» »

Assetto Corsa

Assetto Corsa

««
11 / 14
»»

dottor ::

Lahko link do "dogodka"? Hvala ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Glede na to,da smo se nekaj dogovarjali za dirko na šlajfi sem postavil server z GT3 klaso.
Ime serverja: slo-racing.com
Geslo: sloGT3
Dirkališče:Nordschleife Endurance
Avti: GT3 series (DLC 2!!)

Buggy ::

Seljak je izjavil:

Glede na to,da smo se nekaj dogovarjali za dirko na šlajfi sem postavil server z GT3 klaso.
Ime serverja: slo-racing.com
Geslo: sloGT3
Dirkališče:Nordschleife Endurance
Avti: GT3 series (DLC 2!!)


Kaj se je vceraj dogajalo s tem serverjem? Konstantno me je metalo ven, tako med kvalifikacijo kot tudi potem med dirko?

Seljak ::

Nič se ni dogajalo. Pa imaš dream pack 2? Mi smo normalno furali.

Konlov ::

Sej ni blo nobenga gor. Jih je blo več na fičotih...:))

Buggy ::

Seljak je izjavil:

Nič se ni dogajalo. Pa imaš dream pack 2? Mi smo normalno furali.



seveda imam drugac gor nebi prisel, pa tudi Slajfa ni bla ampak Catalonyja, pa ene 4-je so bli gor...ne vem no Ocbirka se mi zdi je tud dol metal....ker je skoz ven pa not skakal. Nima veze...sem vprasal, da vem ce je bilo pri meni kaj.

m0LN4r ::

ste bli na istem serverju ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Buggy ::

pomoje smo bli na istem ce sem se prijavil z zgornjimi podatki Ime serverja: slo-racing.com
Geslo: sloGT3, pa ce sem se vozil z mare87, Benjamin K, E Ocvirk itd...je pa res da je bilo to kaksne 2 ure po zgornjem postu s server podatki.

virusZz ::

Zakaj pa meni nikakor ne najde slo-racing.com serverja :(
virusZz

Jst ::

Meni se je ta Assetto Corsa, čeprav jo igram na gamepad, zelo priljubila.

Zato me zanima par stvari.

Ko nekdo postavi server, kaj lahko "Enforce-a"?

Predvsem me zanima za Automatic gearbox. Damage, stability, tyre wear mi je nekako logično, da je odvisno od serverja.

Ko igraš kariero in te takoj vrže v avto in race, kako si nastaviš FOV, sedež,... Na desni, ko se odpre meni, imaš možnost, a je do takrat že štart, pred tem, pa ni mogoče. (Razen če greš prvo v Practice mode in si tam nastaviš.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dottor ::



Automatic gear box pa žel ne bo šlo, razen pri single playerju, kjer si nastaviš "težavnost" ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

b3D_950 ::

kje lahko nastavljaš balast?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

dottor ::

Pojma nimam, verjetno obstaja kak plugin za to...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

B_U_R_I ::

Na portalu slo-racing.com organiziramo drugo sezono BMW Makoma M235i Cup, kjer v dirkaški simulaciji Assetto Corsa dirkamo z omenjenimi dirkalniki. Sezona se začne v začetku novembra, traja pa vse tja do aprila. Dirke so ob nedeljah zvečer na vsake 3 tedne. Prijave v prvenstvo potekajo do 25.10., še nekaj dni več imate na voljo za izdelavo dizajna vašega avta.

 Koledar

Koledar



Ekipe so sestavljene iz 3 dirkačev, za ekipno točkovanje štejeta najboljša dva iz vsake dirke. Kdor nima ekipe, si jo najde sam ali pa mu jo najdemo mi.

Kot pove že ime prvenstva, imamo tudi sponzorja (več teh), ki bo zmagovalcu prvenstva podelil vikend uporabo vozila BMW, seveda pa bo prispeval tudi nagrade za ostale najboljše.
 BMW M235i

BMW M235i



Še video napovednik za prvenstvo:


Za vsa vprašanja sem vam na voljo.
Več informacij pa na http://www.slo-racing.com/
Vabljeni!

Jst ::

dottor: Lahko z menjanjem uničiš motor? S prehitrim downshiftingom?

Ter kako za vraga nastaviti FOV/višino sedeža pred dirko? Šele ko klikniš zgornji levi gumb za štart, je na voljo desno meni, a takrat se že prižigajo luči.

