» »

trg dela za angleško govorečo osebo...

trg dela za angleško govorečo osebo...

kumer ::

Dober večer

Ali se morda kdo spozna na naš trg dela. Kje lahko oseba iz Anglije preveri ali je za njo na voljo primerno delovno mesto. Gre za osebo, ki deluje na področju IT.
Kje lahko dobi več informacij...

Za vaše odgovore se vam zahvaljujem.

LP

kloko ::

ViP, samoiniciativa, zavod za zaposlovanje. V tem vrstnem redu, pomoje. Lahko pa tej osebi tudi pojasniš trenutno situacijo na trgu dela pri nas, da ne bo kakšnih prevelikih pričakovanj.

L.p., Kloko

...:TOMI:... ::

Škoda je, da se nekaj trudi pri nas, če zna angleško so mu odprta številna vrata po svetu.
Tomi

Matako ::

...:TOMI:... je izjavil:

Škoda je, da se nekaj trudi pri nas, če zna angleško so mu odprta številna vrata po svetu.


Skupaj z cca 1 milijardo ostalih (konzervativna ocena za 1. in 2. jezik - ni vštet kot tuj jezik). Indija, dragi moji.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

kumer ::

kloko je izjavil:

ViP, samoiniciativa, zavod za zaposlovanje. V tem vrstnem redu, pomoje. Lahko pa tej osebi tudi pojasniš trenutno situacijo na trgu dela pri nas, da ne bo kakšnih prevelikih pričakovanj.

L.p., Kloko


To sem mu že pojasnil.
Kaj je ViP?

...:TOMI:... je izjavil:

Škoda je, da se nekaj trudi pri nas, če zna angleško so mu odprta številna vrata po svetu.


Svet je majhen in zgodila se je ljubezen med slovenko in angležem, sedaj imata razmerje na daljavo, a seveda to ni to, zato razmišlja o preselitvi v slovenijo, kjer se cedi med in mleko ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

mgermo ::

Naj ona gre gor, win.

jype ::

kumer> Kje lahko oseba iz Anglije preveri ali je za njo na voljo primerno delovno mesto. Gre za osebo, ki deluje na področju IT.
kumer> Kje lahko dobi več informacij...

Kaj pa zna?

http://www.zemanta.com/blog/zemanta-is-...

kloko ::

ViP: veze in poznanstva

Ne vem sicer, v kakšnem okolju živiš, ampak za dobro službo rabiš nekoga, ki te pozna in te priporoča, ko je kakšno prosto delovno mesto. Če ga ni, se pa naredi...

L.p., Kloko

Isotropic ::

upam, da ni kaksen zagret contractor ali big-data stuff
v tem primeru bo spizdil ven v enem letu :D

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

mi imamo v ožjem krogu podobno izkušnjo, vendar je fant slovenec, ki je 8 let delal v londonu in zaradi ljubezni spet pritacal nazaj.
Tam je pustil službo, ki je bila ok plačana, ter kljub opozorilom na stanje pri nas, se je vseeno odločil za to potezo in glej ga zlomka, že pol leta ne dobi dela.(fizikalc pa pač noče bit, ker mu je pod častjo).
Tako, da sedaj pa razmišlja, da bi se vrnil gor ampak punca noče z njim......
plot: če nima zagotovljenega delovnega mesta, naj rajši ne hodi dol v to prelepo skorumpirano podalpsko deželico.

Invictus ::

Naj zamenja punco ...

Saj Angležinje niso tako slabe. Da ne govoriš o mešanih ... Mnjami ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Red_Mamba ::

kumer je izjavil:

kloko je izjavil:

ViP, samoiniciativa, zavod za zaposlovanje. V tem vrstnem redu, pomoje. Lahko pa tej osebi tudi pojasniš trenutno situacijo na trgu dela pri nas, da ne bo kakšnih prevelikih pričakovanj.

L.p., Kloko


To sem mu že pojasnil.
Kaj je ViP?

...:TOMI:... je izjavil:

Škoda je, da se nekaj trudi pri nas, če zna angleško so mu odprta številna vrata po svetu.


