monopoli, enka, clovek ne jezi se...
Sva gledala malo razlicne igre skupaj na spletu ampak vse kar sva vidla zanjo vse prevec "geekovsko" in bi tudi kmalu obupala z igranjem.
Pa me zanima ce kdo ve za kaksno dobro igro, ki za neznejsi spol ne bi bila prevec zajebana, hkrati pa bi se jo dalo igrat ure in ure, kot recimo risk ali pa monopoli. Nekaj takega pac da se da igrat tudi samo za 2.

Ce kdo kaj zanimivga pozna naj prosim napise :)


Wingspan


če ji nebo všeč še zmeraj lahko igraš solo :)

dottor ::

Santorini je tudi kar vredu zadeva.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Shegevara ::

Sva se odlocila za izgubljena mesta, k sm se spomnu da sem te karte ze enkrat imel pa santorini bom narocil tudi ko bo prilika.

Vsi so zelo dobri predlogi, clovek bi kr vse imel pa se je na koncu pac treba odloct.
Hvala vsem za predloge

bedarija ::

če si iz LJ v BTC-ju hala A eigrače trgovina kupi keltis karte (4€, cena je smešna). je isti ustvarjalec kot izgubljena mesta in je podoben igralni slog, vendar za razliko od izgubljena mesta lahko igrajo do 4 igralci, v 2 je pa vseeno isto zanimivo.

cebelar123 ::

Kaj ste kaj igrali ta vikend?
Jaz sem fire in the lake solo.

dottor ::

Funemployed in Just One.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Pred tremi leti sem rekel, da bom probal core game.
Zdaj pa

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Včerajšni game night:


Tapestry na 4 igralce je zelo preseneto.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Tabletop simulator in DLCji 50% off

https://store.steampowered.com/app/2861...

cebelar123 ::

Včeraj sem spet šel nazaj na Arkhama LCG. Je potrebno končat The Dream-Eaterse

dottor ::

Jaz sem sleeval 3rd Edition, morem se lotit navodil in sprovat solo :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Jaz sem sleeval 3rd Edition, morem se lotit navodil in sprovat solo :)

Javi kako bo.

Jaz pa pospešeno igram kampanjo v AH LCGju, da bom lahko decka razdrl in sestavil na novo za 4 igralce. Imam končno možnost sprobat ne solo varianto.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Sporočim ko mi uspe imet kej časa, ker zdje je idrija... Sem pa najdu da sta 2 začela delat 3d modele za investigatorje, tako da ko bodo vsi zunaj jih naprintam na Photon-u :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Meni je kolega naprinto stojala za kartice investigatorjev vstavit. Se vidijo na sliki. Super zadeva.

cebelar123 ::

cebelar123 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Nekaj robe je danes prispelo in pa novi COIN game \o/
 FiTL

FiTL


Zdaj pa sledijo užitki ob preučevanju pravil.


Šmet igra je prišla brez Random Spaces and Special Event sheeta :( Sicer sem si ga sprintal ga imajo na GMT strani v Hi- def. Bomo videli kako hitro se bo to rešilo.


Danes so dostavili mankajoči sheet

cebelar123 ::

Danes je prispel še tretji COIN game.

IGRAJ ::

cebelar123 je izjavil:

Danes je prispel še tretji COIN game.



Poglej si še prej odlično netflix serijo Narcos, če še nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IGRAJ ()

cebelar123 ::

IGRAJ je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Danes je prispel še tretji COIN game.



Poglej si še prej odlično netflix serijo Narcos, če še nisi.

Sem ze ob izidu :) top serija. Se pa bi naj ta igra zacela dogajati takoj po smrti pablo escobarja.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

No pa začnimo skupaj spravljati Kolumbijo :)

cebelar123 ::

Gamenight 2p Spirit island in 3p Arkham Horror LCG


Zgodovina sprememb…

b_bozz ::

Videl sem pogovor o družabnih igrah in sem se želel vklopiti. In sicer vprašati o tem ali ima kdo thunderstone quest pa ga morda želi menjati za Marvel Champions.
Ter, če je kdo gledal na KS je Ascension tactical miniature game? Sam razmišljam, da bi backal, ampak me zanima ali bo mogoče pozneje tudi prinas retail verzija?

LP

bedarija ::

kako se reče tisti preprosti igri z igralnimi kartami, ko ima vsak nekaj kart v roki na začetku so pa 4 na mizi odprte in potem lahko ti "kupuješ" te karte na mizi. janez je vreden 12, kraljica 13 kralj 14. in lahko na primer s kraljem kupiš 4 in 10 če sta na tleh, z janezom lahko 2 ASa kupiš, enega vzameš kot da je vreden 11 drugega kot 1. in podobne reči. na koncu je križeva 2ka neki dodatno vredna, prav tako karina 10. rad bi zvedel kako se igri reče da se spet naučim pravila ker sem jih večino pozabil.

cebelar123 ::

Včeraj je spet bil 3 player Arkham Horror LCG na sporedu in pa tutorial soba v Zombicide-du.

Zgodovina sprememb…

JA23 ::

bedarija je izjavil:

kako se reče tisti preprosti igri z igralnimi kartami, ko ima vsak nekaj kart v roki na začetku so pa 4 na mizi odprte in potem lahko ti "kupuješ" te karte na mizi. janez je vreden 12, kraljica 13 kralj 14. in lahko na primer s kraljem kupiš 4 in 10 če sta na tleh, z janezom lahko 2 ASa kupiš, enega vzameš kot da je vreden 11 drugega kot 1. in podobne reči. na koncu je križeva 2ka neki dodatno vredna, prav tako karina 10. rad bi zvedel kako se igri reče da se spet naučim pravila ker sem jih večino pozabil.


Mislim, da se rece tablica, ali pa tablič.

dottor ::

cebelar123 je izjavil:

Včeraj je spet bil 3 player Arkham Horror LCG na sporedu in pa tutorial soba v Zombicide-du.



Mi smo prišli do enega 4. Questa pri Black Plague, moremo nadaljevat. Pol nas čaka še dodatek in dodatni qusti iz uradne strani
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Včeraj je spet bil 3 player Arkham Horror LCG na sporedu in pa tutorial soba v Zombicide-du.



Mi smo prišli do enega 4. Questa pri Black Plague, moremo nadaljevat. Pol nas čaka še dodatek in dodatni qusti iz uradne strani

Jaz sem solo odigral vse skupaj 4 in zdaj ko sem pravila pokazal drugim bomo najbrz kr 6 quest. Pac enega ko je zanimiv.

bedarija ::

JA23 je izjavil:

Mislim, da se rece tablica, ali pa tablič.

tablič ja, res lepa hvala. smo se kot otroc igrali, sem pozabil ime.
««
17 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naučimo se vstaviti sliko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10220029 (139) gort
»

Onesnaženost z reklamnimi panoji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
957829 (4335) starfotr
»

Call of duty - Slovenistan

Oddelek: Igre
292215 (1403) Matevz96
»

Grafiti

Oddelek: Sedem umetnosti
293772 (2457) BivšiUser2
»

Igre ki ste jih igrali v otroštvu [Nostalgia] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13827817 (23534) Maximus

Več podobnih tem