» »

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

««
7 / 10
»»

roccat ::

Stari blink je bil bolsi forum sale torrenti lestvice ve si imel sedaj pa Nic.

Gregor P ::

Obljubljajo sicer, da še pridejo stare (nazaj) in nove funkcije ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Hayabusa ::

Do novega krega :D.

rpange44 ::

evo zdaj se imenuje torrent si........velja pa geslo z blinka.......http://torrent.si/torrent?page=3&s=0&se...

Goran's Blog ::

rpange44 je izjavil:

evo zdaj se imenuje torrent si........velja pa geslo z blinka.......http://torrent.si/torrent?page=3&s=0&se...

A dej no? LoL :D

bluefish ::

Še vedno pa jim ni kapnilo, da se novic dobesedno z drugih strani ne krade.

Gregor P ::

Ker je to res njihova glavna težava:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Goran's Blog ::

Hja je saj objavljeno s kje so pobrali;)
Drgači je vsekakor pisati svoje novice boljše.

Engineer_ ::

saj partis tudi krade...

bluefish ::

Gregor P je izjavil:

Ker je to res njihova glavna težava:P
Saj to. Pač, vidi se, koliko lastnega časa so dejansko pripravljeni vložiti v stran.

Goran's Blog ::

bluefish je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ker je to res njihova glavna težava:P
Saj to. Pač, vidi se, koliko lastnega časa so dejansko pripravljeni vložiti v stran.


Partis.si

Na dnu člankov:
Povezava: na nak članek ;)

Se pravi tudi partis ne vlaga 0 časa v to...LoL phahaha :)

Zgodovina sprememb…

Engineer_ ::

to ni izgovor, da moj-blink, ki naj bi bil kvazi boljši, dela isto.

kopiranje novic, večinoma v zaporedju:
originalna novica->slab prevod na neki xy slovenski strani->partis->mojblink
pač ni ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Goran's Blog ::

Engineer_ je izjavil:

to ni izgovor, da moj-blink, ki naj bi bil kvazi boljši, dela isto.

kopiranje novic, večinoma v zaporedju:
originalna novica->slab prevod na neki xy slovenski strani->partis->mojblink
pač ni ok.


Ne vem kje ti vidiš, da so iz partisa na blink prekopirane novice.
A ni logično če je spodaj link recimo od računalniških novic, da je od tam isti identični članek?:)
Ne govori traparij drugič aja pa računalniške novice, monitor itd (neke xy strani) imajo slabe prevode, bi videl tebe lol ;)

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Če me spomin ne vara, so bile neke novice tudi sponzorirane tam torej kot reklama, da si šel potem pogledat vir?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Goran's Blog ::

Ja novice so povsod sponzorirane in nesponzorirana, pač tko je neki je potrebno tudi zaslužiti ;)

Gregor P ::

... hočem reči, da je bilo kdaj pa kdaj nenadoma veliko novic samo enega medija ipd. (in na prvi pogled ni bilo videti kot reklama)...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bluefish ::

Lej, če so sposobni le prepisovati novice, potem je povsem vseeno, če tega ni. Pri nas je sploh svojevrsten fenomen, da bi bili trackerji radi neki vstopni portali. Posledično je sama stran zabasana z vsebinami in je kot taka nepregledna, sami torrenti pa so navidez v drugem planu nakičeni z nekimi efekti, ki za sam prenos niso pomembni.

Goran's Blog ::

bluefish je izjavil:

Lej, če so sposobni le prepisovati novice, potem je povsem vseeno, če tega ni. Pri nas je sploh svojevrsten fenomen, da bi bili trackerji radi neki vstopni portali. Posledično je sama stran zabasana z vsebinami in je kot taka nepregledna, sami torrenti pa so navidez v drugem planu nakičeni z nekimi efekti, ki za sam prenos niso pomembni.


Se pravi to velja tako za blink kot za partis se stirnjam ;)

hojnikb ::

RSS uber alles.. nič ukvarjanja, kako zgleda stran..
#brezpodpisa

trizob ::

Engineer_ je izjavil:

saj partis tudi krade...


