» »

Kateri procesor?

Kateri procesor?

1
2
»

nokia6310 ::

Tiskovna napaka preveč komadov preimenujem pa sem se že čist odvadu.
Ampak glavno je, da si razumel bistvo napisanega.

opeter ::

No, saj sem :D. Kako si se naposled odločil? Opteron bo...170-ka?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

rk7254 ::

pozdrav....
Vidim, da se je tema malo razpisala... :)

opteron za 100 k je prodan ... jst sm svojga nabavu v avstriji za 435 EUR (opteron 170) pred 1 tednom.... www.ditech.at... tu bos najdu najcenej.... pri nas so najcenejsi za 112k sit .... jae trovina...

Naletu sm pa na mali problem, ki se pa veca in veca .... Namrec ni prime 95 stable (samo en test, maximum heat, power consumption).... sumim napajalnik (420 W ocz powerstream, druga konfiguracija je v podpisu ), mogoce pa sm tut dobu skart procesor (bil je original zapakiran BOX), ca ma kdo kaksno idejo se pa priporocam ....

Hvala
Lep Pozdrav...

nokia6310 ::

Evo zdej sem še procesor rame pa zvočno nabavu tko da počasi napredujemo.
Sam še 2 diska mi falita seveda sata2 pa 16 mb predpomnilnika tko da bo najverjetneje jutri zadeva zaključena.
Danes sem kar precej naredil in to je glavno!

Duhec ::

Kar počasi Nokia6310 !
Računalnik imaš lahko na posodo še kak teden, da res najdeš firmo ali osebo, ki bo stala za računalnikom. Fajn bi bilo, da najdeš takega, da ti (glede na to, da imaš 100% slepoto) vsaj hardwer servisirajo na tvojem domu. To poizkusi iztržit ob nakupu celote.

nokia6310 ::

Duhec:
Hvala res za računalnik morda pa bi se dalo s tabo zmenit kaj za sestavo?
Saj ti bom plačal ni problema v tem problem je, da lahko zaradi morebitne nestrokovne montaže pride do hudih problemov!
Če mi lahko posodiš kakšen sata 2 disk ali vsaj sata lahko vse narediva v dobrih dveh urah, za kar sem ti pripravljen seveda nekaj dat računalnik tvoj mislim pa dela res super in sem z njegovim delom res zadovoljen.
Še enkrat hvala, ker si mi ga posodil.
Drugače te pa pokličem, da se dogovoriva vse.
Še to kateri disk mimogrede?
Kaj mi priporočate samo ne samo govorit tega in tega povejte svoje mnenje, da se bom lažje orientiral
med izbiro prideta wd in seagate eventuelno hitachi, če je kakšen večji od 250 gb in da je seveda sata 2.
Še enkrat hvala vsem za pomoč.

nokia6310 ::

Evo nabavu sm 2 wd 320 gb.
Zdej je sam še sestavit treba, pa bo delovalo tko kot mora.

nokia6310 ::

Evo delam že z novo mašinco tko da duhec če maš čas lahko prideš po svojo in seveda najlepša ti hvala za pomoč, ker si mi jo posodil!
Evo steave mi je sestavil komplet od matične pa do diskov pa dela ko ura vse tiho in dobro tako da gre predvsem njemu izredno velika zahvala za 12. urno delo vso pomoč in sestavo kompa seveda pa je vse narejeno tako kot mora biti tako zunaj kot znotraj kompa.
Prav vesel sem, da si je nekdo vzel čas za to in da mi je pomagal saj zdaj bom dal 3 leta spet mir.
Vam pa moram povedat, da človek obvlada in dobro pozna hardware in software.
Preden je šel mi je zmankalo neta in mi je modem zablokiral celotni sistem tako da sva mislila že, da je plata crknila, pa je nasrečo bil problem samo modem resetirala sva bios poskušala vse mogoče pa se winsi niso hoteli zbudat pol je steave odklopil modem, ki je bil na USB priklopljen in zadeva je začela spet delovati.
Vglavnem vidite, da so še dobri ljudje na tem svetu.

steev ::

Hvala za hvalo ... 8-)
:|
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprasanje glede rama in procesorja Amd

Oddelek: Kaj kupiti
191750 (1340) gfighter
»

Kje do Opterona 939 (Dual core) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
926432 (4594) Pyr0Beast
»

Opteron 170 ali X2 4200+

Oddelek: Kaj kupiti
91154 (1080) igor0203
»

Padec cen Opteronov

Oddelek: Novice / Procesorji
193638 (2890) Smorny
»

Dualcore DA ali NE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575130 (4308) ricola78

Več podobnih tem