» »

Assetto Corsa

Assetto Corsa

««
2 / 14
»»

Buggy ::

Noro, noro in se enkrat noro! Sem kupil PS3 samo zaradi Gt5 in tole je po prvo prevozenih krogih po obcutku se celo nadgradnja tako po obnasanju kot po obcutku pri voznji.
Res da sem zgolj testiral stvar, zaenkrat sem prav sokiran po razocaranju nad RRRE, kamor sem polagal upe v neko simulacijo na PC.

...mi pa ne uspe na Fanatec GT3V2 nastimati H menjalnika...sem definiral manulano za vsako brzino posamicno pozicijo na H menjalniku, pa ga med voznjo vseeno ne registrira :( Imam tudi v custom settingih voznje izklopljen autogear. Sem sedaj na pad shifterje nastimal, pa moram se vedno sklopko stiskat pri menjavi brzin, ceprav sem dal na avtoclutch?! Kaj sem spregledal? Najraje bi uredil H shifter, ce pa ne gre pa za zacetek vsaj pade brez, da stiskam sklopko. Naj isklopim pedal za sklopko pa bo potem delal pad tako kot je misljen? Kaksen hint?

P.S: Celo Fanaled dela na tem volanu ze po defaultu :)

treker ::

sem bral, da je H shifter implementiran samo v tistih avtih, ki imajo tudi v resnici tak menjalnik :)

Blinder ::

slabo kaže če že pri tako enostavnih rečeh delajo napake

http://www.assettocorsa.net/ferrari-458...

370 kmh končne hitrosti... za tistega 458 navajajo 1573 kg kar je skoraj 200 kg več kot je avto v resnici težek.
Turbo lag verjetno niso implementirali.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Siddh ::

Ferrari 458 Italia @ Wikipedia

1485 kg

v igri pa verjetno dodajo težo voznika + gorivo.


Blinder ::

v reviji 1380 kg. No sam tistih 370 kmh za 458gt2 je tudi biser. Moraš bit fanj nesposoben za napisat kaj takega. Ali za se zatipkat na oglasnem materialu.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Buggy ::

Brez zamere, ampak si se pa res zapel na eno od zelo pomembnih stvari pri igri, ki sploh se dodelana ni, pa ce pustimo typo ali kaksen drug razlog ob strani, voznisko izkusnjo ti to ravno ni moglo uniciti...al kaj >:D

Blinder ::

alergičen sem na takšne reči ker GTR2 in gtr evolution ima iste napake notri. Res neverjetno površni so da grejo tako naredit.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Blinder ::

pa če že dajo notri oldtimer testarossa in F40 bi se lahko potrudili dat originalna prestavna razmerja. ali pa vsaj približno smiselne prestave.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Seljak ::

Blinder je izjavil:

pa če že dajo notri oldtimer testarossa in F40 bi se lahko potrudili dat originalna prestavna razmerja. ali pa vsaj približno smiselne prestave.

¸
Škoda,ker se nisi zaposlil pri kunusu,da bi jim lahko svetoval. Sicer pa lahko pametuješ na njihovi strani in ti bodo strokovnjaki rade volje razložili,kakšna prestavna razmerja ima kakšen avtomobil.

Blinder ::

Preveč zaupaš v njihovo natančnost.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Seljak ::

Če bi se kdaj peljal z F40 bi vedel,da so v nulo zadeli vse,celo fizika avtomobila ne more biti bolj realna,le pospeškov ni čutiti,ker se mi stol ne premika. V Monzi sem se peljal z F40 in 430 in moram reči,da so na tem področju tile mojstri doma in vedo kaj delajo ;)

Blinder ::

.. razen prestavnih razmerij.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Sriple Tix ::

Ne bom se mešal v razpravo, kjer na eni strani nastopa ena bolj priznanih razvijalskih skupin Kunos Simulazioni, ki so med drugim razvili programsko opremo za ferrarijev simulator, na katerem trenirata Fernando in Felipe ter dobivajo vse mehanske in elektronske podatke o njihovih avtomobilih naravnost iz tovarne oziroma njenih dirkaških oddelkov, na drugi strani pa skeptičen uporabnik SloTecha. Ampak, kje v AC ste našli F40, da lahko primerjate fiziko ter prestavna razmerja z resničnim avtom?

Buggy ::

na eBayu kupil Steam gift AC za 22.90€ - 6€ bonus koda tako da me je prisla igra 17€...super!

Ce bo se kdo kupoval.

