» »

Assetto Corsa

Assetto Corsa

««
8 / 14
»»

Buggy ::

...pomenijo nič,če ne znaš braniti pozicije in ko se nekomu 10 krogov voziš za ritjo ga definitivno 1x izdajo živci,sploh če mu še blendaš,da se ti naj že umakne


...al pa nesrecnika v rit torpediras v ovinku...to je tudi super...zarad tega jaz vozim raje Hotlap, kjer se ucim linije in avta in je krog odvisen zgolj od mojih skilov. Kaj te pa kosta...to ni nobena vzvisenost ampak boj s sabo, da zboljsas svoj cas na tak ali drugacen nacin. Meni recimo tudi na Dirt Rally ne sede Rally cross, ker niso casi odvisni od mene ampak bolj od tega kako se drugim umikam in kako oni mene nasajajo od uzadi ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PrimozR ::

En kup za brezveze zabitega časa, ker hitro prideš na nek nivo, prek katerega ne moreš. Dirkanje zahteva, da si kreativen z linijami ter obenem morda vidiš kako novo linijo, ki ti omogoča nadaljni preskok s tega nivoja.

Se spomnim, ko sem v LFS-u v FXR-u ves srečen odpeljal 1:10.5 na Blackwood GP, kar je bilo takrat se mi zdi da 3 sekunde slabše od svetovnega rekorda. Kako leto kasneje bi bil to zame verjetno precej lagan racepace. Hotlappal nisem skoraj nikoli oz. res res redko.

Je pa za učenje pomembno, da imaš možnost voziti čim več avtomobilov na čim več progah. V LFS-u je bil popularen le kak Aston National (kao moderno dirkališče, tier 1) z GTR-i, par formulastih kombinacij (ki jih nisem vozil) pa demo scena. Ostalo je bilo bolj meh, kar je žalostno, GTR-i v Fern Bay (bolj old school, ozka proga na Jamajki) so pomojem celo bolj zanimivi, kot South City (mestna proga) :)

Buggy ::

jaz prog in avtomobilov v AC ne poznam, mi je pa v veselje vedno znova premagati svoj prejsnji cas...ker pa je meni bolj vazna izkusnja in ne sam rezultat, je to zame idelana sprostitev in uzivancija!
Ce pa imas ob tem na serverju se prijatelje, kjer stvar zacinis se malo z internimi forami pa je cisti win-win!

Sriple Tix ::

Buggy, z veseljem pomagam in če se dirka ne bo križala s kakšno izmed mojih aktivnosti, bom zanesljivo tam med treningi in tudi v štartni vrsti.

Buggy ::

Sriple Tix je izjavil:

Buggy, z veseljem pomagam in če se dirka ne bo križala s kakšno izmed mojih aktivnosti, bom zanesljivo tam med treningi in tudi v štartni vrsti.



to je pa zelo lepo od tebe, ker ce kaj prav pride zacetnikom, je nekdo ki zna opaziti kaj delas narobe in ti to na ustrezen nacin tudi predstaviti.

Seljak ::

Tako,napravil sem server za nas "začetnike".




Server: slo-tech racing
Geslo: slotech
Dirkališče: Vallelunga
Vreme: Spreminjajoče
Avti:

    Alfa_romeo_4c
    Audi_sport_quattro
    BMW 1m s3
    BMW m235i racing
    BMW m3 gt2
    BMW Z4 gt3
    Ferrari 458 GT2
    Mclaren MP412c gt3
    Mercedes SLS GT3
    Nissan GT-R GT3

dottor ::

Uuu super. Hvala ;)

Jaz sem čez 5 minut gor :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Audi quattro v AC ? Nisem vedel, a se obnaša podobno kot v Dirtu?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Dirt je dobra igra ampak tako dobro ne simulira kot AC. Boš lahko danes sprobal obe igri,če boš želel ;)

dottor ::

Za prvič mi je blo super :) Čene drugo dobiš nek občutek kolko hiter si, pa ko spremljaš ostale od zadaj vidiš malo njihove linije in izveš kej novega glede nastavitev.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Sorry, vzel sem napačnega, prepočasnega bemveja in postavilo me je naravnost na start, zato nisem nadaljeval.

dottor ::

Jaz sem fural M3 in mi je šlo solidno za moje pojme ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Seljak je izjavil:

