» »

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

««
2 / 10
»»

Glugy ::

Možno da so rekl rajš da je pregorel k da bi izročil disk al pa neki, čeprav če so vedl v naprej je to mal čudn že samo po seb.

offtopic

shadeX je izjavil:

Mogoče, ampak kdo bi grozil s tožbami? Kar je bilo poptv materiala itak ni bilo dovoljeno (tv dober dan, nmk..itd ). Isto je na partisu. Ko kdo naloži kak poptv material je izbrisan v trenutku.

Kdo bi iz Slovenije še lahko tožil?


A POP TV je čist zagrizen al kako ? K sploh še nism slišu da bi na kkšnem zasledovalcu (trackerju) bil kak material od njih. Zanimivo no.

N0t0ri0us ::

black1 je izjavil:

Tukaj pišete, da ne more crknit cela oprema, očitno ni še nobenmu tle gor ukurla strela v antene na strehi. Nam nažalost je, vse skuri, če vseka prav..comp lohk sam še neseš v smeti..je pa res, možnost, da vseka strela je isto kot da bi zadel na loteriji

če bi bil zadetek s trele enakovreden z zadetkom na loteriji potem bi v naši hiši bili polni keša, prav tako bi si cela vas brisala rit z denarjem, saj tukaj trešči strela vsaj 1x letno in pokuri pol elektronike iz bajte.. običajno sklopujemo vse elektronske naprave ko grmi.. ampak na spodnji sliki je vsekalo iz prve tako da ni dala narava nobenega opozorila

imamo strelovod ampak v tem primeru je prišla strela po telefonski liniji katero smo po tistem dogodku tudi prekinili :)

 cvetke lanske jeseni

cvetke lanske jeseni

shadeX ::

A POP TV je čist zagrizen al kako ? K sploh še nism slišu da bi na kkšnem zasledovalcu (trackerju) bil kak material od njih. Zanimivo no.


Je zagrizen ja. Včasih (par let nazaj), je bilo opaziti te nadeljevanke al kaj so že, ki so se predvajale na pop tv, tipa NMK, Tv Dober dan, Pod eno streho... itd. To je bilo vse gor. Nato enkrat sem si zaželel pogledat NMK pa ga nism dobil ne na partisu ne na blinku. Zato sem zaprosil (javno) če bi lahko kdo uploadal NMK. Prošnja ni bila odobrena in zaklenjena, z razlogom da kar je POP TV materiala se ne nalaga. No pred kratkim ( kak mesec ali dva nazaj ), je nekdo uploadal na partis 5 sezon NMK, ampak danes jih ni več gor.

Očitno jim je POPTV zatežil s tožbo ( Ja čakarmiš ve kaj dela :D ), tako da so se odločili umakniti cel POP TV material , tako da imajo mir. Drugi jih pa itak ne more preganjat.


ampak na spodnji sliki je vsekalo iz prve tako da ni dala narava nobenega opozorila


Sem že slišal za te "pojave". Ampak lahko se počutiš kot da si zadel EuroJackpot, ker to da niti ne grmi in kar useka s prve.. To je vidiš (ne)sreča.

Lepo vam je skuril.

twom ::

shadeX je izjavil:

Kdo bi iz Slovenije še lahko tožil?
Morda konkurenca..., seveda skrita za kakšno kuliso...

hojnikb ::

shadeX je izjavil:

A POP TV je čist zagrizen al kako ? K sploh še nism slišu da bi na kkšnem zasledovalcu (trackerju) bil kak material od njih. Zanimivo no.


Je zagrizen ja. Včasih (par let nazaj), je bilo opaziti te nadeljevanke al kaj so že, ki so se predvajale na pop tv, tipa NMK, Tv Dober dan, Pod eno streho... itd. To je bilo vse gor. Nato enkrat sem si zaželel pogledat NMK pa ga nism dobil ne na partisu ne na blinku. Zato sem zaprosil (javno) če bi lahko kdo uploadal NMK. Prošnja ni bila odobrena in zaklenjena, z razlogom da kar je POP TV materiala se ne nalaga. No pred kratkim ( kak mesec ali dva nazaj ), je nekdo uploadal na partis 5 sezon NMK, ampak danes jih ni več gor.

Očitno jim je POPTV zatežil s tožbo ( Ja čakarmiš ve kaj dela :D ), tako da so se odločili umakniti cel POP TV material , tako da imajo mir. Drugi jih pa itak ne more preganjat.


ampak na spodnji sliki je vsekalo iz prve tako da ni dala narava nobenega opozorila


Sem že slišal za te "pojave". Ampak lahko se počutiš kot da si zadel EuroJackpot, ker to da niti ne grmi in kar useka s prve.. To je vidiš (ne)sreča.

Lepo vam je skuril.

