» »

Free CRM/ERP sistem

Free CRM/ERP sistem

TomTom1337 ::

Torej - za avtoservis bi rad postavil CRM/ERP sistem, pri čemer načeloma ne bi začenjal iz ničle, ampak bi za osnovo vzel en free CRM/ERP sistem. Začetne zahteve so precej nizke (1-2 uporabnika, omogoča pa naj shranjevanje strank, njihovih vozil, servisne knjige teh vozil, izpis računov ... itd). Kasneje bi stvar razširil ter dodal kako funkcionalnost (predvsem zanimivo bi mi bilo zanimivo SMS obveščanje). Aja, pa prevesti ga bom moral v slovenščino. Zdej pa me zanima, kaj priporočate, da vzamem za osnovo? Ogledal sem si nekaj zadev, najbolj obetaven se mi zdi Dolibarr. Glede programerskega jezika mi je vseeno, ker itak nimam izkušenj z nobenim (razen z ASP.NET) in se bom poleg pač učil (sicer sem bolj "hardware" orientiran). Aja, pa časa imam nekje 2 leti, tako da se nikamor ne mudi. :)


Hvala za ideje že vnaprej.

TomTom1337 ::

Nihče nima nobene ideje?

b3D_950 ::

TomTom1337 ::

Nič od tega ni preveč uporabnega zame. Potrebujem bolj ERP kot CRM sistem, sicer pa je veliko linkanih sistemov open-source, ne pa tudi brezplačnih.

neoserv ::

ERP aplikacija (oz. bolj sistemi, to niso več aplikacije) so ponavadi zadeve, kjer se budget prične pri 100.000 €.
Tako da online boš težko dobil neko brezplačno implementacijo s supportom, ki pritiče takim sistemom.

Sicer pa Google in "free ERP" ali kaj podobnega. Mogoče najdeš kaj za svoje potrebe.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

TomTom1337 ::

Heh, to sem že vse pregledal, Googlati menda znam.

Bom verjetno kar sam kaj naredil v Djangu ali ASP.NET, ker Dolibarr (PHP) mi ne diši najbolj.

fosil ::

Beseda ERP je premočen izraz za to kar ti iščeš.
Jaz bi temu rekel small business database
To bi bilo najbolj enostavno narest v Accessu ali LibreOffice Base.
Lahko vzameš tudi kakšen že narejen template in ga dodelaš.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Sončica ::

Dobra stvar za to je Hansa World Enterprise. Poceni, prilagodljiva....
http://www.rrc.si/produkti/hansaworld


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ERP/CRM za manjše proizvodno podjetje (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
7115491 (935) Goran's Blog
»

Upravljanje s strankami

Oddelek: Loža
61696 (1320) Yohan del Sud
»

Izdelava gui obrazca za vnos in iskanje podatkov

Oddelek: Izdelava spletišč
61506 (1370) Ales
»

egroupware

Oddelek: Programska oprema
61459 (1294) G-man
»

Programi za vodenje podjetja?

Oddelek: Programska oprema
82963 (2963) PhotoBlaz

Več podobnih tem