» »

Kdo je zadolžen potegniti kabel za elektriko do števca?

Kdo je zadolžen potegniti kabel za elektriko do števca?

Goran's Blog ::

Pozdravljeni.

Mi zna kdo je zadolžen za potegniti kabel za elektriko do števca?
Elektro ali sam?

Lp

kloko ::

Ti sam. Elektro ti v soglasju poda pogoje, torej kje je točka priključitve in kje mora stati omarica s števcem, vse ostalo je tvoje. Soglasja, izkop, polaganje kabla, namestitev omarice, vse to je tvoja obveznost in seveda strošek.

L.p., Kloko

Goran's Blog ::

kloko je izjavil:

Ti sam. Elektro ti v soglasju poda pogoje, torej kje je točka priključitve in kje mora stati omarica s števcem, vse ostalo je tvoje. Soglasja, izkop, polaganje kabla, namestitev omarice, vse to je tvoja obveznost in seveda strošek.

L.p., Kloko


Ok, toliko da vem smi je zdelo da je tako.
Stvar je da je potrebno na novo kabel potegniti ker je sedanji že star in nagaja z eno fazo.


Lp

kloko ::

Ker boš takoalitako moral klicati Elektro, da bodo odklopili star kabel in priklopili novega, lahko poskusiš še malo "pojamrati" glede stroškov. Včasih se da dogovoriti in kakšno stvar naredijo zastonj.
Drugače pa glede tega kabla, a si res prepričan, da je kriv kabel? Meni se zdi bolj verjetno, da so kakšni slabi spoji na enem ali drugem koncu.

L.p., Kloko

Goran's Blog ::

kloko je izjavil:

Ker boš takoalitako moral klicati Elektro, da bodo odklopili star kabel in priklopili novega, lahko poskusiš še malo "pojamrati" glede stroškov. Včasih se da dogovoriti in kakšno stvar naredijo zastonj.
Drugače pa glede tega kabla, a si res prepričan, da je kriv kabel? Meni se zdi bolj verjetno, da so kakšni slabi spoji na enem ali drugem koncu.

L.p., Kloko


Ja je kabel kriv ker so bili od elektro že 1x pri meni vendar me ni bilo doma, vendar kar je povedal brat so rekli da je potrebno menjati kabel. Jih pole pokličem in vidimo kaj se da rešiti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električni števec

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
335389 (1789) starfotr
»

Ali moraš pri preureditvi elektro omarice izvajati neke meritve

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
246611 (5608) Pithlit
»

inštalacija 3 faznega električnega toka

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2722908 (22169) balocom
»

pomoč pri "obnovi" mreže

Oddelek: Omrežja in internet
151602 (1193) sid
»

Kje kupiti KillAWatt ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
133119 (2471) boysta

Več podobnih tem