čeprav je ironično, da tožarijo a so hkrati prijavljeni na zasebni tracker z večino ilegalne vsebine (ker kako bi sicer vedl da je njihova roba gor).
Še podoben primerek je bil na filebits.org ... uporabnik tožaril za izbris intelektualne vsebine a je hkrati snel par 10gb manj legalnih vsebin... oh the ironey
#brezpodpisa

dash_wallace ::

Ganon je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Upam, da bodo fantje tole hitro poštimal, ker konkurecna je res žalostna alternativa... :(


Žalostna? Na partisu najdem precej več stvari z več sejalci. Kvečjemu je mojblink precej žalostna alternativa.

Sicer pa HDBits nima konkurence. Če imate seveda srečo in ste nekako prišli do računa.




Ta link si mislil?
http://hd-bits.ro/login.php?returnto=%2F

Drugače je pa moje mnenje, da ima mojblink veliko boljšo preglednost.

dash_wallace ::

Aja... Ko že imate komentarje o DONACIJAH. Me pa zelooo zanima, koliko od dolgih jezikov vas je doniralo! Jaz osebno sem in to ne malo, kar je prav, če se je nekdo potrudil in nekaj naredil (kdorkoli). Doniral sem Parisu, mojemublinku in slobytu (me res zanima, kaj se je zgodilo s http://www.slobytes.org/ (edini so bili zelo založeni z slo glasbo in glasbo nasploh in preglednost!).

O donacijah pa. Še za vstopnino ponavadni eni nimate ali pa nočete dat. Ne pa, da bi donirali... Žal je tako v naši hlapčevi državi.

Lp

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

dash_wallace je izjavil:

Aja... Ko že imate komentarje o DONACIJAH. Me pa zelooo zanima, koliko od dolgih jezikov vas je doniralo! Jaz osebno sem in to ne malo, kar je prav, če se je nekdo potrudil in nekaj naredil (kdorkoli). Doniral sem Parisu, mojemublinku in slobytu (me res zanima, kaj se je zgodilo s http://www.slobytes.org/ (edini so bili zelo založeni z slo glasbo in glasbo nasploh in preglednost!).

O donacijah pa. Še za vstopnino ponavadni eni nimate ali pa nočete dat. Ne pa, da bi donirali... Žal je tako v naši hlapčevi državi.

Lp

Daj še malo jamraj, ko te je tako lepo brati 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

killa bee ::

A se bo vrnu ta mojblink pa kdaj?

razersky ::

kokr zgleda, bol slabo ..
Podpis.

vrhovc ::

dash_wallace je izjavil:

Aja... Ko že imate komentarje o DONACIJAH. Me pa zelooo zanima, koliko od dolgih jezikov vas je doniralo! Jaz osebno sem in to ne malo, kar je prav, če se je nekdo potrudil in nekaj naredil (kdorkoli). Doniral sem Parisu, mojemublinku in slobytu (me res zanima, kaj se je zgodilo s http://www.slobytes.org/ (edini so bili zelo založeni z slo glasbo in glasbo nasploh in preglednost!).

O donacijah pa. Še za vstopnino ponavadni eni nimate ali pa nočete dat. Ne pa, da bi donirali... Žal je tako v naši hlapčevi državi.

Lp


Namesto, da samo grabiš k sebi, kot v naši hlapčevi državi to stvar tudi deli in ne rabiš NIČ donirati... Trudi pa se stuff in uploaderji, katerim pa namesto donacij pripopate kakšne sočne žaljivke

Hayabusa ::

killa bee je izjavil:

A se bo vrnu ta mojblink pa kdaj?

Novembra, ko se bo mandasarda ohladila in bo agt/solo poslal nov server :)).

Janac ::

hojnikb je izjavil:

čuhalev je izjavil:

amacar je izjavil:

Tole je owner objavil na FB mojblinka:
Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

Kolektiv Mojblink

Kako lahko odpove kompletna oprema? Vedno mora nekaj najprej crknt, razen, če imajo tako veliko smolo, katere verjetnost je enaka zadetku sedmice.

nemore (razn če jo nekdo namerno poškoduje>:D). Take buče pač lahko prodajajo 13 letnikom, ki so večinska populacija takih trackerjov.


In če vse skup zadane strela? Pomoje je možno.

MadMax ::

Če bi bila strela, bi to objavili.


O donacijah pa tudi ne bi preveč...
Tistih nekaj evrov za nakup gigabajtov ni donacija v pravem pomenu besede.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

bullet9mm ::

shadeX je izjavil:

Mogoče, ampak kdo bi grozil s tožbami? Kar je bilo poptv materiala itak ni bilo dovoljeno (tv dober dan, nmk..itd ). Isto je na partisu. Ko kdo naloži kak poptv material je izbrisan v trenutku.