PlayTheGame ::

Joj, ko bi le imel več časa kot nekoč, ko smo s kolegi prek neta igrali še prvi GTR, GTR2,... :D Ampak s tole AC ste mi pa lušte naredili, da si jo bom namestil, Logi G25 mi bo znova prišel zelo prav. Koliko btw pa je igra kaj strojno požrešna?
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

ABX ::

i5 2500k@4.7 in 670@1300 sta nekje oba na 50% obremenitve. Je pa res da je to ko igraš sam na progi. Online z 20 igralci bo verjetno drugače.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Sriple Tix ::

V petek.

Ferrari P4/5 Competizione


Pagani Zonda R


... in moj favorit Lotus 2 Eleven

Sssaga ::

Haha, zakaj mi tako miniaturno delujejo avti na teh slikah?
Drgač se mi pa cedijo sline.

Sriple Tix ::

... ker si pravilno ugotovil, da so avti predstavljeni kot modelčki. Italijanski humor ... kdo bi vedel :).

Pro_moted ::

Sssaga je izjavil:

Haha, zakaj mi tako miniaturno delujejo avti na teh slikah?
Drgač se mi pa cedijo sline.


Ker je textura asfalta prevelika.

EDIT. videl samo tretjo sliko. Ja lahko bi enostavno skalirali bolje. Če je bil pa namen tako predstavit, pa ok.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

Buggy ::

se kaj ve kdaj danes je planiran update...sej ne da nimam kaj vmes poceti, berem da so doloceni popravki tudi na FF pa nebi rad vseh nastavitev razstelal za brez veze.

Sriple Tix ::

Zdaj enkrat:

----------------------------------------------------------------------------------------------
The new version includes; new features, new drift mode, three new cars and two new tracks! Furthermore this free update also features several improvements. A new enhanced force feedback mode, new environments for showroom mode and several predefined profiles for gamepad and steering wheels. Also included are German and Spanish localisations.

New Tracks

Mugello Circuit. The awesome Italian circuit has been meticulously reproduced using laser scanning technology, allowing race fans to feel every bump, kerb and detail with the maximum fidelity.
Assetto Dorifto. This fictional environment has been designed to appeal not just to drift fans, but to all car-control fans: Featuring multiple layouts allowing you to showcase your sideways skills.
New Cars

Lotus 2 Eleven
P4/5 Competizione – Scuderia Cameron-Glickenaus
Pagani Zonda R
New Features

New car liveries
New showroom – Industrial
New showroom selection
New controller profiles
New car mode selection: Default, Step1
Game Modes

Drift. With racing game fans raving about Assetto Corsa’s authenticity, drift mode takes advantage of the flexible ultra realistic physics model, to seamlessly recreate the experience of drifting. No physics tweaks, no strange tyre calculations, just pure driving joy.
Enter Drift mode! Gain points by drifting to the extreme! Drift at outrageous angles, create smoke and receive bonus points for style and combos. Get enough points before the countdown ends and level up!

It’s addictive, thrilling and fun and it’s all made possible by Assetto Corsa advanced physics engine. Just think of the replays!

Six new special events, featuring new content are included in this first update, we look forward to providing more compelling cars, tracks and features over the following weeks.

Changelog

Early Access 0.2

Achievement, stats fixed and updated, you can read them using SteamStatisticsReader
Added Pagani Zonda R
Added P4/5 Competizione Scuderia Cameron-Glickenhaus
Added Lotus 2 Eleven
Added Mugello Circuit
Added Drift Track
Added M3 E30 Step 1 upgrade
Added M3 E92 Step 1 upgrade
Added M3 E92 Drift upgrade
Added Z4 35is Step 1 upgrade
Updated M3 E30 power curve
Updated tyre model for all cars
Updated tyre wear for slicks tyres
Fixed TC not working after change of tyre compound
Implemented non linear speedometer (BMW M3 E92)
LOCALIZATION FILES NOW MUST BE encoded as [UTF-8 no BOM]
acs.exe Localization now reads from INIReaderW, localization files updated
problems related to windows user names with strange characters solved
update showroom & showroom localization
x360 rumble intensity multiplier
new drift mode, it is based on score and time not laps
sectors status in time transponder is reset after each lap
Driver Eyes Positioner is Default app (localization added)
Fixed replay loading with cars (wing problem)
Fixed replay GUI (slider)
Fixed turbo still producing boost even after fuel went zero
Better engine coast at near minimum rpm, no need half gas to move the needle anymore
Implemented “FF Enhancements”
Improved AA algorithm selection
New gamma curves for power and coast audio samples
Reverb effect removed
New default volumes preset
Engine volume tweaked for all cars
Backfire samples tweaked for all cars (that have them)
Rumble strip, tyre rolling, tyre scrubs and wind samples tweaked
BMW M3 e30 interior sounds improved
BMW M3 e30 fixed missing gearshift sounds
BMW M3 GT2 interior and exterior sounds improved
Tatuus FA01 interior sounds improved
KTM X-Bow interior sounds improved
Ferrari 458 Italia overall engine pitch tweaked
Lotus 49 interior sounds improved
Lotus Elise SC and Scura engine and compressor volume levels tweaked
Control presets support added in control config
Launcher defaults to software rendering mode – option added for GPU acceleration
Added localization for german and spanish languages
Added extra options for control configuration of FFB, Xbox360 pads and keyboard
Added support and UI selection for car upgrades
Added selection for showrooms
Added drift mode selection
Added drift session results display
Fix for possible crash in certain control configuration timing (device permissions revoked during control binding)
Replay saving button will now work when returning from a session to a modal view of the session results.
Exiting from scrollable content window will now center properly.
Car info modal window scales for lower vertical resolution screens.
PB grid now supports deleting entries and starts from a zoomed-out state.
Added a zoom toggle button to the PB grid.
Ghostcar toggling fixed.
Warning for dual gpu users added when the launcher has been set to start with a discrete GPU.
Stricter thread and file permission checking.
Potential fix for flickering of modal windows in some setups.
Potential fix for a startup deadlock situation.
Game-related newsfeed now displays news items inside the launcher added an unread item notification.

