» »

Nakup zaščite za prenosnik

Nakup zaščite za prenosnik

muzičar ::

Zdravo.

Skratka kupil sem MSI GE60 prenosnik, in ker sem rahlo mahnjen na ohranjevanje gadgetov, da tudi po dveh letih izgledajo kot novi, zdaj iščem zaščito. Predvsem za vrhno stran, ker je gloss in se vseeee prime gor. Druga st var, ki jo iščem je pa zaščita za okoli tipkovnice in touchpad-a - tako kot majo macbook-i ->
 - primer

- primer



Ve kdo mogoče kje bi se dalo kaj takega dobit pri nas oz. v bližnji tujini? Kukr sm sam gledal je bolj švoh pri nas... za tabe je ogromno tega za prenosnike pa bolj nič...

Hvala, LP
  • spremenil: muzičar ()

zadetek ::

Za vrhnjo stran js poznam le takšne stickerje, ponavadi imajo gor kak motiv, pobrskaj malo po ebayu
http://www.ebay.co.uk/itm/15-4-Laptop-S...

Kakšne so pa kaj temperature CPU tega prenosnika ob normalni uporabi (brskalnik, youtube kak messenger prižgan, torrent) ? se tudi sam zanimam za nakup, vendar so temperature v nekaterih reviewih precej visoke, pa če zdrži 2,5 ure pisarniških opravil, če si že kaj testiral. :)

muzičar ::

Bom očitno res moral na ebay-u naročit :)

S prenosnikom sem drugače fuuul zadovoljen - kupil sem ga pri computeruniverse, vzel sem še 8GB ram (v originalu je imel 4) in pa 1 leto podaljšane garancije (tako da imam 3) - vse skupaj me je prišlo 890€ (s poštnino vred).
Na full load se segreje tja do 70°C potem da vent na full in ga drži na nekje 63-67, pri rokovanju me ne moti ker tam kjer imaš roke naslonjene se ne segreje tako da bi bilo moteče. Pisarniško delo pa nekako ne znam normalno opravljat tako da ti za ziher ne morem rečt :) vem da zdrži 2 urni film, sepravi pisarniško delo 2.5 bi pomoje kar moral zdržat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD disk v prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
282341 (1418) tikitoki
»

Acer Aspire 5410-722G25M vs. Lenovo Value Line G550L 59-023045

Oddelek: Kaj kupiti
222328 (2075) WildChild
»

Kaj kupiti Asus vs. HP 2133

Oddelek: Kaj kupiti
233174 (2711) AndY1
»

Hitachi razkril 500GB disk za prenosnike

Oddelek: Novice / Diski
194668 (3450) Jst
»

Mnenje o prenosnem računalniku

Oddelek: Kaj kupiti
181543 (1205) jperc21

Več podobnih tem