Kdo bi iz Slovenije še lahko tožil?


hvala bogu, da takoj izbrišejo ta slovenski piece of shet material!
Naše režiserske sposobnosti ni kazati vsakomur. pustite jih raje skrite za zaprtimi vrati!
Tudi če se zgodi čudež, ter se prikaže talent (primer Mitja Okorn)
ga naši zavrnejo češ, da ni pravi za nas... na koncu se izkaže, da so Slovenski kreteni izpustili dragulj iz svojih rok...

Nill ::

Pozabite na Mojblink, verjetno je prodan(100%)....sami muvatorji so...

Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

....Kar nekaj.....Ameriški bluz....

Lightning17 ::

Nill je izjavil:

Pozabite na Mojblink, verjetno je prodan(100%)....sami muvatorji so...

Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

....Kar nekaj.....Ameriški bluz....


Neumnost... Američani pa se bodo res ukvarjali s spletno stranjo vredno 5000€...

Sicer pa dvomim da je kaj narobe z računalnikom... Spletne strani, ki ti prinaša € tako z reklamami kot donacijami ne pustiš offline kar tako... Tudi če je računalnik šel, za 1500€ dobiš soliden strežnik in stran je nazaj v 3 urah...

killa bee ::

Mogoče zarad izpitov noben nima časa se ukvarjat s postavljanjem sistema nazaj.

amacar ::

Kaj ce bi malo manj bluzili. Z urejanjem strani se ukvarja samo ena oseba in to je lastnik, ostali admini, modi etc. samo skrbijo za upostevanje pravil na portalu. V mojih casih (cca. 2 leti nazaj), ko sem bil se admin na blinku, je bilo 80% ljudi v osebju starejsih od 28 let, tako da tudi miti, da torrent portale vodijo mulci ne drzijo vedno.

draciel ::

heh, kdo je pa to reku da portale vodijo mulci? Poglej slo-tech. Dvomim da je kakšen moderator star pod 25let.

čuhalev ::

draciel je izjavil:

heh, kdo je pa to reku da portale vodijo mulci? Poglej slo-tech. Dvomim da je kakšen moderator star pod 25let.

Včasih, leta 2003, so bili tudi skoraj vodilni celo pod 20.

Janac ::

draciel je izjavil:

heh, kdo je pa to reku da portale vodijo mulci? Poglej slo-tech. Dvomim da je kakšen moderator star pod 25let.


galu ma 17 let:P

draciel ::

Govorim o tistih ki jih večkrat vidiš moderirat in ki so dejansko tudi dejavni aka bluefish, mavrik, žiga, mogoče ahac včasih. še en je sam se ne spomnim imena. sicer smo že offtopic.

BuzzFuzz ::

hojnikb je izjavil:

nwm zakaj se sploh kdo sekira za takšen tracker...


Jaz se.
Veliko bolj pregledno iskanje kot na Partis. Vmesnik mi je deloval veliko bolj domače...
In to je zame zadosten razlog.

Za filme in dokumentarce ga bom pogrešal :)
in prepričan sem, da bi tudi vi, ki vam je Partis bližje srcu pogrešali svoj tracker.

Cheers

hojnikb ::

BuzzFuzz je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nwm zakaj se sploh kdo sekira za takšen tracker...


Jaz se.
Veliko bolj pregledno iskanje kot na Partis. Vmesnik mi je deloval veliko bolj domače...
In to je zame zadosten razlog.

Za filme in dokumentarce ga bom pogrešal :)
in prepričan sem, da bi tudi vi, ki vam je Partis bližje srcu pogrešali svoj tracker.

Cheers

ne, ker je itk miljon tujih trackerjov ko so bolši...
partis nima niti rssja poštimanga...
#brezpodpisa

MasterKiD ::

Dajte no glede donacij in zaslužka. Ti portali zaslužijo veliko, ker imajo veliko obiska. O točnih številkah ne morem govoriti. Pomoje kar precej zaslužijo od donacij še več pa od oglasov, ker kolikor vidim ima Partis 4 oglasne bloke in pa oglaševanje v ozadju, poleg tega imajo še različne oglaševalce itd.. Tako, da zaslužek ni slab :) - Nevem zakaj bi donirali, saj pa prikazujejo oglase s kateri služijo?

LordTado ::

Vse skupaj gre v tej smeri da bojo stani popadale in bomo nazaj "ircali" :)

Castiel ::

BuzzFuzz je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nwm zakaj se sploh kdo sekira za takšen tracker...


Jaz se.
Veliko bolj pregledno iskanje kot na Partis. Vmesnik mi je deloval veliko bolj domače...
In to je zame zadosten razlog.

Za filme in dokumentarce ga bom pogrešal :)
in prepričan sem, da bi tudi vi, ki vam je Partis bližje srcu pogrešali svoj tracker.