Dirt je dobra igra ampak tako dobro ne simulira kot AC. Boš lahko danes sprobal obe igri,če boš želel ;)

Tut g27 bi probal :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Sriple Tix ::

Bolj kot model je važna kategorija, torej GT2, GT3 ... ali malce nabrušen street car, kakršen je 235 in v tej druščini ne gre nikamor :)

Seljak ::

Fantje se opravičujem,ker sem zapustil server,ampak mi je igra zmrznila. Ne vem ali so krivi beta gonilniki ali kaj drugega. Načeloma lahko vsak vikend naredim server in se malce dobimo,potreniramo in kakšno rečemo. Vidim pa da ste nekateri zares dobri v tej simulaciji ;)

m0LN4r je izjavil:

Seljak je izjavil:

Dirt je dobra igra ampak tako dobro ne simulira kot AC. Boš lahko danes sprobal obe igri,če boš želel ;)

Tut g27 bi probal :)


Itak,da boš ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

dottor ::

Bi pol zvečer šli odvozit še kakšno?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Lahko ;)

Sriple Tix ::

Jaz imam skupni trening ekipe za 24 urno dirko na Nordschleife, vendar če bom našel čas, se oglasim naokoli. Povejte, boste vozili zgolj GT avte ali ste tudi za kaj drugega?

Seljak ::

Na server sem dal mešanico avtov kot piše zgoraj. Lahko pa dam samo določene,kakor vam je želja.

Sriple Tix je izjavil:

Jaz imam skupni trening ekipe za 24 urno dirko na Nordschleife, vendar če bom našel čas, se oglasim naokoli. Povejte, boste vozili zgolj GT avte ali ste tudi za kaj drugega?


Kje to voziš,na RD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Sriple Tix ::

Tukaj, http://nords24.net/forum/ vzeli pa smo touring 320tko (poln kufer imam že GT avtov), čeprav sem sam želel voziti Clia, vendar ostala ekipa ni bila za to :| Tu pa je še live server, kjer lahko v živo spremljam napredek konkurentov in "mojih fantov" z rezultati treningov zadnjih nekaj dni http://nords24.net/forum/index.php?acti...
Igra je seveda rF2 :)

Žal je vedno tako, da na serverju, kjer je možnost izbire, 90% vzame GT avto, zato sem vprašal. Se vam bom pa malo valjal med kolesi s kakšno Alfico :D

dottor ::

Ob keri uri bi utegnili?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Siddh ::

Jaz najraje vozim GT86, starega M3 in pa F40. GT avtomobili so skoraj zadnji na spisku.


m0LN4r ::

Evo mam še jaz naložen AC+DP naslednji teden lahko gremo kako dirko
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Je kdo za danes zvečer? Tam ob ene 21. uri?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

m0LN4r je izjavil:

Evo mam še jaz naložen AC+DP naslednji teden lahko gremo kako dirko


Kaj si nabavil Assetto? Super ;)

m0LN4r ::

Ja, bom sprobal malo avte. Če ste za Lotus 49, sem tudi jaz :) Legenda od avta :)

@Benji
Ti lahko pogledaš nazaj z oculusom, kak ma lep motor :)

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

dottor ::

Če nam benji odpre strežnik se lahko pol dobimo, pa da lotusa not ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Siddh ::

Če bo se server odprl bi prosil brez DLCja, da se še lahko jaz pridružim. Na žalost še ga nisem kupil.


m0LN4r ::

Nazadnje sem igral, ko je špil bil še 1.0 nekaj. A se meni zdi ali je boljše vseskupaj?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

No pol Lotus 49 in eno ušečno progo :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Jaz vam lahko naredim server,ampak jaz moram iti spat :D
Server: slo-tech
geslo: slotech

Server postavljen.

dottor ::

Hvala. Jaz bom čez minuto gor :)

PS: Bo ostal server vžgan čez noč oz. do kdaj bo gor?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Celo noč ;) Upam,da bo lepo deloval :D Uživajte jaz grem spat :)

Siddh ::

Malo smo preigrali in je blo zelo zabavno. Tako da bi admina prosili če lahko jutri odpre server že ob šestih popoldan. Poskusili pa bi GT86 in SPA progo, razen če ima kdo kakšen drug predlog.
Igral sem kot misfit, da ne bo kdo zmeden.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

dottor ::

