» »

USB Ključ problem

USB Ključ problem

aljo558 ::

Imam sledeč problem. Računalnik zazna USB ampak ko ga iščem v mapi Moj Računalnik ga nikjer ne najdem. V drugem računalniku dela ko urca. SanDisk Cruzer 8GB, oba usb ključa sta na isti štos...kaj naj naredim?

hojnikb ::

ti ga zazna tut v device managerju ?
da nimaš kje te črke pogona skrite..
#brezpodpisa

aljo558 ::

Ne niso skrite. Najde, ga v "naprave in tiskalniki" ampak ko kliknem nanj ni nič. Vse sem naložil lepo gor ene par musk in vse, samo zdaj mi noce odpret oz. ne prikaze.

hojnikb ::

probi ga formatirat
#brezpodpisa

aljo558 ::

Lahko ga formatiram v drugem računalniku, ampak nič ne pomaga...

hojnikb ::

na tem ko ne dela ga dej ane
#brezpodpisa

Good Guy ::

pojdi pod disk management in mu tam dodeli črko pogona.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

aljo558 ::

Isto je če ga formatiram ali pa ne. Sem mu dodelil črko pogona in sedaj kaže ko grem pod lastnosti da ima 0 bajtov prostora.

hojnikb ::

si probu vse usb porte ?
#brezpodpisa

Alen Lina ::

Zdravo. Glede na to, da je ta tema še nekoliko aktivna, bom tu opisala svoj sledeči problem. Imam USB KLJUČ Kingston ga 256GB DataTraveler 310 2.0. Ko ga vstavim v računalnik, mi ga zazna, vse lepo in prav. Vendar ko bi želela, da gor nekaj naložim, mi ne zapiše vsega. Očitno USB ključek nima svojega programa, tako da bi prosila, če bi mi lahko nekdo pomagal, glede tega problema. Ključ sem zelo drago plačala in nočem ga kar zavreči.

kloko ::

Natančneje obrazloži tole:
Vendar ko bi želela, da gor nekaj naložim, mi ne zapiše vsega.


L.p., Kloko

rogi2010 ::

Naj uganem, 256 giga ključek za 50 eu, kupljen preko interneta?

Isti simptomi kot tole?



Če lahko, odpri dispute kjer si kupila, če ne vrzi stran in naslednjić ne kupuj nepreverjene zadeve za smešno nizke cene.

Alen Lina ::

Ne ni bil 50 €. Kupljen je bil letos maja 2013, v Ameriki, ko sem bila na obisku pri sorodnikih, v eni računalniški trgovini, nekaj podobnega kot pri nas BingBang ali pa ComShop... zelo drag je bil, cene se pa ne spomnem.

Noče mi naložit vsega.. glasbo naložim, dela.. hočem kak film, kake dokumente, podatke - karkoli drugega, mi pa ob tem ko vzamem ključek ven iz računalnika, vse izbriše ! -.-

kloko ::

Sliši se podobno, kot da bi res šlo za ponarejen ključek. Testiraj še na kakšnem drugem računalniku oz. daj nekomu, ki se spozna, da pregleda zadevo.

L.p., Kloko

Alen Lina ::

Sprobala sem na vseh možnih op. sistemih .. vista, windows 7 in 8 .. xp .. mac al kaj je že .. nevem več sama kaj naj -.- .. mislim le, da manjka en program gor .. HVALA ZA VAJINE ODGOVORE.

kloko ::

mislim le, da manjka en program gor

Narobe misliš. Daj nekomu, ki se spozna, da pregleda ključek.

L.p., Kloko

hojnikb ::

nope, to si kupla ponarejen kjuček, ki nima v resnici tolk placa in potem pač fajle zapisuje v prazno.
Ker res močno dvomim, da si dala 1000$, kolker bi stal original tak kjuček.

Poženi chipgenius, da vidim kolk ma res placa; če maš srečo, se bo dal nazaj pohekat na tako kapaciteto, ko jo v resnici ma.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ne bere USB ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
414637 (3670) DeeCoy
»

Istočasno mi ne zazna dveh usb3 enakih diskov

Oddelek: Strojna oprema
7843 (684) Redorange
»

Priklop drugega SATA diska

Oddelek: Strojna oprema
202818 (2402) amigo_no1
»

install win7 iz SSDja

Oddelek: Operacijski sistemi
111091 (993) _Dejan_
»

Ne zazna USB -ja na XP

Oddelek: Strojna oprema
112452 (2333) damjanj

Več podobnih tem