» »

Rafael Nadal vs Novak Djoković

Rafael Nadal vs Novak Djoković

WallSreet ::

No da vidim, če tudi slotech spremlja tenis :). Kaj pravite kdo bo zmagal jutri? Sam bom navijal za Nadala vendar bo zelo težko. To bo že 36 medsebojni dvoboj Nadala in Novaka.
  • spremenil: bluefish ()

Scorpia ::

Ce bo Djokovic igral tako, da se mu use poklapa, servis, forehand bo brez tezav premagal Nadala. Zal pa zadnje case, vse bolj pomembne dvoboje proti Nadalu, nenazadnje Murray, in tudi od Federerra je izgubil, ki ni vec tisti pravi. Nekako se izgubi proti njima, taksne tezave je ze prej imel, pred letom 2011. Ce jutri premaga Nadala in osvoji master, bo lepa popotnica za naslednje turnirje. Ceprav sem bolj za Noleta, ima Nadal prednost v psihi in s tem verjetno tudi zmago. Ne gre pozabiti, da se je nadal na najboljsi nacin vrnil in si je s tem pridobil samozavest. Pa Nole tudi ni veliko na slabsem, ker ima odlicen skor 40/6. Torej ce bo igral tako kot zna, je zmaga njegova, to se pa bo videlo jutri.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

WallSreet ::

Končno nekdo, ki vsaj spremlja tenis. Sem se že ustrašil, da nebo nobenega. Jaz navijam za Nadala že od leta 2007 in upam, da danes zmaga. To bi bil velik korak k številki 1. Še par urc do spektakla.

Virjan ::

Jaz sem kar mnenja, da bo Djokovič pospravil Nadala 2:0.
Res se mi zdi, da je res v formi.Pa tud deluje extra sproščeno v Montrealu, moogoče je to to.

WallSreet ::

Saj je Djokovic favorit ampak mislim, da sta oba tako močna, da vedno odloča dnevna forma tako, da je pomoje nekje 55:45 za Novaka.

Pečo89 ::

Virjan je izjavil:

Jaz sem kar mnenja, da bo Djokovič pospravil Nadala 2:0.
Res se mi zdi, da je res v formi.Pa tud deluje extra sproščeno v Montrealu, moogoče je to to.


Se strinjam.. Upam pa da bo tak dvoboj kot je bil v polfinalu Wimbledona med Del Portom in Djokovič-em
No pustimo se presenetit 8-)
Se mi pa zdi da Raonič ne more presenetit v finalu. Danes v polfinalu pač ni igral nič kaj senzacianalno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pečo89 ()

WallSreet ::

Kakšen spektakel!!!! Kakšen dvoboj! Ta dva sta nora :) Rafa pa je premagal Novaka in to na trdi podlagi!!! Kakšen borec je Rafa! Neverjeten dvoboj.

trnvpeti ::

Ce ne bi bilo Novaka, bi bil Rafa najboljsi tenisac vseh casev, tako je pa Roger.

Pečo89 ::

Sam se je splačal ostat pokononc in pogledat dvoboj....
Edino Tiebreak malo razočaral... :)

WallSreet ::

Ce ne bi bilo Novaka, bi bil Rafa najboljsi tenisac vseh casev, tako je pa Roger.


Bi se kar strinjal, kajti v tisti sezoni 2011 bi verjetno Nadal osvojil 3GSje in bi jih imel sedaj 15. Drugače pa še vedno mislim, da ga lahko Nadal prehiti sploh če bo igral takole še naprej.

Sam se je splačal ostat pokononc in pogledat dvoboj....
Edino Tiebreak malo razočaral... :)


Res se je splačalo sploh, če imaš rad tenis. TB je bil pa meni všeč, ker sem navijač Nadala hh.

Mehmed ::

Hehe ne navijam za Nadala sicer, rad pa stavim nanj, ko mu dajo kvoto blizu tri.
Ne spremljam tenisa tok velik, samo zdi se mi, da je imel Roger par let kot Schumaher brez prave konkurence, ko je lahko nabijal rekorde v nebo. Ostali nimajo te srece.

dejankroslin ::

gladko boljši nadaal, murray pa poseka oba!;)

Zgodovina sprememb…

WallSreet ::

Hah Murray oba ni do kolen po mojem mnenju...

Drugače se pa strinjma, da prvih 7 GS-jev Rogerja nimajo tako velikega pomena kajti nasprotniki so bili res smešni...

WallSreet ::

No danes je novo poglavje. Števila 37. Kdo bo danes zmagal in osvojil novi Grand Slam, ali bo to Nadal (13) ali Novak (7).

martincek1 ::

Nadal je bolj spočit, ampak mislim da to danes ne bo igralo velike vloge. Djokovič je igral proti _zelo_ razpoloženemu Wawrinki (3-0 proti Murrayju), medtem ko Nadal ni imel resnega nasprotnika. Glede na to, da se igra na trdi podlagi, dam prednost Novaku. 3-1.

Vitez ::

navijam za Nadala.

trnvpeti ::

Djokovic:
6GS (4A, 0F, 1W, 1U) manjka french open
17 mastersov
2 bronasti Olimpijski

Nadal:
13GS
26 Mastersov
1 zlata olimpijska

Federer:
17GS
21 Masters
1 zlata v dvojica, 1 srebrna v enojkah na olimpijskih

Medsebojne
Djokovic:Nadal 17:22
Djokovic:Federer 16:17
Federer:Nadal 10:23

trnvpeti ::

Djokovic
11GS (+5)
28 mastersov (+11)

Nadal
14 GS (+1)
28 mastersov (+2)

Federer
17GS (0)
24 masters(+3)

djokovic : nadal 25:23
djokovic : federer 23:22
federer : nadal 11:23


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjeta 2019

Oddelek: Na cesti
468767 (4125) Machete
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141231 (16493) Pinturicchio
»

Wimbledon-kvalifikacije

Oddelek: Loža
5878 (833) Icematxyz
»

Motorola PEBL za Mario Sharapovo

Oddelek: Novice / Ostale najave
73275 (2881) Ch4N93

Več podobnih tem