» »

Kako plačati kitajcu?

Kako plačati kitajcu?

Assass1n ::

Zdravo!

Stvar je taka, rabim en manjši del za nekaj popravit in sem pisal direktno proizvajalcu na kitajsko, pa bi mi poslal vendar bi jaz moral plačati poštnino.
On mi je rekel naj mu pošljem express account!! kaj pa je to? Paypala pravi da nimajo.
Kako mu jaz sedaj to plačam, imam Skb Viso. Še nikoli nisem imel opravka kar na horuk, ker sem vedno in samo paypal uporabljal.

Hvala
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

imagodei ::

Če nima Paypala, beži stran od njega.
- Hoc est qui sumus -

zee ::

Kar je rekel imagodei. Bezi od njega.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Assass1n ::

To gre za večjo firmo, pa tudi več kot 5$ mu za poštnino nebi dal, bi upal tvegati.
Vendar mu ne znam napisat kako mu plačat niti izvest, mi rečem kot pri nas za trr al kako to poteka?
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

zee ::

To gre za večjo firmo


in

Paypala pravi da nimajo.


Does not compute.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

knesz ::

Mogoče je mislil kakšen TNT Express account ali kaj podobnega? Ponavadi pošiljatelju daš svoj account number in on naroči prevzem pošiljke, katero ti ob dostavi plačaš dostavni službi?

Tarzan ::

Jaz pa kar verjamem da ne poslujejo s paypalom. Iz včasih precej povabljivega servisa je nastala gnojna jama, ki ga drži skupaj samo še ebay.

imagodei ::

Tarzan je izjavil:

Jaz pa kar verjamem da ne poslujejo s paypalom. Iz včasih precej povabljivega servisa je nastala gnojna jama, ki ga drži skupaj samo še ebay.

Tvoje osebno mnenje nima nobene veze s tem, da Paypal uporabljajo resne firme in nepregledne množice fizičnih oseb, ki poslujejo prek interneta. Če se kot resna firma na mednarodnem prizorišču želiš približat uporabniku iz drugega konca sveta, je normalno, da ponujaš Paypal. Ne pa neke obskurne načine plačila, pri katerih se tvoji potencialni kupci začnejo spraševat, če ne gre morda za nateg.

IOW, ni važno, kako velika gnojna jama je Paypal po tvoje, alternativa (uporabljanje nekih never-heard-of plačilnih metod) je bistveno bolj škodljivo za poslovanje nekega resnega podjetja.
- Hoc est qui sumus -

Assass1n ::

Ampak kako plačat? :8)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Anney ::

A na Ebayu pa ta kitajc ali kakšen njegov posrednik pa nima te ''robe''?

Machete ::

Ja pošlji pest riža, pa reči da novembersko plačo pač ti častiš. Sam vprašaj ali želi mogoče neoluščenega.
8-)

Drugače pa nevem očitno govori o temle čudu: https://c.comenity.net/express/
Poglej kaj sploh rabiš za denar nafilat na to zadevo in oceni ali se ti splača za artikel ki ga kupuješ čez te kolobocije.
Drugače pa ga najdi drugje, kjer imajo paypal.. ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

imagodei ::

A na svetu ni druge firme, ki bi to popravljala?
- Hoc est qui sumus -

Assass1n ::

http://www.jingway.com.tw
Imam jingway 1200

To je ta firma, rabim pa impeller, ker se je obstoječ obrabil in mi črpalka ropota.
Drugače pa imam jaz črpalko od firme ekwb in sicer dcp 4.0, ki je samo rebrend prejšne črpalke. Ek mi pa impelerja ne da, pravijo da naj črpalko pošljem k njim da pogledajo, nimam pa nobene garancije več tako da vrjetno bi plačal. Koliko ne vem. Črpalka je pa 45€.
Rešila bi me tudi palica debeline 3mm, inox ali plastika....tudi tega ni, inox lahko dobiš 3m skupaj, karbon palico sem pa kupil pa ni 3mm ampak je 2.8mm tako da jo lahko imam samo za čohat se po hrbtu.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

opeter ::

imagodei je izjavil:

Če se kot resna firma na mednarodnem prizorišču želiš približat uporabniku iz drugega konca sveta, je normalno, da ponujaš Paypal. Ne pa neke obskurne načine plačila, pri katerih se tvoji potencialni kupci začnejo spraševat, če ne gre morda za nateg.


Recimo Plimus /Bluesnap ne uporablja Paypal.

Pa kolikor sem bral, tudi pri Digital Riverju vse bolj razmišljajo, da bi ukinili plačevanje s Paypal, ker jim poberejo znatno provizijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Malcolm_Y ::

In zakaj jih ne vprašaš, kaj mislijo z "express acount"?

Ne vem, po moje ti bodo pojasnili.

Assass1n ::

Sej sm čakam odgovor, rad bi se v naprej pripravil kako plačat, ne vem kako gre pri direktnem nakazilu na račun prek abanet, vrjetno kot na kliku zato prej vprašam.
Nevem kakšne račune nebi samo zato odpiral, bom raje pumpo zamenjal, bom miklavžu pismo napisal.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Šimpanz ::

Kitajc hoče imeti številko tvojega accounta pri kurirski službi. Sem delal z firmami, ki ti dajo številko računa pol pa ti pošlješ njim na njihove stroške. Fizične osebe tega nimajo, vpraši kak DHL če ti lahko to omogoči.

Assass1n ::

Aha hvala, upam da se bo dalo nekak na trr nakazat, čene je tole preveč komplikacij.
Bom videl kaj mi bo odgovoril.
Hvala.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134817 (14781) igi82m
»

E-bay plačilo pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
376745 (5742) PrihajaNodi
»

Paypal in "case closed" (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8410528 (7844) mn
»

Prodaja spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
233335 (2788) Tydek
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120310 (17387) Kwizlord

Več podobnih tem