Sicer vem, da ko enkrat dolgo igraš, imaš za vsak avto shranjene nastavitve, ampak če si noob, je pa malo tečno, ko še probavaš, kaj ti najbolj ustreza.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dottor ::

Ja lahko uničiš motor z downshiftinfom, pa tudi menjalnik začne trpet ;) Zato so dodali pri avtih ki to imajo zaščito da ne moreš na visokih obratih metat brzine dol kot za stavo, ampak samo pri tistih ki ne uporabljajo H-menjalnika ampak sekvenčnega na volanu.

Sam imam sedež na default ker mi odgovarja tako.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jst ::

Jaz pa default iz enih avtov ne vidim pol kurca.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

B_U_R_I ::

Ko z onboard setupom spremeniš FOV in pozicijo sedeža, klikni save. Nisem sicer prepričan, da se nastavitev globalno shrani za vse dirkalnike ali samo za tistega v katerem si v danem trenutku.

Jst ::

Saj to je problem, ker se iz vsakega avta vidi drugače. Mogoče je tu še malo placebo učinka, ker imam 16:10 monitor in vidim progo iz nekaterih avtomobilih ravno 1/5 mogoče četrtino zaslona.

Sicer pa, glede na to, da je to racing simulator, tudi v resničnem življenju, ko se vsedem v avto, si nastavim(o) sedež tako, da nam ustreza pri vožnji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dottor ::

Jaz tudi vozim na 16:10 pa mi default sedež ne dela problemov :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sssaga ::

dottor je izjavil:

Ja lahko uničiš motor z downshiftinfom, pa tudi menjalnik začne trpet ;) Zato so dodali pri avtih ki to imajo zaščito da ne moreš na visokih obratih metat brzine dol kot za stavo, ampak samo pri tistih ki ne uporabljajo H-menjalnika ampak sekvenčnega na volanu.

Sam imam sedež na default ker mi odgovarja tako.


Kok je zabavn, ko posedeš frende pred volan in jim nobene pomoči ne ponudiš. Če že spele prva ovinka brez spin-a, gre pa menjalnik ali pa mašina pa ni važn al so paddle al pa šaltheber :D

Jst ::

Kaj sploh lahko glede na avto nastaviš FOV/sedež, pitch? Kolikor gledam, ne. Tiste nastavitve (glede ne progo) so za avto.

Ahh...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Blinder ::

Provaj z tipkami + in -
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

m0LN4r ::

kolko stjevcev gre na bmw makoma?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Zakaj iščeš team? :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Sva že dva zaenkrat. Čist mimogrede me zanima.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Konlov ::

Ekipe in frej ekipe imasta tule:
http://www.slo-racing.com/forums/topic/...

treker ::

Buggy je izjavil:

Seljak je izjavil:

Nič se ni dogajalo. Pa imaš dream pack 2? Mi smo normalno furali.



seveda imam drugac gor nebi prisel, pa tudi Slajfa ni bla ampak Catalonyja, pa ene 4-je so bli gor...ne vem no Ocbirka se mi zdi je tud dol metal....ker je skoz ven pa not skakal. Nima veze...sem vprasal, da vem ce je bilo pri meni kaj.


bolje pozen kot brez... odgovora :)
Ja smo dali potem Catalunyo, mene pa ni dol metalo pač pa sem probaval različne avte :)
Super server, Q skoz na 100, ping pa okoli 25..

Sssaga ::

Assetto Corsa v1.3.4 update is now available!

1.3.4
- acServerManager: admin password is mandatory
- Balancing of GT3 car performances. The balance does not make all cars equal, but just brings their performances closer. Leagues can now add a small amount of ballast to equalize the cars
- Added benchmark mode >:D
- Minor AI race craft tweaks (a bit faster to change lane but bit less "punchybumpy")
- Ctrl +/- = Change onboard FOV
...

Kr konkretno se izboljšuje tole :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

B_U_R_I ::

 BMW M235i Entry list

BMW M235i Entry list

m0LN4r ::

Ja ne bi blo švoh, če bi bil tut kak stream ane.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

B_U_R_I ::

Stream je zelo težko izpeljat zaradi ne-podpore s strani Kunosa. Streamer zasede en slot na serverju, poleg tega nimaš nobenih pametnih orodij za spremljanje ostalih dirkalnikov.

