» »

Dodam modem in sistem se sesuje?

Dodam modem in sistem se sesuje?

uros17 ::

em mam problem vsak dan se mi winsi sesujejo xp
ko naložim modem!
če mam modem prkloplen koinštaliram winse mi pol winsov sploh prvič ne zažene! ampak sam plav zasplon pol se pa resetira pol tud ko ga naložn ap dela enkrat dvakrat...
mam pa modem na usb isdn zram isdn paketa dobu modem eicom diva usb
sm dal v stacunu ko sm mislu da ma probleme z diskom so mi vse naložl pa dobim nazaj prklopm modem drug dan ne dela za znoret!
nobeni driverji ne pomagajo z neta ne z cdja ne niti od samih xpjev..
aja sm pa neki pogruntu ker je modem na usb če ga izklopm prej ko v gasnem ni pol pr zagonu problema..

ma kdo kako idejo kaj nardit pa to!?>:D
hvala
lp
  • spremenil: V-i-p ()

nodes ::

Mal pozna ura pa te nč ne zastopm.

AngelOfDeath ::

se modem lahko na mrežno priključi ?

uros17 ::

ja modem dela normalno saj na net pa to edin ko kj vlkiga downloadam mi včasih vse skp crkne pa se rač kr sam resetira...
vem pa da je modem ko mi je on vse zrihtu na servisu pa prklopm modem pa ni več delal...
pol nima nbedn pojma ka bi lahk blo... šit! modem jim bom v glavo vrgu:)

Blisk ::

V biosu si ugasn, vse kar je v zvezi z modemom, pa pol probi.

Klaus ::

Sm mel dokaj podoben problem, debato si lahko prebereš pod "Nova mašina se mi sesuva...?!", sam da mam jst čist navadn interni modem.
Vse se je sesuval in tud XP-jev nism mogu naložit, pa blue screeni, pa error reporti, pa skoraj kar češ...
Men je zadevo pol nekak ratal rešit tako, da sm snel driverje z neta, po točnih navodilih, predvsem to pomen, da ko sem dal query modem sem upošteval kar mi je vn vrgl, pri izbiri gonilnika na linku.
Je pa zadeva zlo slaba za živce, ker verjamem da se znajdeš v položaju ko ne veš kaj bi naredu...svetujem ti da mal potrpiš, pa ko (če) boš kaj ukrenu ne našponaš mašine do fula takoj. Ni racionalnega razloga zakaj bi mal počaku s ful obremenitvijo, ampak pr men je šlo skoz...

Lp

nodes ::

ja modem dela normalno saj na net pa to edin ko kj vlkiga downloadam mi včasih vse skp crkne pa se rač kr sam resetira...

probaj s kakšnim firewallom na netu so brezplačni.

bmandelj ::

z neta poberi najnovejse driverja za ta modem
v biosu nastimaj modem use IRQ [NA]
disableaj vse modeme v biosu ala onboard modem device
USB nastimaj na 1.1 ne na 2.0

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[SiOL] povezava se prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
212300 (1755) kriko1
»

pci modem ne dela v win95

Oddelek: Pomoč in nasveti
8835 (782) hruske
»

Problem s prepoznavanjem kabelskega modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
193549 (3233) Azrael
»

Usi ponosni lastniki enote Gigaset 3070

Oddelek: Strojna oprema
121231 (895) DeLonghi
»

Proklet modem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161660 (1459) su37

Več podobnih tem