Buggy ::

krasno...hvala Sriple Tix. Nic, gremo spet mal zeleno cigaro preganjat po Monzi 66...te smem kot profija, povprasat kaksen cas je se nekje konkurencen v tej kombinaciji?

Buggy ::

krasno...hvala Sriple Tix. Nic, gremo spet mal zeleno cigaro preganjat po Monzi 66...te smem kot profija, povprasat kaksen cas je se nekje konkurencen v tej kombinaciji?

Sriple Tix ::

Update gre že dol :).

Z lotusom sem šel 1.28.3, najboljši čas pa sem videl 1.27.5 ... pa hvala za "profija" :D.

Seljak ::

Sriple Tix Hvala za info ;) Kakšne pa imate kaj čase z BMW M3 GT2 v Imoli? Tale avto je prava brutala na dirkališču.Prav z veseljem ga furam.

Buggy ::

Update gre že dol :).


...me hecas? Meni ne trza nic pa sem steam restartal :8)

Sriple Tix Hvala za info ;) Kakšne pa imate kaj čase z BMW M3 GT2 v Imoli? Tale avto je prava brutala na dirkališču.Prav z veseljem ga furam.


zaenkrat imam na steamu zgolj 4 ure preigranega spila in sem poleg preljubega Lotusa, vozil samo se M3 E92 na Imoli s casom 2.08.053

EDIT: update AC je zagrabil...WOOOhOOO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Seljak ::

No super,sedaj pa bo počasi že čas,da mali(sin) da plac staremu,da proba novo progo in avte.

Buggy ::

kaj plac...moje dva tamala sta prav fascinirana, ko fotr dramaticno zgubi nadzor nad zadkom...se pa sploh ne branita prijeti tudi za volan...to bo se pestro :D

Seljak ::

Eh,maš pa srečo.Mojega sploh ne zanimajo avtomobili.On bi samo streljačine igral. se vidi,da je stari pustil 10 najlepših let v vojski :D Ko bo online bi se lahko dogovorili za kakšno dirko. Drugače pa smo vsi navdušenci online simulacij na Sloracingu(da naredim malo reklame).

Buggy ::

Seljak je izjavil:

Eh,maš pa srečo.Mojega sploh ne zanimajo avtomobili.On bi samo streljačine igral. se vidi,da je stari pustil 10 najlepših let v vojski :D Ko bo online bi se lahko dogovorili za kakšno dirko. Drugače pa smo vsi navdušenci online simulacij na Sloracingu(da naredim malo reklame).


pocakaj vse se pride...vzor vlece ;)
Na sloracing sem se ravno danes registriral, da bi malo preveril kake case kaj vozite...pol sem imel pa na sihtu tako paniko, da nisem imel casa raziskovati.

Evo po patchu lahko povem, da se Fanatec GT3V2 dejansko drugace obnasa, povratni odziv je bolj mocan. Opazil sem se cca 10% boost na frejmih (prej 95fps zdaj 110 na isti progi - GTX 560ti SOC), mi je pa z Zondo na par sikanah slika mal zamrznila, kar pa prej ni delalo....noro, grem trenirat...pa se tipkamo na sloracingu.

matonson ::

Buggy je izjavil:

mi je pa z Zondo na par sikanah slika mal zamrznila

Meni je to že prej delalo.
Naloži 174 driverje za volan: http://us.fanatec.com/index.php?route=s...

