Forum » Loža » Naročanje preko Aliexpress
Naročanje preko Aliexpress
Temo vidijo: vsi
komunist1945 ::
AE je pavšalno dvignil ceno vsakega posamičnega izdelka za nekje 3€, če primerjam cene že kupljenega s trenutnimi cenami. Torej še pred potencialno dodatno carino na tip izdelka so dvignili osnovno ceno, kar lahko pomeni +6€, če kupiš eno samo stvar.
Kot bi se za odločitve našega političnega vrha želeli maščevati nam, potrošnikom. Mislim, da sem za nekaj časa opravil z nakupi prek AE.
Mogoče res hočejo ljudi še malo dodatno nakurit. Ali pa imajo tudi samo zabasano logistiko, ker smo jih EU shopperji preobremenili, pa s tem hočejo malo začasno sprostit pritisk, verjetno največji val pošiljk šele prihaja.
Jaz sem tudi v vsakem primeru za nekaj časa opravil z nakupi, že zarad tega, ker sem naročal kot norc in prav ne vem več, kaj še kupit, tudi če bi hotel. Za ene pol leta bi moral bit mir, potem se bo pa že vedelo marsikaj.
esel ::
Mislim, da je ta podražitev sedaj vračunana v ceno in ob prejemu ne bo potrebno plačati ničesar več.