» »

LED tv Panasonic TX-L50EM6E

LED tv Panasonic TX-L50EM6E

vanderdam ::

Na siolu imajo tale tv v ugodnostih 24obrokov po 15 evrov cena je super vendar me zanima će kdo ima tale tv ali se razume da mi svetuje če je tv vreden nakupa. Najbolj bode v oči 100 mhc osveževanje pa me zanima če je to v redu. Vnaprej najlepša hvala za kakšen nasvet.

diNero ::

vanderdam je izjavil:

Na siolu imajo tale tv v ugodnostih 24obrokov po 15 evrov cena je super vendar me zanima će kdo ima tale tv ali se razume da mi svetuje če je tv vreden nakupa. Najbolj bode v oči 100 mhc osveževanje pa me zanima če je to v redu. Vnaprej najlepša hvala za kakšen nasvet.


odvisno kako gledaš.. v realnosti je to še vedno 50hz panel kar je žalost in bo verjetno hitra slika polna "motion blura"..po drugi strani je pa cena res ugodna in nekoga to prepriča in ga omenjena slabost ne moti...

legendary ::

Tudi jaz razmišljam, da bi ga vzel za svoje starše in mislim, da bo dovolj dober za neko povprečno sliko. Škoda, ker ni več samsunga 50' F6400.

hojnikb ::

50Hz panel je čist ok..
#brezpodpisa

diNero ::

hojnikb je izjavil:

50Hz panel je čist ok..


nisem preverjal ponudbe, a če zgornje drži 24*15€=360€ za 50 inčnega panasonica...potem je definitivno 50Hz OK. Samo v tej situaciji in nobeni drugi ni 50Hz panel "čist OK".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127753 (17840) Mirkokovačec
»

50hz ali 100 hz led tv?

Oddelek: Zvok in slika
286913 (6273) ST-777
»

Ali je možno 100-200 HZ osveževanje slike pri geldanju programov prek siol boxa ?

Oddelek: Zvok in slika
91107 (856) miranpozar

Več podobnih tem