Buggy ::

matonson je izjavil:

Buggy je izjavil:

mi je pa z Zondo na par sikanah slika mal zamrznila

Meni je to že prej delalo.
Naloži 174 driverje za volan: http://us.fanatec.com/index.php?route=s...



o hvala matonson, bom res preizkusil, imam namrec zadnje official 144 na GT3v2...danes sicer se ne, ker me caka Dirt3 turnir s švedi :))

Jebac18 ::

kje naceneje dobit tole zadevo ?

Siddh ::

https://cdkeys.com.au/products/Assetto-...

26€, teden nazaj še je bila 22€.


Konlov ::

 IMOLA

IMOLA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

Seljak ::

Konlov je izjavil:

 IMOLA

IMOLA



1:47:xxx pa takole sekaš ovinke :)) BTW najboljši čas je 1:41:xxx brez sekanja ovinkov,ker ga RSR LiveTiming ne dovoli.

Sssaga ::

mater ga sekate :D

kok kej stane tale AC. Kje ga lohk ubaum. Sam da naštimam volan, že predolg odlašam.

Seljak ::

http://store.steampowered.com/app/24421... Je pa bila med prazniki še cenejša.Ko pa izide 1.0 verzija pa bo dražja in sicer nekaj čez 50€.

Seljak ::

Pa še moja malenkost


Novi updejt :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Racing4life ::

Pozdravljeni.
Sem nov na forumu in tudi nov pri vožnjo z volanom in simulacijah. Pred 3dnevi sem kupil rabljeni logitech g25 in si naložil asseetto corsa. Takoj me je navdušila, da sem pri računalniku kar hitro pozabil na čas. Zanima me kako je z nakupom assetto corse ? Ker sem jo našel na nekaterih straneh npr. tudi ebay za 28EUR na njihovi spletni strani pa je 35EUR ? Je kaka razlika ali je vseeno kje kupim? Zanima še me tudi naslednje glede volana logitech g25, ker prej nisem imel nobenega volana in tudi takega nisem nikoli sprobal nvn če deluje vse normalno saj se mi zdi nekako zelo trd npr. pri obračanju ali kaj podobnega ko ga obrneš v eno stran za 900 pa potem še v drugo je nekako zelo trdo. Prvi dan se mi je zdelo normalno in nisem nič spreminjal nastavitev razen rotacije na 900, drugi dan in danes pa imam nekako čuden feeling. V logitech setupu sem spring, damping in centering dal na 0, in od takrat je malo boljše vendar še vedno čudno. Če je vklopljen centering se volana sploh neda normalno obrnit ker ga tako kot neka fedra potiska nasproti. Čudno mi je tudi da ko priklopim volan na usb deluje spet trdo, nato grem v setup in nič ne spremenim potem pa deluje spet vredu mehko, vendar v igrici grata spet nekoliko bolj trd. Je to vse normalno ali preveč kompliciram? Zanima še me tudi kake imate kaj nastavitve v igrici ?
Trenutno najboljši čas z bmw m3 gt2 v imoli 151.2 :)
Hvala za odgovore
Lp

Zgodovina sprememb…

Siddh ::

centering si izklopi, ker to ti centrira volan oz. kot si rekel, kot da ga fedra potiska nazaj. V logitech nastavitvah daj vse na default, potem pa se v igri igraj z nastavitvami.


Seljak ::

Pozdravljen. Glede nakupa igre ti lahko samo povem,da so nekateri kolegi iz Slo-racinga kupovai Assetto Corsa za manj kot 35EUR in jim igra normalno deluje,seveda pa moraš vedeti,da ni slučajno stran na kateri jo boš kupil prevara,sem pa slišal za strani,kjer jo prodajajo za par EUR ceneje.Jaz sem jo nabavil kar preko Steam-a.
Lahko pa se nam tudi pridružiš na http://www.slo-racing.com/ kjer ti bodo/bomo rade volje svetovali glede simulacij dirkanja.
Glede nastavitev volana probaj te,ki so sicer v Italjanščini ampak mislim,da ti ne bo problem


