» »

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

««
3 / 10
»»

Goran's Blog ::

Jan9 je izjavil:

Utipkite v google mojblink.si in boste vidl da so izgleda zamenjal domeno.

Domena je preusmirjena na:
http://www.leech.si/
Če pogledamo kdaj je bila registrirana:
reated: 2013 - 08 - 23
DOMAIN
name leech.si
registrar Telekom Slovenije d.d.
registrar-url http://www.siol.net/Spletne_storitve/Re...
nameserver: pdns03.domaincontrol.com
nameserver: pdns04.domaincontrol.com
status: ok
created: 2013 - 08 - 23
expire: 2014 - 08 - 23
expires in: 321 days
source: ARNES
DOMAIN HOLDER
organization Digital SkyTech LLC
nic-hdl G154097
email
telefon
address
address
address
source ARNES
TECH
email
nic-hdl O157925
source ARNES

r3dkv1c4 ::

A sem imel prav....končano!!!!!;)

dr.Akula ::

r3dkv1c4 je izjavil:

A sem imel prav....končano!!!!!;)

O čem to govoriš?
ni podatka

floyd1 ::

Jan9 je izjavil:

Utipkite v google mojblink.si in boste vidl da so izgleda zamenjal domeno.

Za začetek - če vpišeš pravi naslov, ki je mojblink.com (in ne mojblink.si), je stran še vedno enaka (nedelujoča ;)).

Goran's Blog ::

Prej kot se bo to naložilo s torenti bo šel prej v faliment ta tracker!

BorutK-73 ::

A je "http://www.leech.si/" novi blink?

r3dkv1c4 ::

dr.Akula je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

A sem imel prav....končano!!!!!;)

O čem to govoriš?

Preberi kakšno stran več v temi, ne samo zadnji post!!!!!!

BorutK-73 je izjavil:

A je "http://www.leech.si/" novi blink?

Blinka ni več, imata pa skupno delovno silo;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

torstorm ::

zanimivo

lolypop000 ::

shadeX je izjavil:

A POP TV je čist zagrizen al kako ? K sploh še nism slišu da bi na kkšnem zasledovalcu (trackerju) bil kak material od njih. Zanimivo no.


Je zagrizen ja. Včasih (par let nazaj), je bilo opaziti te nadeljevanke al kaj so že, ki so se predvajale na pop tv, tipa NMK, Tv Dober dan, Pod eno streho... itd. To je bilo vse gor. Nato enkrat sem si zaželel pogledat NMK pa ga nism dobil ne na partisu ne na blinku. Zato sem zaprosil (javno) če bi lahko kdo uploadal NMK. Prošnja ni bila odobrena in zaklenjena, z razlogom da kar je POP TV materiala se ne nalaga. No pred kratkim ( kak mesec ali dva nazaj ), je nekdo uploadal na partis 5 sezon NMK, ampak danes jih ni več gor.

Očitno jim je POPTV zatežil s tožbo ( Ja čakarmiš ve kaj dela :D ), tako da so se odločili umakniti cel POP TV material , tako da imajo mir. Drugi jih pa itak ne more preganjat.


ampak na spodnji sliki je vsekalo iz prve tako da ni dala narava nobenega opozorila


Sem že slišal za te "pojave". Ampak lahko se počutiš kot da si zadel EuroJackpot, ker to da niti ne grmi in kar useka s prve.. To je vidiš (ne)sreča.

Lepo vam je skuril.


POP TV ni zatežil s tožbo ampak jim je ponudil plačilo, če bodo objavljali njihove reklame.
Pogoj je bil, da umaknejo vse serije in ostalo kar je od POP TV in ko so to naredili so dobili lepe denarce za objavo njihovih reklam.

To je razlog zakaj ni teh serij na obeh trackerjih oziroma zakaj se takoj brišejo.

fifolifo ::

ni svoh novi blink al kaj je to leech.si ?

abyssus ::

Ste prepričani, da naj bi leech.si bil novi blink? Ker na mojblink.com je sedaj že malce drugačna stran. Sicer sem komaj danes opazil pa vseeno.

fifolifo ::

Hm... tam je spet drugi logo...

kaka ::

Mislim ,da bo kmalu, ker že lahko sejem na utorento, kar sem potegnil iz Blinka

abyssus ::

Močno me zanima, kaj mislijo s tem: "zasebni torrenti". Sounds cool. :)

Goran's Blog ::

Ne vem, pomoje nekaj mučkajo oziroma so se nekaj spičkal* tisti ki so imeli to črez saj ni logično, da je bila domena www.mojblink.com preusmerjena na leech.si in sedaj spet ni preusmerjena;)

amacar ::

mojblink.com ni bil nikoli preusmerjen, samo mojblink.si.

