» »

Nero 6.6 Reloaded in mnenje!?!

Nero 6.6 Reloaded in mnenje!?!

Nocko ::

Sedaj je že kar nekaj časa na voljo zgoraj omenjena verzija, ki je uporabnikom le tega programa pripravila na zunaj skoraj neopaznih sprememb.

Najbolj zanimiva se mi je zdela ta o krajšem Lead Out-u, ki ti prihrani od 10-80 sec peke in nekej 12MB na CD-ju!

Sedaj me zanima, če je že kdo kaj testiral in če so opazni kaki boljši rezultati! Osebno sem testiral z 701MB podatkov ki mi jih je Plextor 48x zapekel z 40x hitrostjo v 3:03, v tem primeru nisem opazil nobene izboljšave!

pričakujem vaša menje!

@ Nocko

BoBi ::

Sem probal zapect 715mb (toliko naj bi se dalo s krajsim lead-in) pa na koncu javi napako in ne zapece. Pekel sem na CDRW. Je komu ratalo zapect 715mb podatkov?

HairyFotr ::

Kako to d na njihovi strani te verzije še ni napisane?
Link1
Link2
Al pa sm sam jest kj spregledov:)

Han ::

Ker uradno izide 28. t.m. ;)

globoko grlo ::

na rwjih itak ne morš overburnat

sinko999 ::

@globoko grlo | zakaj pa ne bi mogel Oveburn-at rw-ja jast sem jih pa so delali pač si dal v DAO mode pa je overburnal. Gor sem spravil 720 MB oz 82 min .
Ni? ni ve?no !

globoko grlo ::

aja, ok, pol mam pa sam jest take, k se jih ne da

BoBi ::

Seveda se da tudi RWje overburnat. Ampak Nero 6.6 spravi gor vec podatkov na drug nacin (ne overburn), tako da skrajsa zapis lead-in (al pa lead-out, mogoce tud oboje).
A je kdo ze to probu in mu je ratal?

minime ::

V cem je razlika med Enterprise in ultra edition.

falotXP ::

Ja to mene tudi zanima v čem je razlika med Enterprise in Ultra Edition izdajo, ker jaz razlike med njima ne najdem! Ve kdo v čem je razlika????

CaqKa ::

so že popravli da si zapomni pozicije oken? pa da pri audi cdjih ne dela po defaultu 2 sek pavze?

CaqKa ::

tale nero postaja vedno večji bloat... samo alternative pa ni od nikjer. no razn cdrecorda.

zile ::

Ja jest se strinjam s Caqko. Naj naredijo inštaler, kjer bom lahko izbiral kaj si želim inštalirati. Kdo rabi 10 raznih dodatnih pomožnih programov :\

CaqKa ::

ne ne.. bloat v smisli da bi zadeva lahko postala bolj zoptimizirana.

DSmidgy ::

Men je tud smotan, ker se use inštalira. Zato pa spremenim inštalacijo iz .exe v .rar in samo odpakiram program za peko. Pa mal je treba še v register dodat, da AudioPlugins dela - mogoče se to da v programu določit (nisem še probal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DSmidgy ()

TribesMan ::

Edina omembe vredna zadeva v novem Neru se mi zdi overburnanje DVDjev... saj lahko gor spravis 120MB vec, kot brez overburnanja... kar je velikokrat prirocno, saj mi ponavadi ko delam DVD z podatki zmanjka glih kakih 50MB da bi lahko dodal se kaksen dodaten film...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

hudo?? dvdje se da overburnat???? :D :)) :) 8-)
btw kok tocno vec gre gor?? defult je 4500mb...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

TribesMan ::

Jap... tam pod Expert Options imas zdej poleg "enable CD overburning" se "enable DVD overburning" Sam ne dovoli kaksnih ekstremnih nastavitev... kot recimo pri CDjih kjer lahko nastavis tud 99min... ampak pusti samo do 4600MB... no bolje kot nic :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

jup :) vsaj da se. me pa zanima kako bodo to mediji prenesl :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

OK, a je kdo probaval na NECu 3500 overburnat?
ZDejle nimam kej pect pa da vem, ce cem naslednjic overburnat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD overburning

Oddelek: Programska oprema
71463 (1291) Quikee
»

Resnice in laži o DVD+-R - jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
131768 (1351) Quikee
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220243 (11759) svejk
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644731 (3840) Lime
»

OVerburn

Oddelek: Strojna oprema
121469 (1133) piek

Več podobnih tem