Ja 3 ure pa pol upanja da gume še en popustijo in brenze ne blokirajo. Ta Lotus je pošast prve klase :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Siddh ::

Je poganjanje serverja zelo zahtevno za računalnik? Razmišljam , da bi na enem starejšem core2quadu poganjal server z starmimi avti, npr. lotus 49, ferrari f40 itd.


dottor ::

Jaz imam en E7200 in 4Gb rama fraj trenutno... pa eno grafično lih da da sliko, net pa je 20/5.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Če boste vozili GT86, bi jo najbrž tudi jaz preizkusil. Pravzaprav sem zdajle malo pogledal po AC in prišel do zaključka, da vsaj 70% avtomobilov nisem zagnal niti enkrat, kajti tudi na RD dirkah vozijo skoraj izključno GT avtomobile ali moderne open wheelerje :8).

edit:
Ročni menjalnik ... 99% sem zraven.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Server ni težko pognat za par userjev, je pa fajn nizki ping oz. 10/10 optika :) No sej dela tut na 1/1, ut2k4 časi pa ni blo problema samo ping je bil temu primeren.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PrimozR ::

Valda imajo možnost poganjanja headless serverja brez da bi imel licenco? Pač da ga lahko vržeš na eno kišto v datacentru ali kaj podobnega...

dottor ::

Upam da ja... Drugače za 10 igralcev menda pobere samo 0,62Mbit/s.

Pač da skopiraš celo AC mapo na drugo mašino in provaš zagnat, ker čene je malo tečno. Pol bi res postavu na uno mašino ki imam doma, pa bi lahko imeli vsak dan (alpa skoraj) od 17:00 do 22:00 postavljen server, pa bi se samo tu javlo kakšne so želje. Za tistih 5 ur je poraba itak zanemarljiva, seveda če je 2 jedernik dovolj...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

PrimozR ::

Zakaj celo mapo? Dedicated headless server mora furati samo network komponento, moraš imeti par nastavitev za obkljukat avtomobile in progo pa par pravil, to je to. Content je itak ves lokalen pri igralcih.

dottor ::

Ker server mapa je v mapi od igre, ampak nevem če pobira modele al karkoli iz nje...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Tudi neko preverjanje mora bit, ker dosti je potem custom modov pa tweakov pa raznih .ini fajlov za sklopko itd.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Sriple Tix ::

Po mojem mnenju najobsežnejša stran z avti in progami za AC.
http://assettocorsa.club/en/

dottor ::

Kolko pa so te proge recimo primerljive z originali? Predvsem Grobnik?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sssaga ::

Seljak je izjavil:

Tako,napravil sem server za nas "začetnike".


Lepo! Se pridružim v kratkem.

Tudi meni leži C2D s 4GB rama (+ ATi 1950 Pro :D), samo pri UL ~1.0 MBit/s ne gre pričakovati dobrih rezultatov.

Sriple Tix ::

Grobnik je sestavil Mitja Bonča (mislim, da je nadgradil GTL/GTR2 verzijo Giannija Staraza) in je izjemen, kajti na njem imam oddelanih precej RL krogov in lahko povem iz prve roke, kakšne druge neoriginalne proge pa niti preizkusil nisem.

popravek:
Se oproščam, progo je prvotno sestavil Bojan Pintar za rFactor.
http://www.racedepartment.com/threads/a...

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Kako se pa mode namesti sploh? Kar se tiče serverja lahko jaz naslednji teden postavim pa bo odprt med 17. in 22. uro. Samo morem vse vrš v ohišje, zvezat kable in nastavit. Seveda če se da zadevo gnat brez Steama oz. brez da moreš v igro.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Na tem linku http://assettocorsa.club/en/ piše odebeljeno ;)

Mods for Assetto Corsa

World's largest collections of quality mods for AC. Latest updates. Only free. All mods tested. To install mod just copy the folder to
C:\Program Files(x86)\Steam\
SteamApps\common\assettocorsa\
content\cars(tracks). Don't forget to delete previous version.
««
8 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27143101 (5303) oo7
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283338 (859) globoko grlo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014423 (2897) Horas
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941263 (20279) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184400 (3237) Buggy

Več podobnih tem