Samo novice. Ostalo kradejo in delijo uporabniki!

RacaRox ::

Živjo pijavke!

Samo, da pojasnim zmedo katera se je zadogajala na prejšnjih straneh :) leech.si - je nov Torrent portal, ki nima z Blinkom, Partisom in ostalimi Slo. trackerji absolutno NIČ.

Smo nova ekipa, z novimi idejami in zagonom :) za kaj več informacij - priporočam obisk.

Lep pozdrav ;)

čuhalev ::

Kakšne nove ideje imate?

RacaRox ::

Ideje - te bodo do realizacije ostale top sekret :))
Se pa trudimo da ažurno odgovarjamo na vsa zastavljena vprašanja, pridobivamo kvalitetne torrente in kreiramo stran uporabnikom po meri. Jasno vsaka nova stran - še posebej torrent portal - potrebuje nekaj časa in dobre volje, da se zažene in je vse tam kjer mora biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RacaRox ()

Matevz96 ::

Jaz vas že iz principa ne bom uporabljal - zame nižje kot z krajo imena (mojblink.si) ne moreš pasti...

Goran's Blog ::

Matevz96 je izjavil:

Jaz vas že iz principa ne bom uporabljal - zame nižje kot z krajo imena (mojblink.si) ne moreš pasti...


Haha kakšna kraja pa?

SuperVeloce ::

domena mojblink.si?!

Goran's Blog ::

SuperVeloce je izjavil:

domena mojblink.si?!


Sem narobe vprašal, od koga pa je bila domena mojblink.si prej ?
Kar je meni znano je bila prej mojblink.si preusmerjena na file.si katera je bila za nalaganje slik itd... ;)

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

a je res potreba po še enem trackerju ?

Djte se rajš kej bolj izvirnega spomnat..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

RacaRox ::

Saj je sila enostavno - živimo v svobodni deželi (oz. naj bi) vsak gre tja kjer mu najbolj odgovarja. Ni pa potrebe pljuvati po vsem in govoriti nekaj na blef (ja če se ne pozna celotne zgodbe in odzadja je bolje biti tiho, sama se tega držim) - samo iz razloga da se blati.

Toliko od mene in židan December vsem! :)

hojnikb ::

sicer če mislite uploadat kak izvirn content, ki se ga nikjer ne da dobit, še razumem... da pa mamo copy-paste thepiratebay-a še na enem trackerju, se mi pa imo zdi potrate serverskega časa in internet bandwidth-a...
#brezpodpisa

Engineer_ ::

očitno so mislili da bo mojblink povsem propadel in so hoteli izkoristiti situacijo. niso pa premislili da partis šopa naprej, mojblink pa se je pobral.

sam se ne bom niti prijavil tja, je trackerjev že zadosti.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Engineer_ je izjavil:

očitno so mislili da bo mojblink povsem propadel in so hoteli izkoristiti situacijo. niso pa premislili da partis šopa naprej, mojblink pa se je pobral

exactly...

fantje bo treba kej novega nardit, ne pa izkoriščat že izžet trg in stare ideje..
#brezpodpisa

diNero ::

RacaRox je izjavil:

Saj je sila enostavno - živimo v svobodni deželi (oz. naj bi) vsak gre tja kjer mu najbolj odgovarja. Ni pa potrebe pljuvati po vsem in govoriti nekaj na blef (ja če se ne pozna celotne zgodbe in odzadja je bolje biti tiho, sama se tega držim) - samo iz razloga da se blati.

Toliko od mene in židan December vsem! :)


teli naši trackerji so huje ko limonade. vedno se neki dogaja v ozadju, vedno neke skrivnosti kdo je komu kaj "ukradel". že od nastanka prvega in pravega torrent.si, poslušamo eno in isto sranje, komentirati pa ga ne smemo ker vedno dobimo odgovor da ne poznamo "ozadja". in zdaj se je pojavila še tretja "stranka", ki še preden je dobila 10 članov že jamra, da ne poznamo "ozadja"....no pa začnimo sezona 20 epizoda 1.

