» »

XBOX 360-PS3

XBOX 360-PS3

krepki ::

Pozdravljeni a lahko nekdo,ki pozna obe konzoli,na kratko razloži,katera konzola je boljša,z tem mislim predvsem grafiko na večjih LCD zaslonih,hitrost nalaganja iger,in seveda samo igranje.

Rad bi nabavil eno od teh dveh konzol,vendar o konzolah ne vem nič,konzola mora bit nova in neodklenjena,kaj bi bil ta trenutek najboljši nakup.
Od iger me zanimajo bolj strelske prvoosebne igre ali kak NFS.
LP
  • zaklenil: Mavrik ()

hojnikb ::

obe imata bolj ali manj isto grafiko -- zanič (vsaj za današnji čas). Vzameš tisto, katere igre ti najbolj odgovarjajo.

Čeprav, če ti je pomembna grafika, počakaj raje na novo generacijo (ps4/xbox one)
#brezpodpisa

krepki ::

Saj to me je najbolj zanimalo,ker če igraš na pcju z kako dobro grafiko je užitek,če je nek zmazek potem mi ni zanimivo.
Hvala za odgovor,še sreča,da včeraj nisem kupil xboxa 360 bi se danes že po glavi tolkel.

Pesimist ::

zakaj bi te 2 tedna pred izidom novih konzol kupoval novo staro. Reje malo se prisparaj al nafehtaj pa novo next gen kupis.

Apple ::

Prodal sem PS3 in si kupil Xbox 360 - samo zaradi Kinecta - takrat PS3 ni imel ničesar podobnega...

Lahko rečem, da mi je bil GUI full lepši in boljši na PS3ju... Na Xboxu je kr neki...

Preveri še, koliko elektrike kuri katera konzola :)
LP, Apple

Mavrik ::

Taka tema že obstaja.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One bo stal pol tisočaka, pride novembra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
10322387 (18883) kuglvinkl
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534179 (23374) Pesimist
»

xbox,ps2,ps3???

Oddelek: Konzole
201986 (1596) simone
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514461 (10980) PARTyZAN

Več podobnih tem