» »

Sveži filmi

Sveži filmi

GabrieLeo ::

Bi mi lahko priporočal kakšen dober film posnet v teh dveh letih? Torej kakšne z letnico 12, 13 ki so gladko zaobšli Slovenijo ali pa ni bilo toliko pompa, ali pa bo šele prišel v Slovenijo. Moneyball, Dinner for Schmucks odpadeta.

LitralSM ::

Vsa azijska roba zaobide Slovenijo, pravtako tudi evropski filmi pridejo k nam k zamudo. Kaj točno te torej zanima?

GabrieLeo ::

kakšne sicer odmevne ali pa dost pričakovane filme. Amerika večinoma. Recimo kakor Winter Bones (na sledi očetu), ki sem jih gledal 4,5 mesecev preden je prišel v Slovenijo ali pa Moneyball (Brad Pitt), ki (se mi zdi) sploh še ni prišel v Slovenijo.

gzibret ::

Prebrskaj tu... Malo manj znani filmi
Vse je za neki dobr!

spajdrmen ::

Ma kdo kakšen predlog za nek napet filem? Tko res napet, da te ne pusti do konca

Recimo men je bil napet I split on your grave 2 :) pač neki na to foro k res padš not pa te kr stiska pa tko "pejt hitrej pejt pejt laufi" :-D no mislm da že veste kaj mislm

oo7 ::

Halloween(1978)

BigWhale ::

spajdrmen je izjavil:

Ma kdo kakšen predlog za nek napet filem? Tko res napet, da te ne pusti do konca

Recimo men je bil napet I split on your grave 2 :) pač neki na to foro k res padš not pa te kr stiska pa tko "pejt hitrej pejt pejt laufi" :-D no mislm da že veste kaj mislm


Melancholia od Larsa von Trierja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi, filmi, filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
207652 (710) kuglvinkl
»

Filmi z maščevalno vsebino (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5612812 (4784) kiFni
»

Uglaševanje kitare

Oddelek: Loža
85136 (4751) c3p0
»

[c#] preberi tekst ločen na dele

Oddelek: Programiranje
12983 (785) vorantz
»

Ljubljana - varna lokacija oz. naseje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8319460 (11752) BigWhale

Več podobnih tem