Svet je majhen in zgodila se je ljubezen med slovenko in angležem, sedaj imata razmerje na daljavo, a seveda to ni to, zato razmišlja o preselitvi v slovenijo, kjer se cedi med in mleko ;)


Najbolj glupa poteza ki jo lahko naredi.
naj se ona v UK preseli.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

furion ::

kumer je izjavil:

Dober večer

Ali se morda kdo spozna na naš trg dela. Kje lahko oseba iz Anglije preveri ali je za njo na voljo primerno delovno mesto. Gre za osebo, ki deluje na področju IT.
Kje lahko dobi več informacij...

Za vaše odgovore se vam zahvaljujem.

LP


Ne, ni.

Razen, ce zeli delat zastonj oz. si unicit life.

MadMicka ::

kumer, VIP pomeni v tem primeru veze in poznanstva. Se pravi, rabi nekoga, ki je VIP - very important person :)

kumer ::

hvala za nasvete, sem mu razložil, da je pri nas štala... ;)
punca ne more gor, ker študira....

saj je malo možnosti, da bi prišel, pač zanima ga stanje na področju dela pri nas in sem mu poslal kar link do te slike:

http://www.ess.gov.si/


:(

LP

Smurf ::

Ce je dober, potem lahko kar hitro najde sluzbo. Ce je povprecen, bo pa tezja ja.

first_line ::

Mi smo imeli enega is čikaga zraven profesorice pri angleščini. Da dobiš občutek kako je govoriti z avtohtonimi murica spikerji.

Je človek samo jokal kako se ne upa z avtom vozit, ker je samo 1.1 :D

Glugy ::

Ja res je težko službo dobit. V bistvu je še najbolj svoje podjetje odpret pa neki novga pogruntat kar bi se prodajal. Sam kaj k je že tok stvari pogruntanih da težko vedt kaj bo deloval pa kaj ne. Razne raziskave delat je drago pa še to morš pazt kok prepoznavn izdelk/storitev nardiš. Trg v Sloveniji je glede na razmere nasičen. Izvažanje je spet dražji projekt za katerga spet ne veš kako se bo izšel. Za enga povprečnega človeka je postat podjetnik težko ker zahteva preveč stroškov in tveganj. Ampak ja če ti pa uspe si pa sam svoj šef pa čeprav morš trdo delat imaš vsaj službo.

Fizično delo je edino ki ga lahk skor povsod dobiš. Mogoče bi lahko edino še kak šofer bil samo to nisi kaj dosti plačan. Težko je res..jz še zase ne vem kje bi dobu solidno službo razn izven Slovenije (pa še tm ni vse tako zlato kot se svetlika)

kumer ::

Ali morda poznage še kakšno podobno podjetje kot je ZEMANTA?
Hvala
LP

tony1 ::

jype ::

kumer> Ali morda poznage še kakšno podobno podjetje kot je ZEMANTA?

Celtra, Iddiction (in mogoče tudi njihova "mama" OutFit7), če je v hw in embedded svetu bo zanimiv za Visionect, žal pa ne vem, če v tem času zaposlujejo (dobrih ljudi se praviloma ne brani nihče).

So tudi manjša podjetja, ki jim lahko uspe, pa jim še ni, ampak teh je veliko in so običajno zelo na tesnem s financami.

kumer ::

Hvala, bom posredoval dalje.
LP

Isotropic ::

NIL

Ashrack ::

jype je izjavil:

kumer> Ali morda poznage še kakšno podobno podjetje kot je ZEMANTA?

Celtra, Iddiction (in mogoče tudi njihova "mama" OutFit7)

Zakaj pa 'mama'?
....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outbrain kupil Zemanto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
13439807 (30291) thramos
»

Program .dxf v g-kodo, brezplačni

Oddelek: Programska oprema
5875 (698) toplakd
»

Moja Slovenija VS. VIP šov Kaj gledate?

Oddelek: Loža
222954 (2069) Anney
»

Protikorupcijska komisija koruptivna?

Oddelek: Loža
418353 (7564) BALAST
»

UTP poleg koaksialne antene

Oddelek: Omrežja in internet
293804 (3470) Pyr0Beast

Več podobnih tem