» »

Voyo

Voyo

vilonja ::

Ali veste kaj je narobe z voyotom. Ko gledam nekatere oddaje se mi kar naenkrat napiše predvajaj znova, kar nekje sredi oddaje ali pa čisto na začetku. Dobrodošli so vsi odgovori.
  • polepsal: Mavrik ()

...:TOMI:... ::

Narobe je to, da je zelo slaba storitev. Od slabe storitve ne moreš pričakovati dobre uporabniške izkušnje.
Tomi

hojnikb ::

A ve kdo v čem je fora tete voyo aplikacije ?
sn si jo dol posnel na goclever tablico, pa zadeva deluje sam v portret načinu + aplikacija je bla že prijavljena v račun nekoga drugega 8-O... Seveda to preko Google Play...

Lahk kdo prlep apk od tega appa za tablice (če slučajno obstaja posebi verzija)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

BorutO ::

Eno vprašanje ki me zelo jezi!!

Kaj pri p.m. naj naredim, da mi bo nehalo že enkrat kazati to presneto sporočilo, da si dol prenesem Widevine, če si želim ogledati vido.
Prenesel sem si ga že 1000x pa še skos isto kaže. Isto je tudi na firefoxu. Sicer uporabljam samo Internet Explorer, tako da bi bil vesel, če obstaja še kakšna rešitev, razen te, da odjavim to butasto naročnino, kjer moreš plačevati za nekaj, kar ne moreš potem gledati filmov, ali sredi filma pride do neke napake ali pa šteka vse v 3pm, da niti gledati ne moreš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

BorutK-73 ::

Če kdo rabi free dostop za 1 mesec za Voyo, dobil v Tušu zraven računa in ne rabim.

1: www.voyo.si/tus
2: se prijaviš ali registriraš
3: vpišeš kodo: 7ATEJEFREE (zgleda kod generična koda za vse) Lahko da je namesto sedmice "Z", se bolj slabo vidi sedmica.

Velja samo če še niste koristili free storitev
Če se v času 30 dnevnega free obdobja ne odjavite, vam pošiljejo račun za naslednji mesec.

deltacqb ::

Eno vprašanje, da ne odpiram nove teme:

A bi delal voyo, če bi skril IP. Sem v tujini in mi vpn in podobne rešitve niso niti najmanj jasne :D

Hvala.

dottor ::

A ima kdo Voyo za posodit? Rad bi si ogledal samo prejšnjo oddajo slovenija ima talent, pa nebi samo zaradi tega rad delal account. Če je kdo tolko prijazen, bi prosu če mi podatke pošlje na ZS. Obljubim da ne bom nič spreminjal, in po končanem ogledu sporočim, da lahko spremeni geslo če želi. Žal oddaj ne najdem na travniku :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mtosev ::

saj je free. zakaj si account ne bi naredil? če si že enkrat uporabil tisto kodo za 2tedna brezplačnega voyota lahko vedno uprabiš drug mail in dobiš še 2tedna
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BorutK-73 ::

NAredi nov račun z novim mailom in uporabi mojo kodo. V četrtek sem dobil ta listek v Tušu in je bila ista koda.
Ampak na koncu se odjavi da ti ne pošljejo računa.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Ampak hoče mojo tel. št. kar pa jim ne dam...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

hojnikb ::

Pol nebo slo..
#brezpodpisa

Sade ::

BorutK-73 je izjavil:

NAredi nov račun z novim mailom in uporabi mojo kodo. V četrtek sem dobil ta listek v Tušu in je bila ista koda.
Ampak na koncu se odjavi da ti ne pošljejo računa.



Hvala lepa!

Deluje!


Lp!