+ rabiš nekoga, ki bi to streamal :) Večina tistih, ki so zainteresirani pa bojo itak dirkali... Po dirki bomo naredili en video highlight pa bo.

m0LN4r ::

Meni je prijatelj rekel, da bi on streamal, če bi blo možno bit notr, kot spectator. Pa nebi dirkal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Če se pol zadevo še naloži na jutub bom zelo hvaležen ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Blinder ::

Zakaj ste izbrali bmw 235i? Grd zvok ima.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Seljak ::

Ne dirkamo zaradi zvoka 8-O

Buggy ::

benji, sej tebe ne vidim prijavljenega?

Seljak ::

Bi moral biti? Mislil sem na celoto,torej na splošno Slo-racing. Sicer pa je tema namenjena AC sekciji in ne dirki. Če te zanima zakaj nisem prisoten na dirki mi piši na ZS na Slo-racing portalu in ti bom z veseljem odgovoril.

m0LN4r ::

Naj se nekdo proba povezati na:
- MolnarTest
- pass: molnar
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Ne gre. Nekaj nimaš vredu narejeno.

B_U_R_I ::

m0LN4r je izjavil:

Meni je prijatelj rekel, da bi on streamal, če bi blo možno bit notr, kot spectator. Pa nebi dirkal.


Spectator zavzame en slot na serverju. To pomeni, da bi bili še ob enga voznika na dirki...

Konlov ::

Tole pa ni ravno na 92% gripa...

gantlej ::

LP, mene pa zanima sledeče...

če lep čas odkar sem si omislil G25 igram assetto corsa...spiratizirano seveda, in kolikor opažam se online ne da igrat s piratom...in sedaj me zanima ali se splača dat 55€ pa kupit igro?največ se mi gre za kakšne drift serverje (dirkanje me ne zanima tolko - občasno), največ drift...

mi lahko kdo iz prve roke pove kakšno je kaj stanje s serverji?

ker v primeru da se dogaja kaj online, bom definitivno kupil igro...

Lp

Siddh ::

Počakaj na kako akcijo, so pa serverji kar aktivni.


dottor ::

18. decembra se začne XMAS Sales. Počakaj in boš dobil zadevo nekaj ceneje ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

gantlej ::

ja sj to sem si tak mislil da bodo kake razprodaje ;)

najbolj me je zanimal če so serverji sploh "aktivni", da nebi brezveze kupoval...

hvala :)

do takrat bomo pač vadli na SP :P

dottor ::

Sicer nevem kako je z driftom ker sam kar sem vozu so bli GT3 serverji in tega je kot listja jeseni.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Serverjev je kot smetja. Recimo,da jih je z DLC-ji 399 in brez DLC-jev 900, jih je od vseh teh 30 napolnjenih z 5-30 osebkov in še od tega jih je nekaj zaklenjenih,ker so private lige. To je dejansko stanje serverov v AC. Drugačna zgodba je ko izide kak nov DLC ali pa kakšen dober mod,takrat lahko najdeš cca 200 serverov,ki so dokaj polni. Od vseh teh serverov lahko najdeš recimo 2-3,kjer driftajo. Sicer pa dirkanje na public serverjih je lahko tombola,saj te ponavadi že v prvem zavoju nabašejo vsi po vrsti. Torej predlagam,da najdeš kakšno ligo,kjer so dirkači z istim mnenjem kot ti in pripravljeni driftati.
Glede nakupa AC: seveda bo tudi Kunos dal kakšen procent(cca 30% ali morda več) ceneje igro,ko bo kakšen sale,ker do sedaj je bila vedno v akciji v takšnih primerih. So kar radodarni glede tega ;)

ru7 ::

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-asse...

Tukaj maš nekaj cenejših opcij, če se ti ne da čakat na razprodaje.

gantlej ::

ok torej se očitno splača kupit :) pač gre se mi bol za to tut da ne furam sam za brezveze, ker me je igra res pritegnila...cena 55€ je na steamu za osnovo + oba dream packa...bomo vidl...mal še bomo počakal ;)
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142994 (5196) oo7
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283326 (847) globoko grlo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014376 (2850) Horas
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941204 (20220) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184387 (3224) Buggy

Več podobnih tem