» »

Družabne, namizne igre

Družabne, namizne igre

««
5 / 25
»»

cebelar123 ::

Igra pri kateri misliš, da jo približno obvladaš, da boš lahko začel igrati in jo postaviš da bi začel. Potem pa si po 1 uri še zmeraj v prvem turnu in si misliš WTF!

dottor ::

Mi smo v soboto igrali Unfair in sem končal v minus točkah. Smo igrali brez World Peace-a tako da smo se napadali med sabo in je kolega mi uniču atrakcijo na kateri sme imel 3 od 4ih blueprintov :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Discover Lands Unknown
Kera bedarija je tole unique fora od FFG. Ded je dobil praktično dve enaki škatli.

dottor ::

Imam za gledat ampak se mi zdi predrago...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Naročil sem Clank! In! Space!



Nekaj na izi za družbo + solo mode. Zgleda zanimivo in ima kr visoko oceno.

Se pa tepem po glavi, da nisem naročil, ko je še bilo možno Nemesis.



Semi coop je bilo takrat odločilno za nenakup. Ampak zdaj mislim, da bi tudi navaden coop šel skozi + naredili so še kampanjo za solo play v obliki stripa.
:(

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Mi bi se mogli lotit končat Zombicide Plack Plageu + dodatek :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Vprašanje glede addon playmats. Ni mi jasno kako si tole izbereš. Ve kdo kaj moreš narediti?
Hero Realms Journeys
https://www.kickstarter.com/projects/11...

cebelar123 ::

cebelar123 je izjavil:

Vprašanje glede addon playmats. Ni mi jasno kako si tole izbereš. Ve kdo kaj moreš narediti?
Hero Realms Journeys
https://www.kickstarter.com/projects/11...


Sem že našel:
To order an add-on, just increase your pledge by the appropriate amount. If you have already backed you can do this by clicking the green "Manage your pledge" button on the top right of the Kickstarter page.
You will be able to specify exactly which add-ons you are getting using the pledge manager after this Kickstarter campaign ends.

dottor ::

Jaz sem se odloču se izogibat vsega kar da White Wizard Games na Kickstarter. Star realms kampanja je imel cel kup zamud brez obrazložitve zakaj. Na koncu sem lahko prej naroču zadevo iz amazona kot sem dobil preko KSja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Jaz sem se odloču se izogibat vsega kar da White Wizard Games na Kickstarter. Star realms kampanja je imel cel kup zamud brez obrazložitve zakaj. Na koncu sem lahko prej naroču zadevo iz amazona kot sem dobil preko KSja.


To bom tak pozabo, da sem sploh naročal glede na to kdaj bi naj prišlo :)

dottor ::

Bolj pričakuj avgust 2020, Star realms Frontier je bil december 2017 in zadevo smo dobili avgust/september letos, v Avstraliji so pred par tedni šele začeli s pošiljanjem :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Bomo vidli upam da nebo tako dolgo.

Sem pa danes postavil na mizo Clank! In! Space! in moram rečti, da sem zelo pozitivno presenečen. Zelo zanimiva igra, sicer sem jo sprobal v solo modu z appom na telefonu, ampak zelo obetavna. Bo treba še sprobati z več igralci.


Edina slaba stran je modularna plošča, katera se bo po moje hitro načela, sploh tam ko se skupaj sestavlja se bodo robovi poškodovali. Nevem kako imajo to druge modularne plošče rešeno ampak tukaj parkrat sestaviš in imaš 100% poškodovano igralno ploščo.

dottor ::

Me muči nabavit, ampak verjetno naslednje leto. Za tovrste zadeve imam jaz si namen 3d printat vogalnike (pridvignejo podlago, pa malo več lufta da ne pusti sledi na ploščah in čisto tanke stranice da lepo sede ena ob drugo). Kar se nakupov tiče letos pride sigurno še Century Eastern Wonders ter Raiders of the North Sea, mogoče še italijanski Glory to Rome. Pa en rabljen Scythe je na bolhi za 50€ ki me malo mika.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Me muči nabavit, ampak verjetno naslednje leto. Za tovrste zadeve imam jaz si namen 3d printat vogalnike (pridvignejo podlago, pa malo več lufta da ne pusti sledi na ploščah in čisto tanke stranice da lepo sede ena ob drugo). Kar se nakupov tiče letos pride sigurno še Century Eastern Wonders ter Raiders of the North Sea, mogoče še italijanski Glory to Rome. Pa en rabljen Scythe je na bolhi za 50€ ki me malo mika.

