» »

Fifa 14

Fifa 14

jedom86 ::

Se komu špila Fifo 14 original preko origina online??

Id= jeffo561

napište mi nick pa te dodam.

čaw

jizzer ::

Bom te dodal :) Kaj največ igraš? Jaz sem si letos končno prvič kupil fifo pa nevem kaj bi igral hehe :) Največ sicer seasons in FUT :)
edit: my origin: majeRic1230

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

gor13azd ::

bom kar tu vprašal...je naletel že kdo na podobno težavo? Igram fifo career mode (13 ali 14, v obeh se to dogaja) in se normalno čimprej hočem znebiti vseh slabih igralcev, zato jih dam na transfer, ob tem pa nekatere še ponujam drugim klubom z doplačilom za boljšega igralca...zadeva se začne zapletat, ko mi recimo 2 kluba sprejmeta ponudbo (player + cash) za istega igralca....ali pa ponujenega igralca uspem prodati navadno preko transfer liste, prej omenjena ponudba pa še ostane za potrdit, ker jo nisem takoj sprejel ampak dal na stall...skratka uspe mi ena izmed kombinacij, da igrica ne registrira, da je igralec že bil prodan klubu A (čeprav ga izbriše iz squata) in mi ga posledično pusti prodat (player + cash) še klubu B, kar pa se konča s chrashom v desktop......isto težavo sem mel na fifi13 in sem upal, da so odpravili napako, ampak zgleda ostaja...ima kakšen izkušnje, rešitev?
gogi

Bolf3nk ::

lol...fifa in igranje career moda.. bug fest. igraj raje fm

fifa je za online

Konlov ::

Jaz pa v team manegment npr v SLO dodam igralca, ki sem ga ustvaril. Ko grem igrat kick off, se ga pa ne vidi. Nasvet morda?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718834 (2463) oo7
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320343 (11483) kajetan
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416450 (8704) Beskomedo
»

FIFA 13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6110127 (5267) Pesimist
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558194 (5704) mrdejan13

Več podobnih tem