» »

Problem z fat32

Problem z fat32

gorjanc ::

Dober dan no zadeva je približno takale.

Nekega dne surfam po internetu ko zmrzne računalnik in se začne disk čudno oglašati. Resetiram zadevo in zadeva noče več v windowse pride le do okna windowsi se zaganjajo potem pa začne disk spuščati čudne glasove.

Pač si mislim spet sesuti windowsi in poskusit formatirat zadevo ne gre mi napiše premalo pomnilnika ali nekaj takega .

Takrat sem uvidel da je to izven mojega področja poskusim zalaufat scan disk tistega na zagonski diketi pa mi napiše Napaka v datotečnem sistemu Fat32.

Ker ima 2 diska poskusim zagnati windowse iz drugega diska ne gre spet se prvi disk začne čudno oglašat če pa izklopim prvi disk se windowsi normalno naložijo .

Še moja Konfiguracija:
celeron 700
BH6 matična plošča
voodoo 3 3000
IBMov disk 40GB 7200rpm
windows 98

vem da je računalnik star vendar odlično služi svojemu namenu in ga še kar nekaj časa nameravam uporabljati
pa še to lov level format ne pride v poštev ker imam na d disku narejeno seminarsko nalogo ki se mi je na da pisti še enkrat

sk8er ::

a se mogoče čudni glasovi slišijo kot piski in kot bi nekaj prekljapljalo? Men se je to zgodilo 2-krat,z IBM 40Gb 7200...v obeh primerih je disk bil za v smeti...;((


Flip It!

gorjanc ::

ne mislim da disk še ni čisto zanič zato ker v dosu lahko gledam večino datotek le nekaterih ne morem kot npr windows zanima me če obstaja program ki bi mi v dosu popravil datotečni sistem fat32 brez brisanja podatkov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dostop iz linuxa do datotek v win xp

Oddelek: Operacijski sistemi
232146 (1695) palma
»

FAT32 ali NTFS (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706815 (5276) Mavrik
»

Kako imeti WinXP na enem disku in Win98 na drugem?

Oddelek: Operacijski sistemi
5834 (790) duh
»

a je racunalnik tak poredn da ne prkaze prave vrednosti????

Oddelek: Pomoč in nasveti
221066 (785) root987
»

NTFS--->FAT32 convert v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
222267 (1965) Tito

Več podobnih tem