RacaRox ::

Nihče ni rekel da se nekaj NE sme - ampak da se vsaj sama vzdržim komentiranja, ko ne vem vsega. That's all. In ravno v izogib takšnim žajfnicam in dramam... Mislim da je bil zadnji post dovolj jasen. Kako si ti prišel do teh svojih zaključkov v njemu pa - ne vem.

Engineer_ ::

osebno sem samo povedal da imam trackerjev dovolj in nimam popolnoma nobene potrebe po novem. imajo pa nekateri potrebo po pljuvanju ja.

morda pa skuri še komu kaj in boste imel novo priložnost :)

Zgodovina sprememb…

jazbec ::

glede nato, da nisem vedu da blinka ni več
a se je treba na novo registrirat in je šou ratio bye-bye ?

Goran's Blog ::

Nekaterim so računi ostali nekaterim ne ;)
Se pa še vedno da pobirati torente dol brez registracije ;)

NejcSSD ::

jazbec je izjavil:

glede nato, da nisem vedu da blinka ni več
a se je treba na novo registrirat in je šou ratio bye-bye ?

Če si bil registriran pred koncem 2011 (nekaj takega), ti je račun ostal. Tok star je bil backup
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

smash ::

men zdej ni nič jasno..kaj je torej leech.si in kaj torrent.si?

sem se probal registirati na leech.si, pa se mi prikaže prazna stran, na mail ne dobim nobene potrditve, nič...a to sploh dela?

katera stran je torej še resna? razen partisa, kjer bi lahko že ENKRAT ZA BOGA zrihtali, ko klikneš back (nazaj) gumb, da ti OHRANI search rezultate!!!! če vam ni jasno kako, me pokličte, da vam razložim!

bluefish ::

torrent.si je nadomestek za mojblink.com, leech.si pa je nekaj tretjega.

smash ::

a je tukaj kdo iz torrent.si? a imate lahko se imdb oceno nekje zraven info linka..malenkost, ki je zelo fajn

NejcSSD ::

smash je izjavil:

a je tukaj kdo iz torrent.si? a imate lahko se imdb oceno nekje zraven info linka..malenkost, ki je zelo fajn

Predlagaj na forumu dotičnega trackerja...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

roccat ::

tale blink je čude oz torrent prej je bil boljši vsaj zame

zrataj4201 ::

Sedaj je boljši kot prej.Mi gre na ku*ac na partisu, ko ne morem izbrati žanra, pol pa je 80 % grozljivk in sploh neki brezveze.Na torrent.si pa lahko izberem žanr.Tako mi ni treba 10 strani listat nazaj, saj se ponavlja vse v x formatih.Hitreje najdem, kar želim oziroma, vidim če ni nič zame.

shadyyy ::

Tudi http://potegni.si je eden izmed slovenskih trackerjev ampak nima veliko torrentov, men osebno ni všeč..

branc ::

Mene jezi, da so mi je šel v nič account z 2.5 TB uploadanga. In to pri 4/1 liniji.

Goran's Blog ::

branc je izjavil:

Mene jezi, da so mi je šel v nič account z 2.5 TB uploadanga. In to pri 4/1 liniji.


Hja kaj pa čes... trenutno lahko tudi pres prijave prenašaš dol tako, da ne rabiš nič ratia ;)

shadeX ::

FBI je zaprl leech.si. lol




Kako je to možno? Sploh v tako kratkem času?

_commandos_ ::

shadeX je izjavil:

FBI je zaprl leech.si. lol




Kako je to možno? Sploh v tako kratkem času?


server je bil v usa ?

Matevz96 ::

shadeX je izjavil:

FBI je zaprl leech.si. lol




Kako je to možno? Sploh v tako kratkem času?


Goran's Blog kakšen komentar?
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

MojBlink- onemogočeno

Oddelek: Omrežja in internet
179869 (9669) Mavrik
»

problem prenosa torrentov na NAS strežniku synology DS 212j

Oddelek: Pomoč in nasveti
115164 (4828) mNeRo

Več podobnih tem