» »

kako povezati dva Samsung smart TVja?

kako povezati dva Samsung smart TVja?

razree ::

Živjo,
torej imam 2 Samsung LCD TVja, oba sta isti model (UE50ES6100WXXH). Kar me zanima je kako ju povezati med seboj, da jih bom lahko upravljal z istim daljincem. Stvar je ta, da TVja stojita skupaj ob isti steni in, če stopim recimo ne manj kot 2m stran, lahko oba naenkrat upravljam z istim daljincem. Če pa se enemu približam na 1m, komando iz daljinca dojame samo ta bližnji TV, drugi ne..In tukaj nastopi moj problem, ker moram potem drugega "syncat", da dobim isto stanje kot na prvem.

Ena izmed možnosti za povezavo komponent je Anynet+ preko HDMI kabla. Sicer nisem nikjer zasledil, da je komu uspelo povezat dva TVja med seboj ampak sem vseeno probal in sicer z HDMI 1.4 kablom, vendar mi TV ja nikakor ne dojameta nobene naprave pri Anynet+ povezavi.

Je kdo mogoče mogoče poskušal že kaj podobnega, da bi mi znal svetovati kaj in kako?

thanks

cegu ::

Poskusi z zrcalom.

Tv ki ne dobi signala ga ne dobi, ker ga išče "pred sabo" torej ne vidi levo, desno; odboji s sten pa so zgleda preslabi. Če pa postaviš zrcalo pred sprejemnik (fotodetektor) in ga postaviš tako, da ti vidiš sprejemnik (fotodetektor) od koder upravljaš daljniec, potem bo tudi TV videl tvoj daljniec.

Kaj ratalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cegu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Set-top-box pri T2

Oddelek: Zvok in slika
295047 (3631) ...:TOMI:...
»

Pilot za satelit je fuč?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71670 (1344) cegu
»

TV Star T1000 - DVB-T in media predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
309464 (7828) asterix2000
»

tv - antena

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
193780 (3212) Alexius Heristalski
»

Daljinec za računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142382 (2186) jerry2000

Več podobnih tem