McClane ::

Voyo je v zelo slabem stanju kot storitev. Ne vem, ali so jo sploh dobro potestirali ali so jo enostavno začeli tržiti in jo sproti flikajo.
Meni se zdi kot ena beta verzija - gesla si ne zna zapomniti, non stop prekinja prenos, nima fav liste, kjer bi si shranil oddaje za kasnejši ogled, brskalnik je čuden, na pametnih televizorjih (vsaj na LGju) app prekinja prenos ipd...
Ko jih pobaraš in poveš da jim npr. app na tvju ne dela ok, je odgovor da glej na tablici ali računalniku. Bravo voyo, res carski odgovor.
Razvijalci naj si najprej ogledajo kak netflix kako imajo urejene stvari, potem pa naj računajo 7 eur na mesec..tole sedaj tega ni vredno.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

buttcrack ::

A ma kdo kodo za voyo iz slovenskoh novic? Hvala

mirzad ::

zdj bi lohk dali zastojn, glede na to da naj bi itak ostajali doma

Dimnik ::

Telemach je odprl...

mirzad ::

telekom tudi, ampak ne vse

Morison ::

Kje dobit spored za voyo?

harvey ::

Morison je izjavil:

Kje dobit spored za voyo?

Sporeda žal še nimajo :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Morison ::

Kdo ve kdaj je ta novi film od Okorna?

Robert ::

Morison je izjavil:

Kdo ve kdaj je ta novi film od Okorna?


To tudi mene zanima, sporeda sploh nimajo oziroma se ne vidi.

smacker ::

Spored:
Izbiraj med več kot 5.000 urami TV-vsebin kjerkoli in kadarkoli, na vseh napravah.

Morison ::

smacker je izjavil:

Spored:
Izbiraj med več kot 5.000 urami TV-vsebin kjerkoli in kadarkoli, na vseh napravah.

Bi lahko povedal kaj si hotel s tem povedat?:|


Robert je izjavil:

Morison je izjavil:

Kdo ve kdaj je ta novi film od Okorna?


To tudi mene zanima, sporeda sploh nimajo oziroma se ne vidi.


Film je baje že bil pa sem ga zamudil. No saj ni zame, samo naša bi si ga rada ogledala.

Saintek ::

A ni voyo videoteka, torej gledaš kdaj hočeš, koliko krat hočeš, dokler majo tisto gor ? :)

Morison ::

Ne vem kako gre to zato sprašujem. Sedaj med prazniki je odprt program in se vsebina vrti po določenem sporedu. Kako pa je preko aplikacije pa ne vem, ker nimam naložene in nisem prijavljen.

ST-777 ::

Robert je izjavil:

... sporeda sploh nimajo oziroma se ne vidi.
Voyo gledam preko Telemacha in imajo v katalogu prikazane filme in serije.

starfotr ::

Eno je voyo preko operateja, drugo je pa voyo kupljen direktno.

Operaterji imajo še voyo kot TV kanal, vendar je to bolj ena žalost, ni zamika, ni sporeda ipd.

BorutK-73 ::

Morison je izjavil:

Kdo ve kdaj je ta novi film od Okorna?

Je že v TV klubu na EON-u

Morison ::

BorutK-73 je izjavil:

Morison je izjavil:

Kdo ve kdaj je ta novi film od Okorna?

Je že v TV klubu na EON-u

Hvala.

neosonic ::

Zdravo, ima kdo kakšno idejo, kako priti do 14 dnevnega brezplačnega preizkusa VOYO ali pa če so kakšne kode za aktivacijo? Tam so namreč prenosi tekem v košarki in si nebi rad samo zato kupoval naročnine..

Bolt ::

neosonic je izjavil:

Zdravo, ima kdo kakšno idejo, kako priti do 14 dnevnega brezplačnega preizkusa VOYO ali pa če so kakšne kode za aktivacijo? Tam so namreč prenosi tekem v košarki in si nebi rad samo zato kupoval naročnine..

Ja in sedaj moraš to nasrat po vseh temah na forumu!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

neosonic ::

Bolt je izjavil:

neosonic je izjavil:

Zdravo, ima kdo kakšno idejo, kako priti do 14 dnevnega brezplačnega preizkusa VOYO ali pa če so kakšne kode za aktivacijo? Tam so namreč prenosi tekem v košarki in si nebi rad samo zato kupoval naročnine..

Ja in sedaj moraš to nasrat po vseh temah na forumu!

