» »

GF3 Ti200 Voltmod

GF3 Ti200 Voltmod

GaS ::

Mam Inno GeForce 3 Ti200, v osnovi 175,200(400). Zdej ga mam softwersko navitga na 250,465. Karkol več mi že začne neke črte risat.. Zanima me, kako eni modeli na 3DMark-ovi strani, pod primerjalnimi rezultati, zberejo po 2000 in več točk od mene. Namreč fora je, da jim je uspelo navit Ti200 na več. Na mnogo več. Recimo, je dosegel zavidljivih 310,630. Ne vem kako, ok od kartice do kartice je ful odvisn, verjetn bi se kaksen Leadtek bolj obnesel. Sam vseeno, loh so vse skupi buče, al pa je kaksen voltmod naredu... V glavnem zanima me prav to, kako bi loh jst se kej vec iztisnu iz tega Ti-ja, oz. ce je kdo ze delal voltmod na tej kartici?
Thanx!

OwcA ::

Povezava na vmod je v "Preberi me".
Otroška radovednost - gonilo napredka.

GaS ::

ja, sori, sm šele pol iskal po slo-techu in najdu koristne stvari:)


p.s: v bistvu me samo še zanima(na elektro se nc ne spoznam), kaksen upor morm gor prlotat? Mora bit kao 1kOhm, tko na xbit labs-u piše. Ker ta Inno grafikulja je v bistvu referencna kartica od nVidie. Torej kaksen nej bo ta upor?

thanx,
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaS ()

mile ::

rabis dva upora po 1 kOhm.
Meni gre doticna kartica po volt modu (RAM) na 490 Mhz. Verjtno bi lahko se malo povečal napetost. Vendar se mi ne da sprobavat.

dusangonzo ::

Mam Gf3 Ti200 od MSI pa mi ram stabilno dela na 510MHz brez reber in Vmoda. A se pol rami pri različnih proizvajalcih razlikujejo ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manjkajoča elementa elektronika. Katera sta?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
184227 (3251) aco111
»

AC signal generator

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
161886 (1566) Pyr0Beast
»

Elektroniki, na pomoc (NTC termistor vprasanje)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
145224 (4563) svizec75
»

Stroboskop -> mocnejsi stroboskop (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
596809 (5852) DimmniBurek
»

kam po 200MHz CAS2 CMD1 DDR 512MB ram? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544318 (3519) asPeteR

Več podobnih tem