» »

Gaming slušalke,tipkovnica

Gaming slušalke,tipkovnica

Kolarks ::

Nameravam si kupiti gaming slušalke in gamign tipkovnico in sem malce gledal tole:

slušalke: http://www.mimovrste.com/artikel/126001...

tipkovnica: http://www.mimovrste.com/artikel/226003...

Kako se vam zdi? Aja pa vprašal bi še za kakšno drugo dobro trgovino z razerjovo opremo.

Lp

spirit ::

Anansi ni slaba za nemehansko tipkovnico.
Slušalke pa tako nisko nek presežek niso pa slabe, meni mikrofon na kablu nikoli ni bil pretirano všeč. Če kupuješ slušalke jaz prodajam komaj kaj rabljene Chiamera 5.1 ali pa vzami Karken pro

Kolarks ::

Kaj pa je prednost mehanskih tipkovnic?

spirit ::

Prednost je v feedbacku, je pa res da so glasne, je sicer odvisno od uporabnika ampak glede na to da gledaš tipkovnico z visokimi tipkami se splača pogledat. Anansi gledaš zaradi dodatnih tipk MMO?

Kolarks ::

Ne tipkovnico bi imel samo za gaming najbol bi uporabljal tipke q,w,e,r,d,f. Rad bi nekaj kakovostnega.

spirit ::

Mora bit osvetlena? za kakšen denar iščeš? če pod 100 pa ja pol si dobr zbral, če ne rabi bit osvetljena potem raje navadno Black Widow, lahko pogledaš če dobiš kje ugodno K90 od cOrsaira so tut uredu., K60 je recimo zlo dobra in je prou namenjena uporabnikom wasd, ni pa osvetljena.

Kolarks ::

Fajn bi bilo, da je osvetljena. Iščem jo za pod 100. Rabim jo pa za igro league of legends to so tipke q,w,e,r,d,f,space :D

spirit ::

Potem je verjetno dobra odločitev ja, trenutne se nič kaj ne spomnim pod 100€ osvetljeno pa tega ranga kar se tipk samih tiče. Morda bo še kdo drug podal svoje mnenje.

Kolarks ::

Mogoče kdo ve zakaj dinokomp ne dela ? Ko se registriram in se potem hočem vpisat se ne gre vpisat javi da enaslov ne obstaja v bazi ali pa da je uporabniško ime ali geslo napačno. Probal sem se že 3x registrat a ne gre.

Lp

spirit ::

ker so zbrisal račune ob prenovi. naredi novega uporabnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tipkovnica z osvetljitvijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
213496 (3042) integral15
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16047595 (42205) LordPero
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114113 (12530) 3man
»

monitor + miška + tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
312674 (2097) stoneman
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556056 (4901) deadbeef

Več podobnih tem