» »

JIayu G4 - navigacija?

JIayu G4 - navigacija?

silver12 ::

Katera navigacija dela na Jiayu g4. sem probal Navigona pa ne gre...kaj bi bilo primerno...?

Mare3 ::

iGO, Sygic? Sej maš vse free na netu pa probaj ane, ne stane te nič...

hojnikb ::

da ni gps fuč ?
inštaliraj gps toolbox, da boš vedu ziher kak je z gps signalom ?
#brezpodpisa

mat11 ::

Če še nisi prvo inštaliraj ta program in si spremni kontinent. https://play.google.com/store/apps/deta...
Nato z tem prečekiraj kaj ti ulovi in kako: https://play.google.com/store/apps/deta...

Šele nato se ukvarjaj z navigacijo. Drugače mi je Sygic delal, ne pa vedno najbolj natačno. G4 nima ravno najboljšega GPSa. Tukaj je G5 dosti boljši.
mat

silver12 ::

Hvala, bom probal...sygica, ja vem da je malo kilav GPS na G4, za isto ceno bi dobil G5 pa ga nisem vzel zaradi baterije...

mat11 ::

Na G4 mi je navigacija kar delala, samo aparat moraš imeti blizu šipe. Drugače če imaš osnovni rom je tudi problem, ker so gps podatki naštimani za Azijo, to ti odpravi eden od teh programov, Drugače pa si downloadaj iz gplaya Jiayu.es program z njim si boš lahko downloadal najnovejši evropski rom(Španski), kjer je to že vse urejeno.
mat

hojnikb ::

namesto, da imaš posebi program, ki ti to počne, raje ročno ured gps.conf datoteko na evropske ntp serverje.
#brezpodpisa

silver12 ::

Iščem...kakšen link ker je teh zadev ogromno po netu. Gor imam android 4.2.1...

Moram iti ven...nastaviti EPO upam da bo pol OK?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: silver12 ()

silver12 ::

No GPS sedaj deluje, aplikacija preko Gplaya deluje - Sygic. Druge nikakor ne morem nastaviti, sem jih že en kup probal in se vse sesujejo, ali pa javijo napako da se ne morejo povezati na server. Torej kaj mi preostane...kupiti?

mat11 ::

Verjetno imaš slabo skrekano verzijo.
mat

silver12 ::

No sem inštaliral IGO, dela kar OK....hvala za pomoč...

silver12 ::

Da ne odpiram nove teme, ali je kdo inštaliral nov ROM preko Jiayu.es, decemberski? Ali deluje OK....?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2477841679 (331) KTr1sk
»

Google Maps na microSD kartici

Oddelek: Programska oprema
294201 (2557) Oldi
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8817124 (13466) Mavrik
»

Avto-navigacija

Oddelek: Omrežja in internet
278615 (8127) shadeX

Več podobnih tem