siniša ::

na FBju sem prebral mal komentarje pa to.. in pravi "lastnik" da bo kmalu. :) citiram: "Tomaž ***** Pa če bi imeli take koristi od trackerja, se ti zdi da ne bi imeli več denarja za opremo, itd, in bi se masovno pojavljali sledilniki in ne propadali? Prav tako bo ena izmed novosti to, da ne bo več možnosti doniranja. Ker za tistih nekaj eur na mesec si potem vsak misli da se mu morajo vsi klanjati, v resnici pa je več stroškov z samim vzdrževanjem in administrativnimi deli kot pa samih donacij." in pa " Informacije o stanju obnove in prenove sledilnika so strateško taktične narave in njihovo razkritje v tej fazi lahko bolj škodi kot koristi. Prav tako bo vse vidno ob otvoritvi in do takrat nihče ne rabi vedeti podrobnosti. Drugace je strežnik ze v podatkovnem centru, čakam na priklop.
8. oktober ob 10:25 "

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: siniša ()

LitralSM ::

Nabijanje. Tako prvi kot drugi velja za "low grade" trackerja. Tu ni druge rešitve, razen sprememba miselnosti.

fifolifo ::

Se strinjam z LitralSM... drugače pa useeno kateri tracker več kot jih je več za nas :D

BuzzFuzz ::

Castiel je izjavil:

BuzzFuzz je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nwm zakaj se sploh kdo sekira za takšen tracker...


Jaz se.
Veliko bolj pregledno iskanje kot na Partis. Vmesnik mi je deloval veliko bolj domače...
In to je zame zadosten razlog.

Za filme in dokumentarce ga bom pogrešal :)
in prepričan sem, da bi tudi vi, ki vam je Partis bližje srcu pogrešali svoj tracker.

Cheers


oh daj no. Če ti je bil mojblink tako zelo pri srcu in si ga tako dobro poznal bi lahko opazil da MojBlink == Partis. ;) isto sranje, samo drugo pakovanje.


Vidim da nisi vešč branja, napisal sem da mi je vmesnik veliko bolj pri srcu. Vsi poznamo zgodovino... isto gor ali dol. Preglednost mi je na blinku veliko boljša.

fifolifo ::

leech.si ma cist drugacn vmesnik kokr blink pa partis mogoce po svoje zanimiv...

ciklon ::

imam en problem, in sicer ko na strani mojblink pritisnem na link za test mi v utorrentu kaže kot da v njem ni nobenih datotek. kaj bi to lahko bilo?


še slika
Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ciklon ()

abyssus ::

Kaj pa, če počakaš nekaj časa? Na TPB je isto, mislim, pa da so za to krivi magnetni linki oz. nekaj takega.

ciklon ::

ok, hvala :D
Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

BorutK-73 ::

ciklon je izjavil:

imam en problem, in sicer ko na strani mojblink pritisnem na link za test mi v utorrentu kaže kot da v njem ni nobenih datotek. kaj bi to lahko bilo?


še slika


Najbolj mi je v oko padel datum, nisem vedel da so že leta 1970 "torrentali":D

roccat ::

pa nemor ebiti lenhc pa moj blink isto

Goran's Blog ::

roccat je izjavil:

pa nemor ebiti lenhc pa moj blink isto

Sej ni, sem jaz zamešal .si .com

DaLamari ::

mojblink še vedno ne dela?

roccat ::

nee dela

polpo ::

Sodeč po postu Marhija na FB-ju bo začel delovati konec tega meseca..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

kaka ::

Konec meseca je...vendar Blink še zdaj ne dela

r3dkv1c4 ::

kaka je izjavil:

Konec meseca je...vendar Blink še zdaj ne dela

...pozabil so navesti ime meseca, predvsem pa letnico!:))

Goran's Blog ::

r3dkv1c4 je izjavil:

kaka je izjavil:

Konec meseca je...vendar Blink še zdaj ne dela

...pozabil so navesti ime meseca, predvsem pa letnico!:))

Na fb-ju piše da konec tega tedna saj je bil kao prvi november in ni bilo primerno lol:)

vidkul ::

Dobil sem vabilo na mail:
"Odprli smo novo stran, ki je v zelo kratkem casu nabrala lepo stevilo uporabnikov.

Prav gotovo se bo naslo kaj po tvojem okusu! Vsi torrenti so dobro sejani,
kar zagotavlja izredno hitre prenose datotek na tvoj racunalnik.