Sem v eni drugi temi, kjer tudi pametuješ prebral, da nimaš časa. Izgleda, da ga imaš več kot dovolj.

Tidule ::

na kratko: ne moreš. Voyo nima vedno opcije za brezplačen preizkus. Še posebej ne med dogodki kot je eurobasket. Glede na to da voyo stane nepredstavljivih 7 EUR, da si lahko v miru pogledaš košarko, je tvoje jamranje precej smešno.

Bolt ::

neosonic je izjavil:

Bolt je izjavil:

neosonic je izjavil:

Zdravo, ima kdo kakšno idejo, kako priti do 14 dnevnega brezplačnega preizkusa VOYO ali pa če so kakšne kode za aktivacijo? Tam so namreč prenosi tekem v košarki in si nebi rad samo zato kupoval naročnine..

Ja in sedaj moraš to nasrat po vseh temah na forumu!

Sem v eni drugi temi, kjer tudi pametuješ prebral, da nimaš časa. Izgleda, da ga imaš več kot dovolj.

Za take paciente si vedno vzamem čas.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Mare2 ::

neosonic je izjavil:

Zdravo, ima kdo kakšno idejo, kako priti do 14 dnevnega brezplačnega preizkusa VOYO ali pa če so kakšne kode za aktivacijo? Tam so namreč prenosi tekem v košarki in si nebi rad samo zato kupoval naročnine..


Obstaja ena opcija da imaš za 7 EUR dva meseca, pa ne bom sedaj o tem, ker ti preveč pacientov (Lakotnik, Bolt) ne privošči, da bi kaj prišparal. :)

Ta forum je zadnje čase postal, na žalost, zgolj forum nabijačev.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Tidule ::

Kako točno bo karkoli prišparal, če evropsko prvenstvo traja manj kot tri tedne? Voyo je pač 7 EUR, če hoče gledat tekme. Edina druga opcija je, če ima koga, ki bi delil račun z njim, ker brezplačnih preizkusov trenutno ni.

ja dobro si se opisal, zgolj forum nabijačev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

xseki ::

Kaj pa TV od T2? Dobiš zastonj 30 dnevni preizkus. Tekme slovenije v košarki + odbojki imaš pokrite. Za poslastico pa še Premier League, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga itd..

Yossarian ::

Ima kdo odveč kodo za Voyo? Naj mi jo pošlje na ZS.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Mare2 ::

Yossarian je izjavil:

Ima kdo odveč kodo za Voyo? Naj mi jo pošlje na ZS.


Tisto iz špara imam jaz nekje doma, za 7 EUR imaš dva meseca dostopa.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Yossarian ::

Aha, enih parkrat sem kodo dobil na Slo-Techu, ko je kateri od uporabnikov v eni od trgovin kodo dobil za dva meseca zastonj.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

yabuk ::

1+1mes gratis
JGHKA3GT95
koda do 31.12.2022

Yossarian ::

Aha, sem že dobil. Hvala vseeno. Morda bo kedo drug uporabil.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

MrStein ::

Ko se na voyo.si registriram, mi zajamra, da se gesla ne ujemata, čeprav sta enaka (Firefox je generiral varno geslo in sam izpolnil polja, sem preveril, imata enako vsebino).
Če poskusim ponovno, pa napiše, da uporabnik s tem emailom že obstaja. A prijaviti ne pusti.
A je potrebno prej potrditi kaj preko emaila? V par minutah nič nisem dobil na email.


V bistvu bi rabil eno samo oddajo pogledat ali downloadat. Bilo na TV pred nekaj dnevi. Gre morebiti z ogledom za nazaj pri operaterju (Telemach)? En od sorodnikov ima naročnino.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voyo koda

Oddelek: Loža
328882 (1465) Kodrnusa

Prenos Slovenija - Latvija na Kanalu A?

Oddelek: Loža
52822 (2595) zee
»

El Classico

Oddelek: Loža
475944 (3605) Griffin R500
»

Dostop do voyo.si

Oddelek: Omrežja in internet
195627 (4604) Excalibrus
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912596 (9835) oo7

Več podobnih tem