» »

Backup podatkov

Backup podatkov

Dejavu01 ::

situacija je taka, kadarkol hocm kopirat, premaknt al shrant datoteko na moj zunanji usb hard disk, mi javi dol desno nad urco "Windows - Delayed Write Failed"

in tko nemorm upravljat s podatki na tem disku. Ljudje so mi rekl da bom mogu formatirat disk. Ampak imam 1TB podatkov gor in nocem tega izgubiti. Rabu bi shraniti nekam te podatke. Ima mogoce kdo doma notranji disk 2TB oz 1TB frej placa, da bi mi skoperal mojo robo in potem mi sformatiral disk in nato nanovo nalozil robo na moj formatiran disk? v manj moznem primeru, bi mi posodil disk z 1tb frej placa da zrihtam stvarco? pa da je iz lublane. biv bi zelo hvalezn

LP

Dejavu01 ::

ares ni nobenga, plis, program hard disk sentinel mi ze grozi z izgubo podatkov :(

klemenSLO ::

Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Dejavu01 ::

vse to sm probu pa se zmer isti problem :(

opeter ::

Si prepričan, da je vse ok s kablom (USB, SATA ali karkoli že imaš)?
Dejstvo pa je, da čim hitreje prekopiraj podatke, čeprav nekako na hard način (recimo poskusi kakšen Total Commander ali morda TeraCopy)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dejavu01 ::

mam 2 usb kabla in oba sm sprobu in isti problem. kam pa naj prekopiram podatke? zato pa iscem nekoga ki ima kak aparat z 1tb frej placa da bi mi resu robo in mi jo obnoviu

Seljak ::

Kaj pa oblačno shranjevanje.Obstaja kaj v tem smislu v tako veliki kapaciteti?

Dejavu01 ::

misls onlajn shranjevanje? to sm gledu pa je ena najbolsa stran k sm najdu ti ponuja zaston 5gb max prostora, a je kdooo???:(:(:(:(

Dejavu01 ::

lah pa da ma recimo kdo 500 gb pa se en 500 pa delno shranm pr obema pa nato nalozim na svojga

black ice ::

20 računov Mega.co.nz pa imaš 1TB.

BorutK-73 ::

black ice je izjavil:

20 računov Mega.co.nz pa imaš 1TB.


Pa 1 teden da vse uploada gor.;((

@Dejavu01
Iz katerega konca SLO si?

Dejavu01 ::

iz ljubljane sem

black ice ::

BorutK-73 je izjavil:

black ice je izjavil:

20 računov Mega.co.nz pa imaš 1TB.


Pa 1 teden da vse uploada gor.;((

Če mu je težko odšteti stotaka za 2TB oz. 60€ za 1TB disk bo pa že počakal.

Dejavu01 ::

edina tezka oblika odmika 100€ bi bla ta dab mi bi biu zep "tezji" za 100€ in bi jih tako dav za 2tb disk

najbrs bom prej zgubu podatke predn se bo kdo javu za backup help ce se sploh bo :(

black ice ::

Prečekiraj tole.
Če ne najdeš nikogar, ki bi ti posodil disk, poskusi najti vsaj bežnega znanca, ki stanuje v študentskem domu. Ponavadi je tam internetna pipica ranga 100Mbit/s, tako da bi prenos trajal samo kakšen dan. Študentu daš sixpack piva, pa sta oba srečna.

Just thinkin' outside the box.

black ice ::


Soforumaš prodaja 1TB disk za 50EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Gapi ::

black ice

V študentu te blokirajo če preveč uplodaš. Nism pa sigurn a gre to za p2p protokol ali vse protokole.
No person is rich enough,to buy back his past.

black ice ::

Potrebno je samo ugotoviti na koliko časa blokirajo. Spremeniš MAC naslov in mirna Bosna. Oboje se da lepo avtomatizirati (glej megacmd). Vedno je potrebno nekaj investirati, bodisi čas, bodisi €.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dropbox gre na borzo

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
95802 (3894) neznanko
»

Katera aplikacija za zaupne razgovore obstaja kaj za Win ?

Oddelek: Informacijska varnost
161950 (1414) solatko
»

Microsoft ne bo več ponujal neomejenega oblačnega prostora naročnikom na Office 365 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
8326990 (21459) Lonsarg
»

shranjevanje podatkov na internet

Oddelek: Loža
5718 (484) zee
»

Kateri disk >2Tb kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
355675 (4300) RC14

Več podobnih tem