Pridruzi se se nam in se prepricaj sam, zakaj je leech najboljsi tracker pri nas!

Povezava do strani: [No links.]

Lep pozdrav,
Ekipa Leech"

A to je sedaj nov blink al kako?

lp
lp Vid

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

Ne. Leech ima narejeno preusmeritev iz mojblink.si, "pravi" mojblink je pa na mojblink.com. Tudi interface imata oba čisto različen.
ni podatka

Goran's Blog ::

Tale leech je top shit :D
Pač če se potrudijo z reklamiranjem bodo mogoče kaj naredili, vendar tele uporabnike so pridobili zaradi zmede www.mojblink.si in mojblink.com .

fifolifo ::

Res je super leech.si torrente prenaša kot blisk :)

Goran's Blog ::

fifolifo je izjavil:

Res je super leech.si torrente prenaša kot blisk :)

Ja sej je dober, vendar moti me ker torentov je malo... na žalost ne bo uspel :)

abyssus ::

Saj s časom bi lahko tudi leech.si zrastel. Dlje blinka ni, bolj bo po moje leech.si pridobival na uporabnikih/torrentih.

Engineer_ ::

abyssus je izjavil:

Saj s časom bi lahko tudi leech.si zrastel. Dlje blinka ni, bolj bo po moje leech.si pridobival na uporabnikih/torrentih.


dvomim. Pomojem bolj partis pridobiva na uporabnikih, saj je bolj znan. Ima tudi neprimerljivo več torrentov kot leech. In vmesnik ima praktično identičen mojblinku, ker so bli nekoč pač isti ljudje.

BI blo pa vsekakor dobrodošlo imet še kakšnega ponudnika v slo.

Goran's Blog ::

Leech bi zrasel edino z reklamiranjem, kar pride drago.

Heisenberg ::

Že prav pogrešam mojblink, tam sem vedel, da kar dol vlečem je gledljive kakovosti, ni naloženo prav vsako skrupcalo iz interneta...
Pa tudi najbolj pregleden tracker mi je od vseh.
Všeč mi je da kliknem na ikono HD-TV naprimer in mi izpiše vse kar je v tej kategoriji, pri ostalih trackerjih moraš pa ročno izbirati iz seznama in klikati ter se loviti...


Vrni se blinker čim prej!

hojnikb ::

Heisenberg je izjavil:

Že prav pogrešam mojblink, tam sem vedel, da kar dol vlečem je gledljive kakovosti, ni naloženo prav vsako skrupcalo iz interneta...
Pa tudi najbolj pregleden tracker mi je od vseh.
Všeč mi je da kliknem na ikono HD-TV naprimer in mi izpiše vse kar je v tej kategoriji, pri ostalih trackerjih moraš pa ročno izbirati iz seznama in klikati ter se loviti...


Vrni se blinker čim prej!

to ma tut konkurenčen slo tracker..
#brezpodpisa

Heisenberg ::

hojnikb je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Že prav pogrešam mojblink, tam sem vedel, da kar dol vlečem je gledljive kakovosti, ni naloženo prav vsako skrupcalo iz interneta...
Pa tudi najbolj pregleden tracker mi je od vseh.
Všeč mi je da kliknem na ikono HD-TV naprimer in mi izpiše vse kar je v tej kategoriji, pri ostalih trackerjih moraš pa ročno izbirati iz seznama in klikati ter se loviti...


Vrni se blinker čim prej!

to ma tut konkurenčen slo tracker..



Aja ? Če že napišeš nekaj napiši do konca, KATERI?

dr.Akula ::

Partis.
ni podatka

hojnikb ::

pa kaj a vi res gledate na stran, kdaj pridejo serije ?
a za rss + flexget še niste slišal ? :)):))
#brezpodpisa

Heisenberg ::

hojnikb je izjavil:

pa kaj a vi res gledate na stran, kdaj pridejo serije ?
a za rss + flexget še niste slišal ? :)):))


jaz res še ne....explain ?!

hojnikb ::

avtomatsko downloadanje izbranih vsebin, ko pridejo na torrente. Strani se niti dotaknet ne rabiš :)

Just click and watch when its ready :)
#brezpodpisa

donvito ::



V RIT si naj vtaknejo tale KMALU ....... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

abyssus ::

Je pa vedno več teh testnih torrentov gor :)
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

MojBlink- onemogočeno

Oddelek: Omrežja in internet
179868 (9668) Mavrik
»

problem prenosa torrentov na NAS strežniku synology DS 212j

Oddelek: Pomoč in nasveti
115162 (4826) mNeRo

Več podobnih tem