» »

Kopiranje diska

Kopiranje diska

Xion ::

Imam 20 GB disk, razdeljen na dve particiji, zdaj pa bi rad prekopiral vsebino diska na nov, 80 GB disk (spet dve particiji), tako da bi vsi programi ostali v delujocem stanju. Kako naj se tega lotim?

bastadu ::

Program za kloniranje se imenuje Nortin Ghost... Sicer pa uporabi iskanje, ker je bilo o tem že dosti napisanega...

ngc2392 ::

dvomim, da ti bo uspelo prekopirati vse v takem stanju, da bo delovalo. jaz bi raje prekopiral obstoječe datoteke, dokumnete, naslove, pošto in nastavitve in potem še enkrat lepo namestil na nov disk. vključno z sistemom.
United We Stand, Divided We Fall

ToniT ::

Ti samo uporabi Ghosta, pa bo vse delalo.

RamOne ::

Ghost dela povsem ucinkovito ce ghostas win9x ali winme. Ce bos pa hotel ghostat winxp pa ti ne bo delal tko kot bos hotu. Vsaj meni ni, pa sem ghostal na treh razlicnik racunalnikih. Nevem kaj imajo xp-ji, ampak zgleda da si zapomnijo celo serijsko # diska, in pa celoten sistem, tako da se enostavno ne zbudijo po ghostu...

...moje skromno mnenje, bi pa rad slisal tudi ostale kaksne izkusnje imate z ghostom in xp-ji?

ToniT ::

Jaz osebno zelo dobre.
Naredil sem točno to, kar hoče narediti Melkor.

RamOne ::

Zanimivo.

Potem pravis da ko si ghostal Xp-je so ti na novem disku delali bp.
Pa si ghostal celoten disk ali samo particije?
Jaz sem oboje probal, pa sem imel povsem identicna diska WD40 Gb, ampak ni slo. Sem moral potem na ''roke'' vse skup nalozit.

bobby ::

Se pridružujem ToniT!
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Lucio ::

Ghost dela tudi z WinXP, le da moraš pazit katero različico imaš. Zadnja deluje brezhibno.

RamOne ::

In kera razlicica je to? Jaz sem uporabljal 7.0

Xion ::

Kaj pa ce tako kot jaz nimas Ghosta, je se kaksna druga moznost?
Kopiranje fajlov odpade, probal 3x (trikrat!!!), pa se racunalniku ni ratal postavt v winse.

ToniT ::

Uporabil sem Ghost2003.

ali3n ::

V soboto sem prvič ghostal sistem... (Gost 2003) - po 20-tih minutah je komp že laufal... :D Kapo dol...

@ Melkor: ghostal sem cel disk (5 particij) - na "ciljnem disku" nisem delal nobene particije, ker ti Ghost nardi... če je disk večji od originala jih raztegne, če je manjši jih skrči.... Ukaz za čarovnika je pa Clone Disk... res je enostavno, ne morš falit...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

mortal ::

Lahko uporabiš tudi DRIVE IMAGE ... program je skor isti kot ghost ! Pa ti bojo delali XP,98,Me ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako prenesti celotno vsebino diska na nov disk?

Oddelek: Programska oprema
133867 (3581) BigWhale
»

kako narediti duplikat sistema (brez "ghosta"!!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
61300 (1195) ferjan
»

Prenos NT 4.0 OS z Ghostom na drugi disk

Oddelek: Operacijski sistemi
141341 (1213) Lith
»

Ghost-am Partition to Partition iz starga diska na novga pa ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
9930 (808) AtaStrumf
»

RAID

Oddelek: Pomoč in nasveti
5942 (827) luni

Več podobnih tem