Za tovrste zadeve imam jaz si namen 3d printat vogalnike (pridvignejo podlago, pa malo več lufta da ne pusti sledi na ploščah in čisto tanke stranice da lepo sede ena ob drugo) tega ne razumem kako misliš rešit problem?

dottor ::

Daš vogalnike gor ko je zadeva sestavljena tja kjer lahko. Sestaviš board, pregledaš kje bi jih lahko nastavil, izmeriš, zrišeš in stiskaš.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Mogoče ve kdo točno koliko single sleeved kartic gre tu not?
Ultimate Guard Sidewinder ChromiaSkin 100+

dottor ::

Full odvisno od sleevov, eni so debelejši drugi tanjši.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Full odvisno od sleevov, eni so debelejši drugi tanjši.

Jaz imam dragon shield, drugače pa je kao 100 duble sleeved kartic mišljeno da gre noter.

dottor ::

Pol bi moglo it komot vsaj 150 kart.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Pol bi moglo it komot vsaj 150 kart.

na njihovi strani pišejo približne mere notranjosti:
94 x 69 x 69 mm tako da zdaj moram samo zmerit moj kupček.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Drugače smo v naši skupini bolj aktivno začeli igrat Terraforming mars, včeraj pa še Betreyal at the house on the hill ki je tudi super igra. Morem le še rečt enemu od članov skupine da prinese Scythe enkrat naslednjič da še to sprovamo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Scythe mene tudi zanima ali je vredu. Nekako se ne morem odlocit. Teraforming mars bom najbrz nekoc nabavil betreyal pa ne poznam.

dottor ::

Jaz sem si Terraforming mars uzel lani kot darilo za novo leto. Morem le še nek soliden insert nekje najdet za ga sprintat oz. ga morem sam nardit, ker kljub ceni ne dobiš nič... Betreyal mi je pa bil cool, ker sproti odkrivaš hišo in z vsakim novim prostorom se širi zgodba, in ko se ugotovi kdo je traitor on dobi knjigico s tem kako zmagat igro (je 50 scenarijev in scenarij določiš glede na parametre v igri), ostali pa survival knjigico, trator se odmakne da si prebere svoj del, ostali ostanjo pri mizi in si preberjo kako zmagat, preden to stori traitor. Mi smo zadnjič zgubili za mišjo dlako (skoraj dobesedno, še eno podgano smo imeli za ubit).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Na etsy strani si gledal tam imajo en kup stvari za teraforming mars?
Recimo;



Edino cena je kr visoka da se spravi do nas.

cebelar123 ::

Tabletop na steamu je 50% skonto na skoraj vse.
https://store.steampowered.com/app/2861...

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

cebelar123 je izjavil:

Tabletop na steamu je 50% skonto na skoraj vse.
https://store.steampowered.com/app/2861...

Nabavo sem:
The Captain Is Dead
Scythe
Darkest Night
Tiny Epic Galaxies

Za 14 evrov, pa da vidimo kako so plačljivi DLCji proti zastojnskim.

tsatthoggua ::

Hey,
zanima me igra "7 wonders". Kdor jo je ze igral - kaksna so mnenja? Je velika razlika med "original" in "duel"? Ker kolikor vidim tudi original lahko v dvoje igras.

dottor ::

Imam in več kot je igralcev boljši je.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

PARTyZAN ::

7 wonders mi je zelo všeč. Pa tako kot je dottor že napisal, the more the merrier.

cebelar123 ::

Nemo's War je od danes na kickstarterju.

