» »

youtube flash kanali

youtube flash kanali

The Player ::

Kar nekaj časa nazaj, ko si še nismo lastili high-tech napravic, pekač je bil luksuz in namesto call of duty-a je vladal medal of honour in ljudje še niso bentili nad Flashom, so bile v porastu razne flash igre in amaterske animacije posameznikov, ki so s pomočjo youtuba prišle do širše množice ljudi.

Tako se morda marsikdo spomni weeblsa s svojimi jazbeci in imenitnimi konji in ostalimi zabavnimi animacijami, ki so zavladale po internetu.

Zanima me kakšno mnenje imate nad takšnimi animacijami oz. zabavnimi vsebinami, narejene v flashu (glede na to, da mnogi pravijo, da flash propada)? Katere avtorje poznate in kateri so vam najbolj priljubljeni?

Še najbolj pa me zanima ali obstajajo tudi kakšni slovenski avtorji flash animacij, ki so po možnosti tudi na youtubu ali ostalih socialnih omrežjih?


spodaj je nekaj primerkov, ki so meni osebno všeč in so kar priljubljeni na youtubu. Seveda pa vas vabim, da delite še animacije svojih priljubljenih animatorjev.









Na koncu vas pa še vabim, da si ogledate še moj kanal, kjer objavljam svoje animacije in stisnite kak všeček al pa kak komentar/predlog

http://www.youtube.com/user/dovji007?fe...

oo7 ::

Ta mi je dober samo ne vem ali spada pod to kategorijo.


Za Slovenske pa jaz žal ne bi vedel.
Sem pa tudi tvoje pogledal. Dobro si naredil:)

The Player ::

oo7 je izjavil:



Za Slovenske pa jaz žal ne bi vedel.


Škoda, je pa res da je Slovenija majhna in je tudi slovenska skupnost na youtubu težje odkriti, ker je majhna ali pa so pod tujim imenom, zaradi lažje izpostavljenosti.

Sem mnenja, da bi blo fajn se spodbujat in tudi sodelovat med sabo.

Je pa tudi flash v sloveniji dokaj eksotika, mogoče bomo pa v prihodnosti koga navdišili :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska Youtube scena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111202 (8067) 2dark
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523347 (12315) otago
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425261 (12917) Vanich
»

Thief 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11620526 (14935) sesobebo
»

Strogo zaupno - slovenska animirana serija

Oddelek: Sedem umetnosti
161138 (599) terryww

Več podobnih tem