» »

Metaldays 2014

Metaldays 2014

Free Bird ::

Torej, 6 kolegov se nas je dogovorilo, da gremo drugo leto prvič pogledat tole čudo. Sicer naj bo tema nasplošno o Metaldays 2014, mene pa zanima sledeče: Ko gledam cene kart so zraven napisane tudi neke provizije... A je to potrebno plačati dodatno pri vsaki karti? Ali kako je s tem?
Drugače pa lahko pišete splošno o festivalu, z veseljem bom prebral kakršnekoli utrinke, priporočila, nasvete itd.
Pa še to: Jutri se objevijo prvi bandi za lineup 2014.
LP

  • zavarovalo slike: gzibret ()

vostok_1 ::

Bil sem enkrat in to dolgo časa nazaj. Nisem več v metalu.

Lahko pa rečem eno...BLATO!! Ali smo samo tako leto skinli, ampak blato, blato, blato. Do kolen skoraj. Aja...pa dež seveda. Najboljša obutev...ribiške hlače ali sandali za na morje.

Drgač ni tok napačna zadeva za mladega metalca. Bendi so običajno vredu, folk tudi, lokacija je kul, voda mrzla, pogostitev solidna. Če si metalec vsekakor se splača it pogledat.

šernk ::

Ja med 2006 in 2009 so bile lepe :D

blato...to je pač za pričakovati če je dež in 10.000 dnevnih sprehajalcev po stezi. Mam par slikic iz 2008 ko ni bilo najhuje ko so BMWje ven iz campa vlekli 8-)

drugače pa ja...folk je tam naravnost zakon. od zadnjih 5ih let bil tam 4x, letos smo imeli premor, drugo leto pa pustimo se presenetit. Obvezno je pa imeti kaj za senco čez dan. Kar je med drevesi je po 14 dni prej rezervirano. Ceno vstopnice morš pa komplet plačat ja. Izgleda izredno poceni, pol pa ko imaš za plačat plačaš praktično polno ceno (oz. 20€ manj kot na prvi dan festivala)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

black ice ::

2009 je bilo tako hudo, da sem zaradi uničenega šotora moral domov. :)
Tujci pravijo, da je to eden izmed boljših festivalov v Evropi. Se strinjam.

duque ::

Letos sem bil prvič, sicer samo 1. dan (več mi ni zneslo). Na koncu mi je bilo kar malo žal, da nisem mogel ostati več dni. Drugo leto ...
Sicer nisem kakšen poseben metal fan; šel sem pogledat nekaj bandov, popil nekaj piv ob Soči ... Dejansko je skuliran folk in vsa atmosfera top šit - prov sede nekaj drugačnega.

Free Bird ::

Se že veselim :D Še enkrat: Mi lahko kdo pove kaj je ta cena provizije? A moram to plačat pri vsaki karti posebej? A se poštnina razdeli, če naročim več kart?

thramos ::

Bendi, ki želijo nastopit na festivalu (al neki tazga), vsako leto tudi prodajajo karte in pri njih se da kupit brez provizije.

Free Bird ::

Tako, kar lepo število spodobnih bandov se je že nabralo, tudi slovenskih. :)
Pozna kdo kak band, ki prodaja karte?



Dokaj nepoznano, ampak bomba.


Jutri se objavi nov headliner. Upam na Volbeat. :)

black ice ::

Zadnja leta so lepo zasolili cene kart. Kje je seznam second stage bandov? Ti so ponavadi prodajali karte. Včasih so ga še objavljali, zdaj pa nič.

XIII ::


Tedenska karta + promo CD
133 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIII ()

Free Bird ::

Jupej, še slaba dva mesca :D Kdo vse gre? :)
Sem prebral da je možno priti tja tudi 2 dni prej. Jaz sem razmišljal, da bi šel 1 dan prej in bi pač doplačal tistih 15€. Predvsem se gre za to, da bi se kempnili v neki senci. Se da dobit senco?

Machete ::

Sence je kar precej, če nisi pri tazadnjih. Res da hodim sam na PRH kjer je manj folka, sam plac je isti (razen odra).

šernk ::

Za senco ponavadi kampirajo 1 teden prej, 2 dni prej se morda lahko kam še stisneš :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Free Bird ::

Huh, pa sem mislil kak fajn plac bom dobil če bom tam kak dan prej :| :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Kam na koncert? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
211140706 (2061) Kurzweil
»

Rock in metal festivali po Sloveniji in tujini

Oddelek: Sedem umetnosti
193778 (3182) DOOM_er
»

Glasba na koncertu

Oddelek: Loža
314287 (3236) black ice
»

Brutal Assault 2012 (Češka, Jaromer)

Oddelek: Sedem umetnosti
101534 (1095) Kurzweil
»

Nova rock 2012

Oddelek: Loža
303367 (2294) c3p0

Več podobnih tem