Za 82 eurov je z vsemi dodatki in poštnino, carine ni. Torej ceneje kot samo base game pri nas za 85 evrov.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Mene bolj Miner's Lagoon muči :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Mene bolj Miner's Lagoon muči :))

Mene Nemo ne muči več, sem ga naročo 8-)
Imam pa eno vprašanje glede kickstarterja. Oni dobijo vse informacije kam morejo poslati prek kartice? Al je pomembno kako imaš ime v svojem profilu?

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Po koncu kampanje ti pošljejo link kjer ustaviš vse svoje podatke, želene add-one in v primeru da je potrebno še plačat poštnino.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Po koncu kampanje ti pošljejo link kjer ustaviš vse svoje podatke, želene add-one in v primeru da je potrebno še plačat poštnino.


Aha ok.

cebelar123 ::

Še en špil pri katerem me srbijo prsti :)

dottor ::

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Mene pa tale:
https://www.kickstarter.com/projects/31...


Bom pogledal, sicer sem jo že zasledil ampak nisem nikoli še gor kliknil.

cebelar123 ::


Why did i take the red pill :|

dottor ::

Jaz sme pa ugotovu da rabim zbrat 101€ za tole:
https://www.kickstarter.com/projects/14... :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mp5 ::

Pozdravljeni! Pred kratkim smo v dar dobili rabljeno igro
 Monopoly

Monopoly

, vendar brez
navodil. V kolikor ima kdo navodila za omenjenjo različico igre, vas prosim da mi jih pošlje. Hvala

dottor ::

Link ne dela. Poglej na boardgamegeek, sploh če je kakšna od bolj razširjenih verzij. Če ne pa najdi isto verzijo na bolhi in poprosi prodajalca če ti lahko poslika navodila (sam imam eno staro italijansko verzijo in sem storil lih to).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mp5 ::

Gre za igro Monopoly (Tukaj in zdaj) - svetovna izdaja. Na bolhi jih ni :(

cebelar123 ::

mp5 je izjavil:

Gre za igro Monopoly (Tukaj in zdaj) - svetovna izdaja. Na bolhi jih ni :(


to?
http://www.manualsdir.com/manuals/93462...

Zgodovina sprememb…

mp5 ::

Sem dobil, hvala.

dottor ::

Božiček je prišu prej letos :))

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Jaz pa sem se odločil glede na to, da primarno igram solo, za Tainted grail.



Bolj podrobno sem tudi pogledal Scythe solo play in definitivno vredno nakupa "nekoč".

Zgodovina sprememb…

BlackLight ::

Sam sem tudi se malce lotil iger in prva je na vrsti Scythe ta vikend z kolegi :)

dottor ::

Cebelat123: super, mene pa ni neki pritegnil ta KS, Scythe je tudi pri meni na listi, še prej treba sprovat ima kolega ampak zasede full placa na mizi.
BlackLight: Welcome to the club.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ajnstajn` ::

Zanima me, kakšna je razlika med 7 wonders in 7 wonders duel. Se splača extra nabaviti še duel za dva ali je čisto ok kupit navaden 7 wonders in potem igrat v dva?
//

dottor ::

Duel je specifično narjen za 2 igralce, navaden sicer podpira 2 igralca ampak je kar je. Pri navadnem več igralcev kot je bolj je zadeva zanimiva.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
««
5 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naučimo se vstaviti sliko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10019747 (1071) Blinder
»

Onesnaženost z reklamnimi panoji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
957767 (4273) starfotr
»

Call of duty - Slovenistan

Oddelek: Igre
292199 (1387) Matevz96
»

Grafiti

Oddelek: Sedem umetnosti
293755 (2440) BivšiUser2
»

Igre ki ste jih igrali v otroštvu [Nostalgia] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13827616 (23333) Maximus

Več podobnih tem