Opcija 2


In še v igri

Opcija 2



Sam imam sicer Logitech DFGT in imam nastavljeno rotacijo na 900 stopinj,efekte pa na 70-75%,centering efekt pa na 12%,kar pomeni,da ko boš spustil volan z kakšno silo ti ga bo nazaj v center zavrtelo.Če si že kdaj fural avto brez servota moraš sigurno vedeti kako je,če ga pripališ v ovinek na polno,zamotaš volan v smer ovinka in ko začneš pospeševati ti želi volan kar izpuliti iz rok in to je dejansko moč,ki se prenese iz koles po volanskem drogu na volan brez servo ojačevalca. Skratka manjši % pri centeringu boš imel manj sunka oz ti volana ne bo nabijalo nazaj v center in ga boš moral sam vrteti v center,več % pa ti bo dalo nekakšne realen filing,seveda pa ne pretiravati oz.delaj po občutku in kaj ti najbolje paše. Seveda pa je tudi pomembno kako boš imel nastavljeno v AC profilu. Najbolje je,da nastaviš in potem sprobavaš v igri katere nastavitve ti najbolj ugajajo.
Moje nastavitve v AC profilu so takšne


Z temi nastavitvami lepo čutim podlago,drsenje koles v ovinku,delovanje amortizerjev,ko prideš na robnik. Ko boš imel 1x vse to nastavljeno tako kot ti najbolj ugaja se bodo tudi rezulati izboljšali. Seveda pa je tudi pomembno kako imaš nastavljen setup dirkalnika,tukaj pa že moraš biti malo umetnika ;)
Lahko pa si ogledaš sledeči video in morda se boš kaj naučil


Upam,da sem ti vsaj malce pomagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Racing4life ::

hvala obema za pomoč :) bom se malo poigral s temi nastavitvami in sporočim napredovanje :)

Seljak ::

Moj čas v Imoli z BMW M3 GT2 je 1:46:132 in krogi niso bili idealni,ker sem ga dosegel med dirko.

B_U_R_I ::

Dokler še ni MP si lahko čas krajšate s hotlapanjem. RSR Live Timing aplikacija je idealna za to. Najhitrejše čase si lahko pogledate na Radiator Champs spletni strani.

Ko pride ven MP, bomo na slo-racing organizirali prvenstvo s Formulo Abarth, kasneje verjetno s še kakšnimi drugimi dirkalniki. Takrat vabljeni vsi, da se nam pridružite pri dirkanju :)

B_U_R_I ::

Pred izidom večigralske funkcije Assetto Corsa, si bomo lahko dolge zimske večere popestrili z novim tekmovanjem. Prvenstvo bo izvedeno v že prej omenjeni simulaciji, z legendarnim dirkalnikom Ferrari F40, ki je v svojem času veljal za presežek inženirjev iz Maranella.

 F40 HOTLAP prvenstvo

F40 HOTLAP prvenstvo



Na dirkališčih Vallelunga, Silverstone, Mugello, Monza in Imola se bomo lahko pomerili v vožnji na čas (hotlap), ki jo podpira aplikacija RSR Live Timing.

Tip tekmovanja: vožnja na čas (hotlap)
Simulacija: Assetto Corsa (Steam Early Access)
Dirkalnik: Ferrari F40

Urnik:

    Vallelunga: 14.2.2014 - 20.2.2014
    Silverstone: 21.2.2014 - 27.2.2014
    Mugello: 28.2.2014 - 6.3.2014
    Monza: 7.3.2014 - 13.3.2014
    Imola: 14.3.2014 - 21.3.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_U_R_I ()

puma982 ::

Zdravo, a lahko kdo tu gor prosim potrdi, da je igro mogoče igrat tudi z volani, ki nimajo 900°?
Sam imam volan, ki ima samo 250°.
Preizkusil sem tisto 'ki se tu gor ne sme imenovati' verzijo in ni variante, da naštelam da bi blo kolikor toliko igralno.
Menda je en 'workaround' tako da naštelaš vrednosti v ini filu,vendar ta verzija mi tega ne omogoča.
Razmišljam, da bi si nabavu, a zdaj ne vem če bo igralno al ne, ker ne morem stestirat tega workarounda. Hvala

Link do problema z volani z nizkimi ° vrtenja:
http://www.assettocorsa.net/forum/index...

Tu pa je link do workarounda:
http://www.assettocorsa.net/forum/index...

Siddh ::

jaz imam 270° volan in sem si nastavil steering gamma na okrog 1.5, malo se z tem igraj


puma982 ::

Hvala za odgovor, vendar to ni to. Volan ingame se še vedno obrača nesorazmerno mojemu inputu.
Je nelinearen, preobčutljiv in tako se ne da vozit hitro in precizno. Res čudna fora, da tega (še) niso implementiral. Z nobenim drugim simom nimam problemov.
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142749 (4951) oo7
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283305 (826) globoko grlo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014270 (2744) Horas
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27940882 (19898) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184364 (3201) Buggy

Več podobnih tem