» »

Singapore - ugodni nakupi?

Singapore - ugodni nakupi?

perci ::

Torej, brat se nahaja v Singapore-u in ga zanima kaj je tam pametnega za nabavit za nizko ceno in kje. Saj bi se z njim pogovarjal po telefonu medtem ko on hodi po trgovinah, vendar je to fuuuul drago. Tko, da me zanima, kdor je bil ali pa se spozna na to, da pove, kaj tehničnega je tam za nabavit. Dlančniki ne pridejo v poštev, v mislih sem imel predvsem kake mobitele in digitalce. Zdej pa ne vem, katere je tam ugodno kupiti in v katerih trgovinah.

Hvala za pomoč

morphling1 ::

http://www.vr-zone.com/pc.htm tu je zbranih nekaj najbolj popularni singapurskih HW trgovin, in ker so ceniki v bistvu preskenirani je na njih tudi naslov kje se nahaja, go crazy :)


aja, cene seveda v singapurskih dolarjih
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

DrSergioDJ ::

pazi nej sam, da ga ne nategnejo..

moji starsi so bli tm 4-5 let nazaj..pa so kupl digitalc za 150k sit..pol pa v enmu stuku visje se enga istga za 50k sit :>

pol smo pa tle enga prodal..
...

perci ::

Mah, v bistvu nisem imel tok v mislih comp. hardwarea, ker rabim kvečjemu kako malenkost, ki pa jo raje kupim v slo.

Bolj sem imel v mislih digitalce. Brat je gledal olympus c4000 za okoli 100k, kar je sicer OK cena, vendar morm računat, da ni mednarodne garancije, kar zna bit pol jeba...Upam na kak Canon G3 Powershot ;) za 100k ;). Sam vseen ni tolk pocen tam. Kolega je pred pol leta kupil v HongKong-u za 65k neko Jornado, ki je bila pri nas v tistem času cenjena na 220k. Ni primerjave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584385 (3363) steev

kolega dobil nov sistem 5mio sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643997 (2684) Zheegec
»

Kateri AA polnilec za digitalni fotoaparat naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
112271 (2075) neres
»

S-VIDEO kabel

Oddelek: Kaj kupiti
151633 (1340) Pithlit
»

Kateri TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
342521 (2062) AtaStrumf

Več podobnih tem