» »

Prekinjajoča povezavo pri wireless wrt54gl routerju

Prekinjajoča povezavo pri wireless wrt54gl routerju

BorutF ::

Imam Linksys wrt54gl router, ter siolov modem Prospero 632 z optiko 20/20. Iz enega izmed portov na modemu imam povezavo do wifi routerja v enega izmed lan vtičnikov. Kot "Internet Connection Type" imam na routerju nastavljen PPPoE z izklopljenim DHCP-jem. Na to brezžično omrežje se sicer lahko povežem in nekaj časa povsem normalno deluje, potem pa se povezava prekine. Prekinitev povezave se dogaja v intervalih nekaj časa deluje potem spet ne. V času ko povezava deluje se v primeru da se povežem na naslov 192.168.1.1 prikažejo nastavitve siolovega modema, ko pa povezava ne deluje pa se prikažejo nastavitve Linksys routerja. Ne vem v čem je problem. Možno je, da je nekaj narobe z routerjem. Pred časom mi je vse delalo vredu, vendar se ne spomnim več kakšne so bile nastavitve. Kdo ve kako bi lahko preveril, če je kaj narobe z brezžičnim routerjem??

BorutF ::

A mi lahko da nekdo link do najnovejšega firmwara za Linksys wrt54gl? Sam sem ga potegnil iz tu, čudno mi je da je verzija 4.20.8 prej je bila pa 4.30.7, pa imam že dolgo router in nikoli nisem updatal.

oyoy69 ::

Ver.4.30.16
http://support.linksys.com/en-us/suppor...

osebno bi raje namestil tomato fw - recimo tomato by shibby ali toastman mod.

Hayabusa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večja pokritost z brezžičnim omrežjem

Oddelek: Omrežja in internet
8996 (868) Daniel
»

WRT54GL za novo tisočletje

Oddelek: Omrežja in internet
121704 (947) Qushaak

wireless router predlog?

Oddelek: Pomoč in nasveti
256322 (4399) Galaxy
»

Linksys WRT54G težava

Oddelek: Strojna oprema
101237 (1031) d4vid
»

Težava z omrežjem

Oddelek: Omrežja in internet
8893 (857) messi

Več podobnih tem