Cheers


oh daj no. Če ti je bil mojblink tako zelo pri srcu in si ga tako dobro poznal bi lahko opazil da MojBlink == Partis. ;) isto sranje, samo drugo pakovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

kmetek ::

Bodimo odkriti: če ne bi bilo wareza, tudi optike in visokih hitrosti ne bi potrebovali.

Povezava 10mbit/s bi bila vrh glave.

hojnikb ::

kmetek je izjavil:

Bodimo odkriti: če ne bi bilo wareza, tudi optike in visokih hitrosti ne bi potrebovali.

Povezava 10mbit/s bi bila vrh glave.

aja ?
streamanje, downloadanje legit iger (in ostalega)... a za take stvar je pa kr dovolj 10Mbit ?
#brezpodpisa

bluefish ::

kmetek je izjavil:

Povezava 10mbit/s bi bila vrh glave.
Zakaj 10Mbps, ko pa je 1Mbps vrh glave.

In ja, v državah z normalnimi ponudniki vsebin je več kot dovolj legalnega materiala, da se izkoristi tudi 1Gbps pipico.

techfreak :) ::

Definitivno je mozno preziveti z 10 Mbps, vendar je veliko lazje v z vecjo pipico, sploh ce linijo uporablja vec uporabnikov hkrati.

trnvpeti ::

z 10M pipco bp(qos)prezivi 20,30,50,... uporabnikov hkrati

shadeX ::

trnvpeti je izjavil:

z 10M pipco bp(qos)prezivi 20,30,50,... uporabnikov hkrati


Odvisno za kaj..

10Mb/8 = 1.25Mb teoretične hitrosti. Če to delimo z 20. uporabniki dobimo 62.5kb/s na uporabnika. Za normalno surfanje mogoče bi še šlo..(ne youtube), ampak downloadanje 2Gb fajla si sam ne predstavljam s tako hitrostjo. ( cca 9 ur )

EDIT: Pa še to vprašanje ČE dosežeš tako hitrost. Sam imam 10M pa je moj MAX download 750kb/s, medtem ko pri sosedu z isto linijo 1.1Mb..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

trnvpeti ::

2G download bo QoS lepo porazporedil, tudi ce vas bo 10 gor

amacar ::

Nekaj se premika, na strani piše:
Potekajo testiranja in zaključna dela na portalu, kmalu bomo z vami!

Hvala za razumevanje, kolektiv Mojblink.com

Gremio ::

Ja,baje bodo kmalu nazaj..

razersky ::

Upam da zrihtajo čimprej...
Podpis.

spyker123 ::

Mislite, da imajo razmerja download/upload na backupu? ne bi rad spet vse od začetka masovno sejal in nič dol vlekel...

Hayabusa ::

Gremio je izjavil:

Ja,baje bodo kmalu nazaj..

Seveda, zima se bliža in končno so ohladili pregreto mansardo :)).

damirkiss ::

Opa neki novga se dogaja na BLINKU
http://mojblink.com/:D

Spock83 ::

Lepo naj gredo v k****. Moj račun so lepo kar tako izbrisali brez opozorila. Pa sem imel tak ratio 1:5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

kaka ::

Jaz ne vidim kaj da se bi dogajalo na Blinku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kaka ()

BorutK-73 ::

damirkiss je izjavil:

Opa neki novga se dogaja na BLINKU
http://mojblink.com/:D


Tole je že gor 2 tedna.

Goran's Blog ::

Pomojem je še premalo denarja :D

r3dkv1c4 ::

hojnikb je izjavil:

Mojblink.com je utrpel hujšo odpoved strojne opreme.
Težave se odpravljajo, vendar rešitev ne bo hitra.
O novih dogodkih vas bomo sproti obveščali.
Hvala za razumevanje, kolektiv Mojblink.com

ti piše jasno..

bučke...to je samo za javnost...med vrsticami piše-KONČALI SMO!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

hojnikb ::

wow odgovarjaš na 1.5mesec star post ;((
#brezpodpisa

r3dkv1c4 ::

hojnikb je izjavil:

wow odgovarjaš na 1.5mesec star post ;((

ja vem ampak itak bo čez mesec situacija ista....

shadeX ::

Ne moreš reči zagotovo. Mojblink je bil online odkar je šel partis na dva dela. To pa se mi zdi od leta 07 ali 08. Ne vem točno. Torej kar nekaj let.

Jan9 ::

Utipkite v google mojblink.si in boste vidl da so izgleda zamenjal domeno.
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

MojBlink- onemogočeno

Oddelek: Omrežja in internet
179868 (9668) Mavrik
»

problem prenosa torrentov na NAS strežniku synology DS 212j

Oddelek: Pomoč in nasveti
115162 (4826) mNeRo

Več podobnih tem