» »

Eno lepo ohisje

Eno lepo ohisje

afro~dizzy~act ::

Iscem eno lepo ohisje, katerega namen poleg vsebovanja racunalniskih komponent mora biti tudi ta, da bo izgledalo hudo. Racunalnik bo postavljen na napol javnem mestu, kjer se zahteva urejeno in estetsko okolje, zato mora biti skatla primerna. Vsec so mi Dell in Chieftec ohisja. Dell odpade, ker si bomo sami sestavili PC (pravzaprav samo prestavili komponente), Chieftec pa me ne mika prevec, ker ga imajo pri Mlacomu, tja pa iz principa ne grem (slabe izkusnje). Kaj mi se ostane?
Hvala.

overman ::

Jaz vsekakor priporocam chieftec-tudi sam ga imam. Veliko,kvalitetno,dober design,... Imam big tower modre barve s stranskim ventilatorjem. super stvar! Nevem kako je pri mlacomu, jaz sem ga kupo v austriji-se splaca!:D

Zheegec ::

AGT jih ma tud, pa mislim da jih povsod dobiš na naročilo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kihc ::

Jaz že kar nekaj časa gledam Thermaltakovega Xaserja II ( zuni je ži III, sam nevem če ji že v slo), edini problem je cena. Čene bi ga najbrž že imel, vendar nisem Bush, da bi za ohišje dal 40flik ( brez napajalnika). Sam zgleda pa res hudo. ( to je moje osebno mnenje)

LP

maska ::

Poglej mal po spletu, pa boš videl, da so ta ohišja tudi kje drugje cenejša kot pri Mlacomu, pa še dokaj kvaliteten napajlnik dobiš zraven - vse skupaj v kompletu, za približno 20 % ceneje kot pri Mlacomu:))

mato22 ::

Pri JAE imaš Chieftec ohišje z napajalnikom 360w za 26k, moder s stranskim ventilatorjem.

||_^_|| ::

Men je vsekakor najlepše ohišje TT xaser II črn. Sicer je res svinjsko drag ampak hej, kolikokrat pa kupuješ ohišje?

GTi ::

Če si iz Laibacha ti predlagam, da skočiš pogledat v Tech Trade kjer majo kar nekaj lepih ohišij ali pa Power Plus oz. Acord 92...poglej si tudi njihove site-e ;)
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalman napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
121109 (969) boštjan
»

ohišja iz serije CS601

Oddelek: Strojna oprema
14988 (824) the_unborn
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492341 (1364) Markoff
»

Katero ohišje?

Oddelek: Kaj kupiti
71076 (920) Voranz
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361331 (981) tomaz255

Več podobnih tem