» »

BidRoop

BidRoop

MasterKiD ::

Našel sem neko zadevo, ki naj bi delovala. Ta zadeva je štartala pred nekaj dnevi (1. če se ne motim). Deluje na način:
Start right now to build your Crowd.
Invite friends into your network & help them.
- Torej povabi prijatelje, naj oni še povabijo svoje in naredimo skupaj veliko množico - in vsi zaslužimo. Zgleda, da zadeva ni scam. Pobrskal sem na spletu pa še poleg tega imajo vse kul narejeno (custom). Imaš levele, torej ko prideš do 3 levela se začenja zaslužek. Ko si v 2 levelu je potrebno povabiti 5 prijateljev. Za registracijo je potrebno vnesti invite code. Če se kdo želi registrirati, da vidimo ali zadeva dejansko deluje in kako deluje se lahko registrira preko mojih invite kod:
dd0lJkK1
MPRZWYZo
JPkveXkR
v9LIp3wp
XXaT4WzV

Registracija na bidroop.com
  • predlagal izbris: kloko ()

jacobxe7 ::

Ta zadeva ni startala pred nekaj dnevi (1) ampak je ze nekaj casa zunej 1 mesec ce ne se vec, in je en bedn piramidni sistem. Za enkrat ti sploh se nebodo izplacali denarja ker se nimajo sistema za to, in tudi denarja se ne dobivajo od nikoder, ker tudi tega se nimajo implementiranega, tako da je to ena na pol narejena bedarija, ki naj bi delovala na principu prikazovanja oglasov. IMO don't bother with it.

Pyromanic ::

Velik scam strani se začne tako, da na začetku celo zares izplačujejo tiste par dolarjev, da folk misl da je legit.
Nekak morjo folk nabrat, pol se pa začnejo težave, da majo napako na serverju, da ne morejo izplačat in podobno.
Mal premal si pobrskal po spletu.

hojnikb ::

waste of time..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668050 (36762) Yossarian
»

Dropbox - uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programska oprema
17141643 (26991) ZaLoMaT
»

Google+ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
495122353 (102759) Looooooka

Več podobnih tem